specjalista ds sprzedaży Wedding.pl

Specjalista ds. utrzymania i obsługi klienta

Warszawa – praca zdalna

Wedding pl – Poznaj nas:

Wedding.pl to największy w Polsce marketplace w branży ślubnej. To miejsce, w którym pomagamy łączyć przyszłe Pary Młode z dostawcami usług ślubnych poprzez oferowane przez nas produkty.

Na co dzień wspieramy Narzeczonych w przygotowaniach ich najważniejszego dnia w życiu oferując Organizer Ślubny – czyli innowacyjną aplikację, która umożliwia szybkie i bezstresowe planowanie zadań ślubnych. Oprócz aplikacji, przyszłe Młode Pary mają dostęp do tysięcy ofert ślubnych w największym w Polsce katalogu usługodawców.

Wedding.pl to również portal, w którym dostawcy usług ślubnych mają możliwość stworzenia swojej wizytówki i tym samym promowanie jej poprzez narzędzia oraz rozwiązania marketingowe, które wspierają rozwój ich biznesów przez dotarcie do odpowiedniej grupy odbiorców.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • budowanie wizerunku firmy
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami Wedding.pl
  • dbałość o pozytywne relacje z klientami i ich utrzymywanie w ramach własnego portfela klientów
  • budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę klientów
  • promowanie i doradztwo najlepszych usług, a także dosprzedaż usług marketingowych

W realizacji zadań pomoże Ci:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze i utrzymaniu klienta
  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych bez skryptów i narzuconych schematów
  • komunikatywność i pewność siebie
  • silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów
  • proaktywność, motywacja i zdolność do pracy z własnej inicjatywy
  • zainteresowanie branżą ślubną – mile widziane

Mamy dla Ciebie:

  • współpracę w oparciu o umowę B2B
  • wynagrodzenie: podstawa plus system prowizyjny bez górnego limitu
  • narzędzia potrzebne do pracy – laptop, telefon, aplikacje do obsługi klientów i zarządzania bazą
  • zaplanowany onboarding – będziesz uczestniczyć w szkoleniach z naszych produktów, żeby jak najlepiej nas poznać
  • możliwość rozwoju Twoich kompetencji i poszerzania wiedzy o biznesie – będziesz współpracować z wieloma produktami i różnymi rodzajami przedsiębiorstw
  • bardzo dużą niezależność – sam/a będziesz organizować sobie pracę oraz decydować o swoim harmonogramie dnia i rozłożeniu działań
  • poziomą strukturę – pracujemy w środowisku startupowym
  • życzliwą atmosferę – zawsze możesz liczyć na wsparcie i docenienie zespołu
  • pracę zdalną
  • pracę w piątki do 15:00

Interesuje Cię co dalej? Teraz Ty daj nam się poznać i prześlij swoje CV na adres: [email protected], umieszczając w tytule maila nazwę stanowiska.

Jeżeli Twoje kompetencje będą pokrywać się z naszymi oczekiwaniami – skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na krótką rozmowę telefoniczną. Do usłyszenia!

Wysłanie CV oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wedding.pl Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.