Lilou Celebrate:
Z miłości do celebracji ❤️

lilou celebrate

Lilou prezentuje nową kolekcję „Celebrate i zachęca do celebracji chwil. Tych związanych z wielkimi wydarzeniami w naszym życiu, ale i tych mniejszych, równie ważnych. A co, lepiej od biżuterii, doda im wyjątkowego blasku? Biżuteria z ukrytym przesłaniem!

Let’s Celebrate with Lilou!

„Kolekcja Celebrate nawiązuje do jakże ważnej sfery naszego życia, jaką jest spełnianie marzeń oraz odwaga w sięganiu po szczęście. Chciałabym, aby przypominała nam o docenianiu i celebrowaniu chwil, chociażby takich jak czas spędzony w gronie najbliższych czy po prostu piękny dzień” – mówi twórczyni marki Lilou, Magdalena Mousson-Lestang.

Lilou Celebrate bransoletka pierścionek

Kolekcja Lilou Celebrate powstała w limitowanej edycji z myślą o celebracji pięknego czasu świątecznego oraz chwil w okresie Nowego Roku, z którym wiążemy nadzieję na spełnienie i otwarcie nowego szczęśliwego rozdziału.

Wyraziste projekty doskonale podkreślą eleganckie stroje w okresie świąt, Sylwestra i karnawału, ale nie tylko. Dodadzą efektu „wow” również casualowym stylizacjom na co dzień.

Ciekawostka: Najwięcej zaręczyn ma miejsce w grudniu, a dokładnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. 🎄 Coraz popularniejsze stają się także zimowe śluby, którym świąteczna aura dodaje jeszcze więcej magii. 🌟

lilou celebrate pierścionek

Mniszek wspaniały!

Motywem przewodnim kolekcji „Celebrate” jest przepełniony pomyślną symboliką mniszek. Leczniczy kwiat uosabia szczęście i beztroską radość, a także oznacza spełnianie marzeń oraz ciepło, którego najlepszym reprezentantem jest słońce.

Każdy z nas w młodości choć raz zdmuchiwał owoce mniszka. Była to nie tylko radosna dziecięca zabawa pełna bajecznego uroku, ale i gest, który posiadał intencję spełnienia naszego życzenia.

Teraz możemy mieć własny kwiat pomyślności blisko siebie. Nowa kolekcja marki Lilou to mniszek zaprojektowany w formie rozkwitających promieni szczęścia, skupionych wokół kamienia. To dobra energia zaklęta w oryginalnym designie biżuterii.

Czy nie wprost stworzona, aby przynosić nam szczęście w ważnych dla nas chwilach, jak ślub i urodziny, ale i stać się talizmanem w wyzwaniach dnia codziennego?

lilou celebrate biżuteria

Biżuteria idealna do świętowania

Limitowana kolekcja Lilou Celebrate składa się z personalizowanej osobistym grawerunkiem szerokiej bransolety, okazałych kolczyków, pierścionków w dwóch rozmiarach i nowoczesnej broszki. Ta ostatnia pojawia się w portfolio Lilou po raz pierwszy.

Wszystkie projekty dostępne są w wersji pokrytej srebrem, żółtym oraz różowym złotem. Biżuteria ozdobiona jest kryształami, w odcieniach chłodnego błękitu, delikatnej zieleni oraz energetycznej żółci.

lilou celebrate biżuteria kolekcja

Kolekcja Celebrate jest już dostępna w butikach Lilou w całej Polsce oraz na lilou.pl.

Czy wiecie, że… marka Lilou proponuje również jubilerskie dzieła idealne na zaręczyny, ślub i wesele? 💍 Przejdź do dedykowanej zakładki „Biżuteria ślubna” na stronie marki i zainspiruj się wzorami zaprojektowanymi z myślą o Zakochanych!

Celebruj wyjątkowe chwile błyskiem wyjątkowej biżuterii!

fot. materiały prasowe Lilou

Artykuł sponsorowany