Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Biżuteria ślubna / Wszystko, co powinniście wiedzieć o obrączkach – część 3
Biżuteria ślubna

Wszystko, co powinniście wiedzieć o obrączkach – część 3

26 listopada 2018 —
obrączki ślubne - wszystko co powinniście wiedzieć

Ślub już niedługo, a wy nadal nie wybraliście obrączek ślubnych? Domyślamy się, że ten ogromny wybór może przytłoczyć nie jedną Parę Młodą!  Jak wynika z przeprowadzonych przez nas ankiet, przyszli małżonkowie mają sporo problemów z wyborem tej najważniejszej ślubnej biżuterii. Zastanawiacie się jaki rodzaj kruszcu będzie najlepszy, czym różni się białe złoto od żółtego, albo co to jest profil obrączki? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym cyklu pt. „Wszystko, co powinniście wiedzieć o obrączkach”. 

W dzisiejszej części opowiemy Wam o obrączkach wykonanych z platyny i palladu. 

Zobacz też: Wszystko, co powinniście wiedzieć o obrączkach – cześć I

ZAMÓW OBRĄCZKI ŚLUBNE Z RABATEM 30%

Obrączki ślubne z platyny

Platyna to rzadki i cenny metal szlachetny. Tym samym jest to najdroższy z kruszców. Barwa platyny zbliżona jest do srebra. Platyna nie reaguje z tlenem ani wodą, możecie mieć więc pewność, że nawet po latach obrączki wykonane z platyny nie stracą swojego koloru. W związku ze swoją niską reaktywnością, platyna używana jest w jubilerstwie, zwłaszcza jako oprawa dla diamentów. Ten szlachetny surowiec odwdzięcza się w gotowej biżuterii pięknym kolorem oraz trwałością. Jeśli wiec Wasz budżet na to pozwala, nie wahajcie się ani chwili i wybierzcie obrączki ślubne właśnie z tego metalu szlachetnego.

wszystko, co powinniście wiedzieć o obrączkach - część 3 - zdjęcie 2

A może pallad?

Pallad jest jednym z ośmiu metali szlachetnych. Należy do grupy platynowców – obok rodu, rutenu, irydu, osmu i – oczywiście – platyny. Jego właściwości to twardość i lekkość. Zbliżona do platyny barwa sprawia, że jest on świetną alternmatywą dla białego złota. Jednak najważniejszą cechą tego metalu szlachetnego jest jego antyalergiczność, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób uczulonych na złoto i inne metale szlachetne. 

wszystko, co powinniście wiedzieć o obrączkach ślubnych - zdjęcie 5

Zobacz też: Wszystko, co powinniście wiedzieć o obrączkach – cześć II

Rabat na Wasze obrączki!

wszystko, co powinniście wiedzieć o obrączkach - zdjęcie 3

Mamy nadzieję, że z naszą pomocą wybierzecie materiał, z którego będzie wykonany symbol Waszego małżeństwa! Aby jeszcze bardziej ułatwić Wam zakup tej jedynej w swoim rodzaju biżuterii, marka APART ma dla Was rabat w wysokość 30% na Wasze obrączki ślubne! Oferta dostępna jest w sklepach stacjonarnych oraz online.

ZAMÓW OBRĄCZKI ŚLUBNE Z RABATEM 30%

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!