Zabieg endermologie® LPG® Alliance
fitness dla Twojej skóry 🤸‍♀️

endermologie lpg alliance

Twojej cerze brakuje blasku, coraz bardziej widoczne są zmarszczki, a ciało zmaga się z cellulitem lub utratą jędrności? Mamy dobrą wiadomość: nie musisz już planować szeregu wizyt u różnych specjalistów.

Mamy jedno rozwiązanie, które kompleksowo zaopiekuje się skórą Twojej twarzy i ciała. Poznaj zabieg endermologie® Alliance od firmy LPG®, który przygotuje Cię od A do Z na specjalne okazje, ale nie tylko!

endermologie® – naturalne piękno, które pokochasz

Motto LPG® brzmi: „Poczuj się dobrze w swoim ciele, poczuj się dobrze ze sobą”. Eksperci francuskiej firmy, której misją jest dążenie do naturalnego piękna, po 30 latach badań, stworzyli innowacyjne urządzenie Endermologie Alliance®.

Opatentowany bezinwazyjny zabieg polega na mechanicznej stymulacji pobudzającej w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Efekt? Odmłodzenie, ujędrnienie, wyszczuplenie i nawilżenie. Skuteczność potwierdza rosnące grono ekspertów medycyny estetycznej i kosmetologii oraz zadowolone pacjentki. Na czym polega fenomen endermologii? Sprawdźmy!

Na czym polega zabieg Endermologie LPG Alliance?

Po trzech dekadach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent endermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty kluczowe dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu do 30 minut oraz ograniczając ilość powtórzeń zabiegu.

redukcja tkanki tłuszczowej endermologie

Masujące rolki umożliwiają wielowymiarową penetrację skóry i tkanki podskórnej, a specjalna głowica, stykając się z ciałem, gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg. Dzięki nowej technologii zapewniającej personalizowane ustawienia urządzenia, podciśnieniowy masaż daje możliwość dopasowania do wszelkich potrzeb skórnych i wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu.

Dodatkowo, Alliance posiada moduł do zabiegów na twarz ERGOLIFT, który dynamicznie stymuluje komórki skóry w obrębie twarzy i szyi, aktywując przy tym wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Komu polecany jest zabieg Endermologie LPG Alliance?

Endermologia będzie idealnym zabiegiem dla Ciebie jeśli:

  • Masz cellulit,
  • Twoja skóra wymaga wygładzenia, ujędrnienia, i wyszczuplenia,
  • Chcesz wymodelować sylwetkę,
  • Twoja skóra jest zmęczona i poszarzała oraz wymaga nawilżenia i rozświetlenia,
  • Na Twojej twarzy pojawiły się zmarszczki,
  • Posiadasz obrzęki, blizny czy zastoje limfatyczne,
  • Chcesz rozluźnić napięte mięśnie i marzysz o relaksie.
cera zabieg uroda

Efekty zabiegu Endermologie LPG Alliance

Efekty działania endermologie® Alliance widoczne są już po 1 zabiegu. Patent marki LPG® to prawdziwy fitness dla Twojej skóry. W naturalny sposób pobudza odbudowę i produkcję odmładzających składników, takich jak: kolagen, elastyna i kwas hialuronowy. Dzięki tej kompilacji Twoja skóra zyska na jędrności, sprężystości, nawilżeniu oraz subtelnym wypełnieniu.

Jeśli marzysz o spektakularnych efektach, zapewnią Ci je już 3 zabiegi przy użyciu innowacyjnej technologii endermologie® Alliance. Umożliwią intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu. Zaplanowana terapia gabinetowa będzie oddziaływać na Twoje ciało w trzech obszarach:

  1. zredukuje w pożądanych okolicach oporną tkankę tłuszczową,
  2. wygładzi cellulit (nawet w 67%!),
  3. ujędrni skórę (nawet 71%!), stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Inteligentna metoda stymulacji skóry twarzy i ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. Gotowa na kompleksowe zadbanie o swoje piękno? Poznaj opinie najlepszych specjalistów w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej na https://alliancelpg.pl/okiem-eksperta/ i znajdź najbliższą klinikę, w której wykonasz zabieg  Endermologie LPG Alliance na https://alliancelpg.pl/znajdz-klinike/

kosmetologia medycyna estetyczna

fot. materiały prasowe

Artykuł sponsorowany