Panna Młoda w stylu vintage - Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Dodatki ślubne / Panna Młoda w stylu vintage
Dodatki ślubne

Panna Młoda w stylu vintage

Redakcja Wedding.pl

Styl vintage nawiązuje do charakteru oraz mody minionej epoki.

Suknia ślubna w stylu vintage zbliżona jest do kreacji,  jaką w dniu ślubu mogła mieć Twoja babcia. Uszyta jest głównie z delikatnych koronek lub bardziej sztywnych materiałów. Występuje najczęściej w kolorze naturalnej bieli bądź kości słoniowej. Możemy wyróżnić kreacje zarówno odkryte, jak i bardziej zabudowane.

Do koronkowej kreacji w stylu vintage najbardziej pasują zabudowane, satynowe pantofelki.  Nie powinnaś w tym przypadku brać pod uwagę sandałków i butów z odkrytymi palcami.

Zamiast tradycyjnego welonu, polecamy wybór koronkowego parasola, woalki bądź małego kapelusika. Twoją głowę może również zdobić opaska bądź fascynator.

Jeśli chodzi o dodatki, do delikatnej sukni ślubnej idealne będą pasowały długie, jasne korale.

Twój makijaż powinien również nawiązywać do stylu vintage. Najważniejszym akcentem będą czerwone usta oraz oczy podkreślone czarną kreską. Z całością wspaniale będzie współgrała fryzura z lat 20 lub tradycyjny koczek.

Jeśli marzy Ci się tak stylizacja, nie musisz od razu przeszukiwać szafy swojej babci lub prababci. Aby zdobyć idealną suknię ślubną wystarczy wybrać się do salonów sukni ślubnych, w których na pewno znajdziesz wiele ciekawych propozycji.

Poniżej najciekawsze inspiracje dla Panien Młodych, które marzą o stylu vintage.

Źródło: pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!