Elante Buty Taneczne

Adrian Skoneczny

Elante Buty Taneczne

Przemyska 11a lok. 34, Warszawa

Pokaż telefon

Elante powstało z zamiłowania do tańca oraz pasji tworzenia rzeczy pięknych.
Naszym celem jest zadowolenie klienta z zakupu i komfort użytkowania nabytych produktów.
Proponowane Państwu produkty wytwarzane są z materiałów najwyższej jakości,
uwzględniają nowe trendy w modzie i dorównują zagranicznym uznanym markom.
Wyszukane wzornictwo oraz nietypowe połączenia kolorystyczne czynią naszą kolekcję niepowtarzalną.
Wybierz buty swoich marzeń i poczuj satysfakcje jaką daję indywidualność.
Jesteśmy pewni, że nasza pasja do projektowania nigdy nie zmieni się w komercję a indywidualne
preferencje naszych klientów będą zawsze priorytetem.

NIECH TWOJE OCZEKIWANIA STANĄ SIĘ DLA NAS WYZWANIEM!

380 zł - 480 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Buty ślubne

360 zł - 460 zł

Buty taneczne świetnie sprawdzą się w tak ważnym dniu. Są wygodne, dobrze wyprofilowane oraz wykonane z wysokiej jakości skór.
W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych modeli, w różnych wariantach kolorystycznych, z różną wysokością obcasa oraz różnymi opcjami paska zapinającego.

Buty wieczorowe

360 zł - 460 zł

Cena uzależniona jest od wybranego modelu oraz dokonanym w nich zmian kolorystycznych. Kwota dopłaty za dokonane zmiany, wynosi 50 zł.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Przede wszystkim to, że możemy podejmować się różnego rodzaju wyzwań, jakimi są zamówienia naszych klientów. Każdy klient jest inny, ma inne oczekiwania, styl i osobowość. Dzięki naszej pracy spełniają się Wasze marzenia, a to daje nam dużą satysfakcję. Innymi słowy, robimy to co kochamy :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Przygoda zaczęła się od Tanga Argentyńskiego :) Dokładniej, od braku wygodnych butów do tańca dostępnych w warszawskich sklepach. Postanowiliśmy zająć się tematem, a w tym pomogli nam instruktorzy tańca. Tak w skrócie zaczęły powstawać buty taneczne, polskiej marki Elante. Zaraz potem zaczęły przychodzić dziewczyny zainteresowane butami tanecznymi i ślubnymi, z nadzieją że to właśnie będą wymarzone i przede wszystkim wygodne buty na ten szczególny i ważny dzień w ich życiu. Można powiedzieć, że to przyszłe Panny Młode znalazły nas, zanim zaczęliśmy ich szukać ;)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Buciki wykonane są z wysokiej jakości, wyselekcjonowanych skór naturalnych. Wybieramy tylko skóry miękkie, aby buciki szybko dopasowywały się do stopy, nie powodując dyskomfortu przy użytkowaniu.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Uszycie bucików zwykle trwa 4-5 tygodni. W okresie wiosna/lato czas ten może wydłużyć się z powodu dużej ilości zamówień dlatego nie czekaj do ostatniej chwili z decyzją ;)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W naszej ofercie znaleźć można kilkadziesiąt fasonów, z którego każdy można dodatkowo zmodyfikować pod kątem kolorystyki, wysokości obcasa, sposobu zapinania... Mamy również piękne fasony, dostępne w salonie dla tych, którzy za późno się zdecydowali na spersonalizowane zamówienie.

Jaki jest Twój styl?

Dwa razy w roku bierzemy udział w targach mody i obuwia w Polsce i zagranicą (wiosna/lato i jesień/zima). Dzięki tego typu wydarzeniom możemy czerpać inspirację do kolejnych projektów. Staramy się, aby każdy znalazł coś dla siebie, stąd w naszych kolekcjach znaleźć można styl: nowoczesny, klasyczny i retro.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Klienci przede wszystkim poszukują wygodnych i eleganckich butów. W Elante te dwie rzeczy wcale się nie wykluczają, a właściwie idą w parze :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej padającym pytaniem jest "który model jest najwygodniejszy?" Niestety nie ma takiego modelu, który byłby wygodny dla każdej stopy. Trzeba przymierzyć wiele fasonów, aby zdecydować że to ten jedyny, idealny w którym przetańczy się całą noc.

Wolne terminy

Kontakt

Elante Buty Taneczne

website facebook instagram

Przemyska 11a lok. 34 02-361 Warszawa

255 km od Krakowa

Poniedziałek

12:00 -17:00

Wtorek

12:00 -17:00

Środa

12:00 -17:00

Czwartek

12:00 -17:00

Piątek

12:00 -17:00

Jeżeli chcieliby Państwo umówić się w innych godzinach, lub w weekend zachęcamy do kontaktu telefonicznego! :) 510 115 007

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: