Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Biżuteria ślubna / 10 najpiękniejszych modeli obrączek ślubnych wg Wedding.pl
Biżuteria ślubna

10 najpiękniejszych modeli obrączek ślubnych wg Wedding.pl

12 grudnia 2018 —
najpiękniejsze obrączki ślubne - zdjęcie 1

Wszyscy usługodawcy zarezerwowani, kreacje ślubne wybrane, a do dnia ślubu pozostało już niewiele czasu. To idealny moment, aby zamówić obrączki ślubne! Wybierając obrączki marki Apart jako symbol Waszej miłości i trwałości związku, możecie być pewni, że będzie to dobry wybór. Najwyższa jakość, oryginalność wykonania oraz wiele modeli do wyboru, to gwarancja tego, że znajdziecie tu coś dla siebie. Jakie powinny być idealne obrączki ślubne? Z jakiego materiału powinny być wykonane i czy powinny być klasyczne, a może nowoczesne? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Najpiękniejsze obrączki ślubne to takie, które trafiają w gust przyszłych małżonków! Pamiętajcie, że obrączki są przede wszystkim dla Was i to w Waszych oczach powinny być najpiękniejsze. Aby jednak ułatwić Wam odrobinę tę decyzję, przygotowaliśmy zestawienie najpiękniejszych obrączek ślubnych według naszej redakcji.

ZAMÓW OBRĄCZKI ŚLUBNE Z RABATEM 30%

Najpiękniejsze obrączki ślubne według Wedding.pl

Obrączki z białego złota

Biżuteria wykonana z białego złota to w rzeczywistości żółte złoto, do którego dodano srebro oraz pallad, aby uzyskać srebrny odcień. Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu i pięknego srebrzystego koloru obrączek, pokrywa się je rodem, który również jest metalem szlachetnym. Takie obrączki sprawdzą się, jeśli gustujecie w eleganckiej i minimalistycznej biżuterii.

Obrączki z żołtego złota

Klasyka, która obroni się sama! Niezależnie od tego, czy wybierzecie standardowy model, czy taki z ozdobnym diamentem w damskiej obrączce, to jesteśmy pewni, że te modele są całkowicie ponadczasowe.

Łączone złoto

Idealne rozwiązanie dla fanów oryginalnego wzornictwa. Nie możecie się zdecydować jaki rodzaj złota wybrać? W takiej sytuacji obrączka wykonana ze złota żółtego i białego będzie strzałem w dziesiątkę i świetnym kompromisem.

napiękniejsze obrączki ślubne - 1

A może pallad?

Ten metal zyskuje na popularności wśród Par Młodych. Często również stosowany jest przy produkcji obrączek z białego złota. Biżuteria wykonana z palladu cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem ze względu na fakt, iż jest wyjątkowo trwały i lekki.

ZAMÓW OBRĄCZKI ŚLUBNE Z RABATEM 30%

Trendbook by Wedding.pl

Chcesz poznać aktualne trendy ślubne na sezon 2019 i zobaczyć jeszcze więcej przepięknej biżuterii marki Apart? Pobierz bezpłatny ebook!

TRENDY ŚLUBNE 2019

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!