Mobilni styliści: 5 powodów,
dla których warto ich zatrudnić przed ślubem

Podczas ślubu i wesela każdy chce wyglądać zjawiskowo, a jednocześnie czuć się dobrze we własnej skórze. Ale nie jest to łatwe do osiągnięcia, gdy zamiast o przyjemnościach, myśli się o kwestiach organizacyjnych: dojazd do fryzjera, odbiór z makijażu, manicure z odpowiednim wyprzedzeniem… Stres jest wrogiem radości i perfekcji. Zamawiając mobilnych stylistów, możesz go sobie oszczędzić. Czemu warto rozważyć usługi beauty z dojazdem? 

fot. Wellme Time

Kompleksowa usługa: dla Niej, dla Niego i dla Nich

Strzyżenie włosów, stylizacja fryzury, manicure i pedicure, makijaż zwykły i korekcyjny, a nawet… masaż. A wszystko to w ramach jednej usługi od jednej firmy, z dojazdem pod wskazane miejsce i na umówioną godzinę. Profesjonaliści zadbają o Młodych kompleksowo i z dbałością o każdy detal. 

Brzmi dobrze? Mobilni styliści to coś dla tych przyszłych małżonków, którzy cenią sobie czas i wolność, a w dniu zaślubin pragną być najlepszą wersją siebie i nie chcą przejmować się, że coś może pójść nie tak.  

Jednak takie mobilne usługi ślubne beauty są nie tylko dla Młodej Pary, ale także dla bliskich im osób, którzy w dniu wesela chcą prezentować się szykownie i nadzwyczajnie. W tym kontekście świetnie sprawdzają się dedykowane pakiety ślubne dla gości weselnych. 

fot. Wellme Time

Okazja do klimatycznej sesji zdjęciowej 

Przygotowania do zawarcia związku małżeńskiego zawsze wiążą się z emocjami. W końcu to już dosłownie ostatnie chwile przed powiedzeniem sobie “tak”, przed wkroczeniem na nową ścieżkę życia. Warto uwiecznić to na zdjęciach. 

Mobilne usługi beauty mają to do siebie, że to Wy kontrolujecie przestrzeń, w jakiej odbywają się Wasze przygotowania. A własna przestrzeń to większa swoboda, mniej stresu (choć to rzecz względna) i więcej możliwości, jeśli chodzi o fotografowanie. Zamiast w studio fryzjerskim, w którym mogą być w tym czasie obsługiwane inne osoby, jesteście w domowym zaciszu lub w hotelu, w którym nikt nie będzie Wam przeszkadzał. 

Poza tym, nie od dziś wiadomo, że domowe i hotelowe pokoje prezentują się na sesji zupełnie inaczej niż wnętrza usługowe w ogólnodostępnych miejscach. Atmosfera jest o wiele bardziej prywatna, a Wy spokojnie możecie się oddać chwili. O wszystko inne zadbają profesjonaliści. 

fot. Wellme Time

Bez stresu, dojeżdżania i walki z czasem 

Planowanie wesela na pewno było dla Was przyjemne, ale i stresujące. Pomyślcie, czy w tym właściwym już dniu nie warto oszczędzić sobie kolejnego planowania, kalkulowania i walki z zegarem, a potem z samochodem i miejscem parkingowym? 

Styliści mobilni dojeżdżają do Was pod wskazaną godzinę i pod wskazany adres, elastycznie dopasowując się do Waszego terminarza ślubnego i możliwości. Nie ma więc konieczności rezerwowania kolejnych “pół godziny” na dojazd w jedną stronę, a potem analizowania, czy ze wszystkim się zdąży. Spokojnie. W takim przypadku na pewno zdążycie. 

fot. Matka Studio dla Wedding.pl

Wszędzie tam, gdzie Wy 

Ten punkt częściowo łączy się z tym, co powyżej. Godziny przed ślubem i weselem są niekiedy bardzo nerwowe i czasem nie wiadomo, co się wydarzy. Ani… gdzie się wydarzy. Oczywiście wszystkim przyszłym Parom Młodym życzymy, by wszystko przebiegło zgodnie z ich planem i harmonogramem, ale na wiele rzeczy po prostu nie ma się wpływu. 

Niekiedy przygotowania, które miały mieć miejsce w domu Panny Młodej, ze względów organizacyjnych i czasowych muszą się “przenieść” na przykład do lokalizacji, w jakie odbywa się właściwa uroczystość. A przecież trzeba jeszcze zaplanować dojazd do fryzjera… I w takich sytuacjach nieocenieni są styliści, którzy dojadą za Młodą Parą tam, gdzie oni akurat przebywają. W końcu to usługodawcy powinni dostosować się do klienta, a nie na odwrót. Zwłaszcza w tak wyjątkowym dniu. 

fot. Matka Studio dla Wedding.pl

Bezpieczeństwo i profesjonalizm 

W dzisiejszych czasach liczy się nie tylko to, jak zostanie wykonana usługa beauty, ale także to, by odbywała się ona w bezpiecznej atmosferze –  to znaczy, aby były zachowane środki bezpieczeństwa sanitarnego. 

Dlatego warto zaufać takim specjalistom, którzy działają według rygorystycznego protokołu bezpieczeństwa: pracują w maseczkach, regularnie czyszczą sprzęt i korzystają z jednorazowych akcesoriów. Takie odpowiedzialne podejście z pewnością oszczędza Młodej Parze kolejnych nerwów.  

fot. Wellme Time

Zdjęcie główne: fot. Matka Studio dla Wedding.pl

Artykuł Partnera Wellme Time