Garnitur dla taty na ślub i wesele. Wedding.pl inspiruje!
Wedding.pl / Lovestory / Garnitur dla taty na ślub

Garnitur dla taty na ślub

Redakcja Wedding.pl

Przygotowania do ślubu i wesela to niezapomniany czas dla rodzin obojga Nowożeńców. Wygląd, moc charakteru wyrażony naszymi kreacjami. Garnitur dla taty na ślub powinien być kwintesencją stylu, który zaprezentuje w dniu ślubu tym, których kocha najbardziej.

Jasne, że nie można lśnić i błyszczeć mocniej od Pary Młodej, ukochanej córki i jej partnera. To w końcu gwiazdy tego dnia! Ranga wydarzenia jednak zobowiązuje do tego, żeby wyglądać najlepiej jak się da. Na co powinien postawić ojciec Panny Młodej? Najpewniej to on prowadzi swoją córkę do ołtarza, to właśnie on przekaże rękę jej jedynemu wybrańcowi. Warto by ojciec Panny Młodej przyłożył dużą uwagę do swego ubioru. W tym najpiękniejszym, momencie, w którym Nowożeniec przejmie dłoń wybranki, warto by ojciec wyglądał i czuł się idealnie. To przecież niezapomniany moment dla rodziny. Wszyscy w tej chwili skupią swoją uwagę na tej pięknej tradycji.

Garnitury Lancerto

Garnitur dla taty na ślub

Tego dnia tata Panny Młodej stawia na szyk. Może być to gustowny smoking, który przyciąga wzrok elementami wykończenia. Ekstrawaganckim rozwiązaniem będzie dostojny frak, taki wybór to pełnia klasy, z pewnością podkreśli wyjątkowość tej znamienitej chwili.

Pamiętajmy, że idealnie skrojony, klasyczny garnitur to również trafny wybór. Ważne by kolorystyka garnituru taty współgrała z motywem przewodnim ślubu i wesela. Klasyczny garnitur będzie ponadczasowym wyborem i z pewnością przyda się jeszcze na wiele różnych okazji, dlatego postaw na szykowne i dopracowane w każdym calu krawiectwo od Lancerto.

Męski wygląd zapewni tacie Panny Młodej pewność siebie w tak ważnym momencie. Jeśli nasi ojcowie lubią odrobinę ekstrawagancji, mogą śmiało postawić na muchę jako dodatek, nawet tę wzorzystą i kolorową, to zawsze wyróżnik charakteru mężczyzny. Pamiętajmy by dodatki do garnituru koniecznie współgrały z kreacją mamy Panny Młodej. Ważne będą również spinki, elegancki krawat z jedwabiu, wisienką na torcie mogą być również szelki w ciekawe wzory, czy hiszpański pas do smokingu.

To piękny i niesamowicie ważny dzień, tata daje temu wyraz doskonałym ubiorem. Zobaczyć radość i wzruszenie na twarzach ojców to piękne chwile w czasie tej ceremonii.

Dodatki Lancerto
Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Polecani usługodawcy