Fotograf ślubny czy kamerzysta? Znamy rozwiązanie tego dylematu! | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Fotografia i wideo / Fotograf ślubny czy kamerzysta? Znamy rozwiązanie tego dylematu!
Fotografia i wideo

Fotograf ślubny czy kamerzysta? Znamy rozwiązanie tego dylematu!

23 listopada 2018 —
Fotograf ślubny czy kamerzysta - zdjęcie 2

Ślub i przyjęcie weselne to wyjątkowe momenty, niepowtarzalne wydarzenia, które każda Para Młoda chciałaby zapamiętać do końca życia. Niestety jak wiadomo pamięć jest ulotna i z upływem czasu wspomnienia są coraz mniej dokładne i wyraziste. Dlatego też warto udokumentować i zatrzymać te najpiękniejsze chwile. Skorzystać z usług fotografa ślubnego czy kamerzysty? To dylemat przed jakim stają  wszystkie Pary Młodej. No właśnie, jaką podjąć decyzję?

Fotograf czy kamerzysta ślubny - zdjęcie 1

WYBIERZ FOTOGRAFA I KAMERZYSTĘ ŚLUBNEGO!

Zalety fotografii ślubnej

Chyba niemalże na każdej ceremonii ślubnej i przyjęciu weselnym pojawia się fotograf, który uwiecznia na zdjęciach cudowne chwile i zatrzymuje romantyczne spojrzenia. Wszystkie Pary Młode pragną posiadać zdjęcia z tego wyjątkowego dnia, które umieszczą w albumie, a najpiękniejsze z nich wsadzą do ramki i umieszczą w centralnym punkcie w pokoju. Fotografie z dnia ślubu powinny być naturalne, niewymuszone, a także powinny zawierać w sobie pewną tajemniczość i delikatność. Dlatego też warto pokusić się o znalezienie prawdziwego profesjonalisty, który przygotuje dla Nowożeńców cudowną pamiątkę z dnia ślubu. Dokładnie zapoznajcie się z portfolio, które powinien mieć każdy dobry fotograf. Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z jego usług, będziecie mogli wykonać również sesję plenerową, a także coraz popularniejszą sesję narzeczeńską. Zdjęciami z przyjęcia weselnego na pewno podzielicie się z bliskimi, a tym samym sprawicie im tym ogromną radość.

Zobacz także: Po czym poznać dobrego fotografa ślubnego?

Fotograf ślubny - zdjęcie 2

Kamerzysta ślubny

Wiele par zastanawia się, czy warto skorzystać z usług kamerzysty. Zazwyczaj wyobrażają sobie długi, kilkugodzinny film, który pokazuje wszystkie najważniejsze wydarzenia i momenty. Oczywiście, możecie zażyczyć sobie długi film, jednak obecnie kamerzyści oferują o wiele więcej ciekawych rozwiązań. Przygotowują bardziej dynamiczne klipy, teledyski i zdecydowanie krótsze filmy.

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę podczas wyboru filmowca na wesele?

Kamerzysta ślubny - zdjęcie 3

Fotograf ślubny czy kamerzysta?

Jeśli tylko budżet Wam na to pozwala, naszym zdaniem warto skorzystać z usług zarówno kamerzysty jak i fotografa ślubnego. Taki dzień się zdarza się przecież tylko raz w życiu, a pamiątki w postaci fotografii i filmu zostaną z Wami na zawsze!

WYBIERZ FOTOGRAFA I KAMERZYSTĘ ŚLUBNEGO!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!