Kreacje szyte na miarę w ATELIER Paprocki Brzozowski – stwórz swoją suknię marzeń!

Pewne okazje w życiu wymagają perfekcyjnej oprawy i wyjątkowego ubioru. Kreacja szyta na miarę wedle Twojego oryginalnego pomysłu to sposób na wyrażenie swojego stylu i indywidualności. Zarówno suknie ślubne, jak i sukienki wieczorowe, koktajlowe i unikatowe garnitury, idealnie pasujące dla mamy, świadkowej i zaproszonych gości – jednym słowem wszelkie projekty indywidualne możesz stworzyć w ATELIER Paprocki Brzozowski! Jak przebiega proces projektowania kreacji szytej na miarę? Przeczytaj!

Suknie marzeń – czyli o zaletach kreacji szytych na miarę

Oczami wyobraźni widzisz swoją suknię ślubną już od czasu, kiedy byłaś małą dziewczynką? Nie Ty jedna! Większość z nas w swoich wyobrażeniach od dawna wie, jak będzie wyglądała TA JEDYNA suknia ślubna. Stworzenie eleganckiej sukni wedle swojej wizji to gwarancja niepowtarzalnej kreacji, która będzie pięknym i niezapomnianym akcentem tego ważnego dnia. Ale nie tylko Panny Młode korzystają z takich indywidualnych projektów. Wieczorne czy koktajlowe wyjścia to także doskonałe okazje, aby zamówić kreacje skrojone na miarę. O ich zaletach można mówić bez końca! Dlaczego? Bo takie projekty perfekcyjnie odpowiadają na Twoje potrzeby!

Kreacje szyte na miaręjedyne w swoim rodzaju – jak Ty!

Stworzenie unikatowych, szytych na miarę kreacji to proces, podczas którego projektanci przekuwają fantazje o idealnej sukni w rzeczywistość. Każda kobieta, która pojawia się w ATELIER Paprocki Brzozowski jest inspiracją do stworzenia wyjątkowego projektu, który będzie naturalnym odzwierciedleniem jej pragnień, stylu życia, osobowości, charakteru. Kreacje szyte na miarę są indywidualnie dopasowane, niepowtarzalne, niestandardowe. Tak, abyś w swoim projekcie czuła się absolutnie wyjątkowo! Nikt nie będzie miał takiej kreacji jak Ty.

Jak powstają szyte na miarę kreacje Paprocki Brzozowski?

Stworzenie projektu szytego na miarę wymaga indywidualnego podejścia. Jak wygląda ten proces krok po kroku?
1. Spotkanie z Projektantami

Pierwszy etap to kameralne spotkanie, podczas którego będziesz mogła opowiedzieć o swoim wymarzonym projekcie. Suknia prosta, a może o fasonie syreny? Na ramiączkach lub bez? Dekolt w kształcie serca czy głęboki? Z trenem czy bez? Możliwości jest nawet więcej niż możesz sobie wyobrazić. Projektanci i zespół krawcowych ATELIER podpowiedzą Ci, jakie kroje i fasony będą wyglądały na Tobie perfekcyjnie. Tak, aby pasowały do Twojej sylwetki i indywidualnego stylu.

Na spotkaniu tym wybierzesz też materiały, a dzięki stworzeniu szkicu Twojej unikatowej kreacji szytej na miarę, zobaczysz, jak suknia będzie wyglądać na żywo. To magiczny moment, w którym wyobrażenia zaczną przekształcać się w rzeczywistość!

2. Przymiarki

O idealne dopasowanie sukni zadba zespół znakomitych krawcowych. Zmierzą dokładnie Twoją sylwetkę, aby uszyć kreację perfekcyjnie skrojoną do Twojej figury. Dzięki temu będzie ona nie tylko efektowna, ale również wygodna.

3. Odbiór kreacji

Po niezbędnych przymiarkach i poprawkach, kiedy kreacja będzie już idealnie dopasowana – czas na jej odbiór! W Twoje ręce trafi elegancka, wyrafinowana i doskonała jakościowo suknia.

Możesz zamówić indywidualny projekt lub zainspirować się kreacjami, które już powstały w ATELIER. Możliwości jest naprawdę wiele! W ramach ATELIER Paprocki Brzozowski masz możliwość zaprojektowania sukni ślubnej oraz niezbędnych dodatków (jak np. welon. itp).

Klientki ATELIER Paprocki Brzozowski nie pozostawiają wątpliwości, że kreacje szyte na miarę to doskonały wybór!

„W sukience projektu Paprocki Brzozowski czułam się pięknie i wyjątkowo. Bardzo cenię indywidualne podejście i cały zespół Atelier, dzięki któremu czułam się zaopiekowana przed tak ważnym dniem, jakim był mój ślub.”

„Finalny efekt obu sukienek absolutnie przerósł moje oczekiwania i wyobrażenia.”

„Sukienki wyglądają pięknie na zdjęciach, ale w moim odczuciu w rzeczywistości prezentowały się jeszcze lepiej. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszej współpracy i finalnego efektu.”

Zapraszamy do świata sukien ślubnych Paprocki Brzozowski!

Chcesz zamówić suknię ślubną? Zapraszamy do odwiedzenia profilu Paprocki Brzozowski na Wedding.pl, gdzie zaprezentowane są wyjątkowe kolekcje ślubne. Każda suknia to dzieło sztuki, wykonane z najwyższej jakości materiałów i z największą dbałością o detale.

Która będzie Twoim wyborem?