Top 3 najmodniejsze obrączki ślubne 2020. Klasyka i błysk
Wedding.pl / Lovestory / Top 3 najmodniejsze obrączki ślubne na 2020 rok

Top 3 najmodniejsze obrączki ślubne na 2020 rok

Ewelina Dac
obrączki ślubne 2020

Obrączki ślubne są przypieczętowaniem ceremonii zaślubin, a po weselu są jedyną pamiątką z tego dnia, z którą się nie rozstajemy. Ich wybór nie może być więc przypadkowy. Szukacie biżuteryjnych inspiracji na swój ślub w 2020 roku? Poznajcie 3 modele obrączek, które w nowym sezonie skradną serca stylowych par młodych!

Eksperci marki APART polecają na 2020 rok obrączki ślubne, które doskonale łączą ponadczasową klasykę z aktualnymi trendami. W przypadku mężczyzn króluje niezawodny minimalizm, a dłonie kobiet zostaną przyozdobione wyrafinowanym blaskiem. Przed Wami trzy biżuteryjne duety dla zakochanych w sobie… i w modzie!

Obrączki ślubne z żółtego złota

Obrączki ślubne wykonane z żółtego złota to wciąż najpopularniejsza opcja wśród przyszłych par młodych. Ponadczasowa elegancja i ciepło odcienia tego kruszcu nadal będzie się cieszyć sławą. Męska wersja cechuje się wyrafinowaną prostotą, podczas gdy damska błyszczy perfekcyjnie symetrycznym rzędem 48 kamieni (do wyboru są cyrkonie lub brylanty).

obrączki ślubne 2020 - żółte złoto

Obrączki APART 4/45

Obrączki ślubne z białego złota

Jeżeli wolicie chłodne odcienie w biżuterii i na co dzień nosicie srebro, wybierzcie obrączki ślubne z białego złota. W 2020 roku szczególnie pożądane będą błyszczące wykończenia, a nowoczesny charakter podkreśli dodatkowo geometryczny wzór zdobiący damski model. Dwa idące na ukos i stykające się paski wysadzane kamieniami mogą błyszczeć cyrkoniami lub brylantami.

obrączki ślubne 2020 białe złoto

Obrączki APART 4/134

Obrączki ślubne z białego i żółtego złota

Ostatnia propozycja dedykowana jest małżeństwu o nowoczesnym, wręcz odważnym stylu. Nie każda bowiem para zdecyduje się na dwukolorowe obrączki wykonane z  białego i żółtego złota. Najwięcej uwagi skupi jednak damska wersja. Męska podzielona jest dwoma rodzajami kruszców wzdłuż, ale pozbawiona dodatkowych zdobień. Z kolei damski wariant oprócz poziomego podziału kruszców, posiada oryginalną konstrukcję – ozdobny uskok, który prezentuje główny kamień oraz przynależące do niego pozostałe cyrkonie lub brylanty o różnych wielkościach.

obrączki ślubne 2020 białe i żółte złoto

Obrączki APART 4/462

Który duet obrączek skradł Wasze serca?

Ekspert Wedding.pl radzi: Wybór wzoru obrączek to pierwszy krok podczas podejmowania decyzji u jubilera. Przeczytajcie trzyczęściowy poradnik „Wszystko, co musicie wiedzieć o obrączkach ślubnych” (1 część, 2 część, 3 część)!

fot. materiały prasowe

Artykuł sponsorowany

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.

Polecani usługodawcy