Wedding.pl / Lovestory / Prawdziwe śluby / Wasze historie / Plenerowy ślub Oli i Michała w Pałacu Pawłowice
Wasze historie

Plenerowy ślub Oli i Michała w Pałacu Pawłowice

24 stycznia 2019 — Redakcja Wedding.pl
Plenerowy ślub Oli i Michała - zdjęcie 10

W kolejnej odłonie cyklu Prawdziwe Śluby przedstawiamy Wam Olę i Michała. Ich plenerowy ślub odbył się we Wrocławiu, a Para Młoda własnoręcznie przygotowała niemalże wszystkie dekoracje. Każdy detal przyjęcia weselnego był starannie zaplanowany, tak aby całość tworzyła spójną całość. Nie znajdziecie tu przypadkowych elementów! Na szczególną uwagę zasługuję piękna suknia Panny Młodej, która wyróżnia się swoim wyjąkowym kolorem. Ola postawiła na ciepły brzoskiwniowy odcień i musimy przyznać, że był to strzał w dziesiątkę!

Zobacz też: Rustykalna sesja plenerowa Dagmary i Kuby

Co było najpiękniejsze w tym dniu?

Ola: Najpiękniejsze było to, że tak wiele osób chciało z nami świętować ten dzień. Cała rodzina, przyjaciele, wszyscy, którzy są dla nas bliscy. To sprawiło, że uśmiechy nie schodziły nam z twarzy przez cały dzień 🙂

Twoja rada dla przyszłych Par Młodych to…

Ola: Nie przejmujcie się tym, że coś nie wyjdzie tak jak było zaplanowane, jestem pewna, że w dniu imprezy nie poświęcicie temu najmniejszej myśli, bo koniec końców najważniejsi jesteście Wy. To oznacza też, że czasem te milion dodatków nie jest aż tak istotne, owszem, to tworzy klimat, ale prawdziwą atmosferę stworzy Wasza radość a nie winietki czy słodkie stoły.

Czy wiesz, ile kosztuje wesele w plenerze?

Plenerowy ślub Oli i Michała – galeria

Fotograf: In Love We Trust

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!