Pałac Czosnowskich na Twoje wesele!

Pałac Czosnowskich, położony w malowniczej okolicy w podwarszawskiej miejscowości Opypy jest jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na organizację wesela w województwie mazowieckim. Jego urok, historia i elegancja przyciągają pary pragnące uczynić swój wielki dzień jeszcze bardziej niezapomnianym. 

Pałac Czosnowskich – miejsce dające poczucie prestiżu.

Miejsce to łączy w sobie bogactwo kultury z nowoczesnym podejściem do organizacji wyjątkowych wydarzeń. Jednocześnie oferując niezapomniane doświadczenia w atmosferze pełnej splendoru i romantyzmu. Pary Młode poza niesamowitym klimatem samego Placu znajdą tu również niesamowity teren dookoła – idealny na sesje zdjęciowe!

Przyjęcia weselne odbywają się w klimatyzowanej przeszklonej oranżerii z której roztacza się spektakularny widok na zabytkowy park.

różne style wesel w Pałacu Czosnowskich

Ślub w plenerze? To możliwe!

Marzysz o ślubie w plenerze w otoczeniu pięknego parku? mamy świetną wiadomość! 

Ślub w plenerze to niekwestionowany hit ostatnich lat dlatego Pary Młode mają możliwość zorganizowania go w niesamowitym parku na terenie Pałacu. Tak chwila na pewno zostanie z Wami do końca życia jako piękne wspomnienie!

Ślub w plenerze w Pałacu Czosnowskich

Niesamowite doznania kulinarne!

Doświadczony zespół kulinarny Pałacu Czosnowskich oferuje wykwintne menu, które zachwyca nawet najbardziej wymagających gości. Bazując na produktach najwyższej jakości, kucharze tworzą prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej, które zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Oferują także możliwość personalizacji menu tak aby sprostać indywidualnym oczekiwaniom każdej pary.

W czasach gdy coraz więcej ludzi rezygnuje z mięsa ważne jest aby miejsce, w którym organizujemy wesele było przygotowane na taką okoliczność. Nie musicie się martwić, że Wasi goście nie będą zadowoleni z serwowanych potraw. Gwarantujemy, że całe menu to niesamowite doznania kulinarne i podróż ku niesamowitym smakom!

W Pałacu Czosnowskich sukces tkwi w szczegółach organizacji!

Tutaj nikt nie zapomina o żadnym szczególe, dbając o każdy aspekt organizacji wesela.

Od samego początku aktywnie słuchamy naszych klientów. Dobieramy wspólnie poszczególne elementy imprezy i doradzamy z oświetleniem czy dekoracjami. Ogromną uwagę przykuwamy do profesjonalnej obsługi kelnerskiej.

Organizacja wesela w Pałacu Czosnowskich to gwarancja niezapomnianego doświadczenia, które pozostanie w pamięci nowożeńców i ich gości na zawsze. Elegancja wnętrz oraz wysoka jakość obsługi sprawiają, że jest to jedno z najbardziej pożądanych miejsc na ślubnej mapie mazowsza. Dla par pragnących celebrować swą miłość w wyjątkowy sposób Pałac Czosnowskich staje się nie tylko miejscem, ale i wspomnieniem, które przetrwa przez lata.