Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje ślubne / Dekoracja samochodu – najciekawsze propozycje
Dekoracje ślubne

Dekoracja samochodu – najciekawsze propozycje

16 grudnia 2015 —

Podczas przygotowań do ślubu i wesela, jednym z zadań, na które należy zwrócić uwagę jest dekoracja samochodu ślubnego. Pomysłów na jego przyozdobienie jest całe mnóstwo.

Pamiętajcie, aby dekoracja samochodu nawiązywała kolorystycznie do motywu przewodniego wesela. Najpopularniejszą ozdobą są świeże kwiaty. Wyglądają pięknie i efektownie. Niestety, nie o każdej porze roku jest to zadanie łatwe do wykonania. Jeśli bierzecie ślub zimą, a na dworze panuje mróz, świeże rośliny szybko stracą swój urok. Latem warto pamiętać o flakonikach z wodą, które przedłużą ich trwałość.

Kolejną propozycją są sztuczne kwiaty, które zimową aurą sprawdzą się idealnie. W sprzedaży dostępne są sztuczne kwiaty, które łudząco przypominają te naturalne. Niestety nie pachną już tak pięknie.

Przepiękną ozdobą ślubnego samochodu są wstążki, tasiemki i kokardki. Mienią się w promieniach słonecznych i powiewają na wietrze. W ostatnich sezonach najpopularniejsze są te w kolorach pastelowych.

Pary Młode często decydują się na ozdobne tablice rejestracyjne. Zazwyczaj widnieją na nich imiona małżonków bądź napis – Nowożeńcy.

Ciekawym pomysłem jest także ozdobienie tylnego zderzaka. Może on zostać przyozdobiony kwiatami, puszkami lub kolorowymi balonami.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje na dekorację samochodu.

Źródło: www.pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!