Magiczne zaręczyny i wyjątkowe wesele. Hotel Sylwia*** i jego bajkowy ogród!

Hotel Sylwia*** i jego bajkowy ogród może być właśnie tym czego szukasz w sali weselnej! Jeśli chcesz aby zaręczyny i wesele Twoich marzeń były wyjątkowe tak jak Ty i Twoja druga połówka to dobrze trafiłeś! Nasz hotel to idealne miejsce, w którym można zorganizować zarówno romantyczne zaręczyny jak weselne przyjęcie.

ślub w plenerze
ślub w plenerze w Hotelu Sylwia***

Hotel Sylwia*** to 3-gwiazdkowy hotel położony w malowniczym otoczeniu w miejscowości Sośnicowice w bliskiej odległości od Gliwic. Jego urokliwy ogród to przepiękne tło dla dwóch wyjątkowych chwil – zaręczyn i wesela. Kiedy spojrzysz na to piękne otoczenie, które nie tylko stworzą niezapomniane wspomnienia ale także wprowadzą magiczną aurę w całą ceremonię. Dużym atutem naszego hotelu jest to, że znajduje się tu baza noclegowa składająca się z 29 pokoi. Z uwagi na ich wysoki standard i możliwość pomieszczenia dużej grupy gości przyjęcia z poza okolicy nie są dla nas nowością! Dzięki temu nie musisz się przejmować gdzie będą spali Twoi goście ani szukać dodatkowej bazy noclegowej.

Bajkowe Zaręczyny w Ogrodzie Hotelu Sylwia***

W miłosnym otoczeniu Hotelu Sylwia*** wśród przepięknej natury ceremonia zaręczyn nabierze dodatkowego uroku. W ogrodzie hotelowym możesz wybrać miejsce, które najlepiej odda Waszą relację i uczucia. Może to być romantyczna altanka, zaciszne zakamarki wśród drzewostanów lub jedno z wielu innych pięknych miejsc jakie zapewne tu znajdziecie. Zaręczyny w takim otoczeniu staną się magicznym momentem, który pozostanie w Waszych sercach na zawsze. W organizacji wszystkiego pomoże Wam wspaniała obsługa hotelowa.

Magiczny ślub w Hotelu Sylwia

Ślub w plenerze i wesele w otoczeniu natury bajkowego ogrodu?

Hotel Sylwia*** i jego bajkowy ogród jak i sam obiekt to także idealne miejsce na wymarzone wesele. Ślub w plenerze w otoczeniu bujnych roślin i kolorowych kwiatów, stworzy niepowtarzalną atmosferę. Oczaruje ona zarówno Was jak i Waszych gości. Możecie wybrać ceremonię ślubną pod gołym niebem, a później przenieść się do jednej z dwóch eleganckich sal bankietowych. Gwarantujemy, że zabawa weselna będzie trwać do białego rana!

bajkowy ogród Hotelu Sylwia***

Kreatywność i Dekoracje

Hotel Sylwia*** daje szerokie możliwości kreatywności i dekoracji. Przepiękne girlandy, romantyczne oświetlenie, drewniane ławki czy rustykalne elementy mogą być wykorzystane do stworzenia wymarzonej scenerii. Sezonowe kwiaty i rośliny wkomponowane w dekoracje dają możliwość dostosowania miejsca do Waszych upodobań i tematyki wesela. Hotel jest również otwarty na współpracę z Wedding Plannerkami! 

Piękne wspomnienia na zawsze

Hotel Sylwia*** z romantycznym ogrodem to idealne miejsce na zaręczyny i wesele nie tylko ze względu na malownicze otoczenie ale także na całość oprawy hotelowo-restauracyjnej. Wyborne jedzenie w połączeniu z przepięknym otoczeniem zdecydowanie da nam efekt wow! Jeśli zależy Wam na niezapomnianych chwilach to koniecznie wybierzcie Hotel Sylwia*** na przepiękne zaręczyny w ogrodzie oraz wesele. Będą to chwile pełne magicznych krajobrazów i wyjątkowej atmosfery. To miejsce, gdzie miłość i natura splatają się w jedno, tworząc opowieść o Waszej miłości

ślub w plenerze w Hotelu Sylwia***