Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje ślubne / Jak samodzielnie udekorować samochód na ślub?
Dekoracje ślubne

Jak samodzielnie udekorować samochód na ślub?

3 stycznia 2019 —
Jak samodzielnie udekorować samochód na ślub - zdjęcie 6

Ślub i przyjęcie weselne składa się z wielu elementów, które razem tworzą jedną, zgraną całość. Jednym z nich jest dekoracja samochodu, która powinna nawiązywać do wystroju kościoła i sali weselnej. Mimo iż za wybór auta do ślubu zawsze odpowiedzialny jest Pan Młody, to jego dekoracja pozostaje już w kwestii Panny Młodej. Kobiety najchętniej wszystko przyozdobiłyby dużą ilością kwiatów, tasiemek i kokardek, jednak nie do każdego samochodu pasuje taka dekoracja. Bardzo często zdarza się, że Panny Młode nie znają umiaru, a jak wiadomo – mniej znaczy więcej. Przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji, które mamy nadzieję, pomogą Wam w samodzielnym udekorowaniu samochodu na ślub.

WYBIERZ SAMOCHÓD DO ŚLUBU!

4 trendy w samodzielnej dekoracji samochodu na ślub

Świeże kwiaty

Jedną z najpopularniejszych dekoracji weselnych są świeże kwiaty, które warto wykorzystać również do przyozdobienia samochodu Pary Młodej. Kolor i gatunek kwiatów powinien współgrać z tymi na sali weselnej i w kościele. Niezwykle istotne jest jego stabilne przymocowanie, bo chyba nikt nie chciałby w drodze z kościoła do sali weselnej zgubić wiązanki. Ślub to jedyna w swoim rodzaju okazja, której wyjątkowość podkreślą świeże kwiaty, tych sztucznych nie bierzcie nawet pod uwagę. 

Jak samodzielnie udekorować samochód na ślub - kwiaty - zdjęcie 1

Zobacz także: Geometryczne dekoracje weselne

Puszki

Kolejnym ciekawym pomysłem, który bez wątpienia uda Wam się samodzielnie zrealizować, jest dekoracja wykonana z puszek. Jeśli chcecie uzyskać naprawdę fajny efekt końcowy, puszki pomalujcie farbą i przywiążcie do kolorowych tasiemek.

ak samodzielnie udekorować samochód na ślub - puszki - zdjęcie 2

Pompony

Niezwykle ciekawym rozwiązaniem będą pompony wykonane z tiulu lub bibuły. Ich przygotowanie nie jest trudne, dlatego bez problemu możecie wyczarować je samodzielnie. Idealnym miejscem na przyczepienie pomponów jest tylny zderzak, klamki i lusterka samochodu.

Jak samodzielnie udekorować samochód na ślub - pompony - zdjęcie 4

Balony

Naszą ostatnią, wyjątkowo prostą, ale jakże spektakularną ozdobą samochodu są duże balony. Jest to ciekawa alternatywa dla jakże już tradycyjnych tasiemek i kokard. Jeśli chcecie, aby w dniu ślubu wszystko ze sobą współgrało kolor balonów powinien nawiązywać do motywu przewodniego. Nie zapomnijcie również o odświętnych tablicach rejestracyjnych, na których pojawią się Wasze imiona lub napis Nowożeńcy.

Jak samodzielnie udekorować samochód na ślub -balony - zdjęcie 5

Zobacz także: Wystój kościoła na ślub – porady

WYBIERZ SAMOCHÓD DO ŚLUBU!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!