Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Nietypowe buty ślubne dla niego – loafersy
Pan Młody

Nietypowe buty ślubne dla niego – loafersy

22 marca 2018 —
Nietypowe buty ślubne dla niego - loafersy 1

Jeśli jesteś Panem Młodym, który uwielbia niekonwencjonalne rozwiązania i na co dzień starannie dobiera swoje stylizacje, mamy coś dla Ciebie! Szczególnie jeśli bierzesz ślub w plenerze lub w małym, rodzinnym gronie, a planowana przez Was uroczystość nie wymaga formalnego stroju od stóp do głów…

Nietypowe buty ślubne dla niego - loafersy 3

Nietypowe buty ślubne dla niego – loafersy

O czym mowa? O rzadko spotykanych na ulicy… Loafersach! Brzmią tajemniczo? Loafersy to buty z pazurem. Dość odważne, a jednocześnie niezwykle wygodne w noszeniu. Przypominają nieco mokasyny, ponieważ są wsuwane, niesznurowane. Stworzone zostały już na początku XX wieku i rozsławione przez amerykańskich studentów. Te lekkie i klasyczne buty zostały przeznaczone na czas wolny od pracy, widać je jednak coraz częściej w świecie biznesu oraz na eleganckich przyjęciach!

Nietypowe buty ślubne dla niego - loafersy 2

W Stanach Zjednoczonych model ten już jakiś czas temu został zaakceptowany jako oficjalna część stroju wizytowego. Do Polski moda z zachodu dociera powoli. Loafersy idealnie komponują się z nietuzinkowymi męskimi stylizacjami, np. na popołudniowych przyjęciach. Świetnie sprawdzą się na ślubie plenerowym, który odbędzie się w przydomowym ogrodzie. Letnie popołudnie i brunch to świetny kompan dla takiej lekkiej, niewymuszonej stylizacji. Loafersy to buty dla świadomych mody Panów, którzy uwielbiają nieszablonowe dodatki. Gwarantujemy, że każda kobieta zwróci na nie uwagę!

Jeśli poszukujecie takich niekonwencjonalnych rozwiązań zachęcamy do zajrzenia do sklepów marki Conhpol.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!