Sala weselna inspirowana podlaską naturą ! Hotel Mercure Białystok

sala weselna Merkury Hotel Białystok

To, co Pary Młode biorą pod uwagę jako pierwsze przy organizacji ślubu to sala weselna. Musi być wyjątkowa, aby nadać charakter i atmosferę temu szczególnemu wydarzeniu. Taka właśnie jest sala weselna, którą znajdziecie w Mercure Hotel Białystok. Tajemnicza, elegancka, nawiązująca do bogactwa natury regionu podlaskiego! To rozwiązanie dla par szukających oryginalnych i wyjątkowych przestrzeni.

Sala weselna blisko natury

Nawiązanie do bogactwa regionalnej przyrody i kultury jest widoczne od samego przekroczenia progu Mercure Hotel Białystok. Naturalne krajobrazy Puszczy Białowieskiej stały się inspiracją do stworzenia tu pięknych wnętrz, skąpanych w roślinach i odcieniach zieleni. Unikalna koncepcja, natchniona lokalną przyrodą, sprawia że przestrzenie są tu wyjątkowe i różnorodne, a przez to niezapomniane. Tworzą klimat gustownej tajemniczości, którą pokochacie. Ale dla Pary Młodej oprócz wnętrz hotelowych najważniejsza jest sala weselna. To na niej skupia się uwaga gości. Wystrój tutejszej sali weselnej to flirt naturalności z nowoczesnością i elegancją. Każda Para Młoda jest tutaj zawsze traktowana indywidualnie. Organizacja przyjęcia w sali weselnej Hotelu Mercure będzie dla Was przyjemnością! Doświadczony personel będzie dla Was do dyspozycji przez cały czas planowania i podczas wesela. Pomoże w skoordynowaniu najdrobniejszych szczegółów. Takie wsparcie w organizacji wesela jest nieocenione, pozwoli Wam zaoszczędzić niepotrzebnych stresów.

Jeśli sala weselna, to tylko z noclegiem!

Sala weselna jest przestronna, ma też klimatyzację. Zmieści się tu 150 osób. Ale sala weselna to nie wszystko! Nie musicie obawiać się o nocleg dla swoich gości. Hotel dysponuje bazą noclegową 90 komfortowych pokoi oraz bezpłatnym parkingiem dla gości. To wygodne rozwiązanie i udogodnienie dla osób przyjeżdzających z daleka, które chcą odpocząć po całonocnej zabawie. Sala weselna z noclegiem dla rodziny i znajomych to także dobre rozwiązanie, gdy planujecie zorganizować poprawiny. To świetna okazja, aby spędzić więcej czasu razem, a w międzyczasie poznać uroki hotelu i malowniczej okolicy.

Sala weselna z wyjątkowym menu

Nawiązanie do lokalności jest widoczne również w gościnności i szerokiej ofercie menu sali weselnej. Nowożeńcy mogą wybrać na swoje przyjęcie zarówno potrawy tradycyjne, jak i te bardziej wykwintne. Potrawy będą dostosowane do Waszych preferencji i wymagań. Menu uwzględni sezonowość i dostępność miejscowych składników oraz preferencje kulinarne wegan i wegetarian. Potrawy oraz menu są zawsze konsultowane z szefem kuchni. Młode Pary mogą spotkać się z szefem w celu szczegółowego omówienia dań. Perfekcyjna sala weselna i przyjęcie to także dania serwowane przez profesjonalny zespół kelnerski. Wasi goście będą zachwyceni obsługą i bogactwem smaków na przyjęciu. Przekonajcie się sami!

Sala weselna w Merkury Hotel Białystok