Wedding.pl / Lovestory / Prezenty ślubne / Alkohol dla Młodej Pary – co podarować w dniu ślubu?
Prezenty ślubne

Alkohol dla Młodej Pary – co podarować w dniu ślubu?

10 stycznia 2019 —
Alkohol dla Młodej Pary - co podarować - zdjecie 5

Zwyczajem jest, że zaproszeni goście obdarowują Młodą Parę prezentami ślubnymi i wręczają Pannie Młodej bukiet kwiatów. Jeśli jednak chcielibyście zamiast kwiatów podarować Nowożeńcom coś bardziej oryginalnego, kupcie im alkohol. W niektórych sytuacjach podarowanie alkoholu może być nietaktem, jednak na pewno nie w przypadku ślubu. Wręczanie trunków wysokoprocentowych to pewnego rodzaju tradycja, a więc na pewno żadna Para Młoda nie poczuje się urażona. Jeśli wciąż zastanawiacie się, jaki rodzaj alkoholu podarować Nowożeńcom, przygotowaliśmy dla Was kilka podpowiedzi.

WYBIERZ SUKIENKĘ NA WESELE

Alkohol dla Młodej Pary – nasze propozycje

Wino

Wino to alkohol, za którym przepadają niemalże wszyscy. Pozostaje tylko pytanie, wino białe czy czerwone podarować Nowożeńcom. Jeśli nie wiecie, na które się zdecydować, możecie delikatnie podpytać ich najbliższych. Pamiętajcie, że wino powinno być dobrej jakości.

Alkohol dla Młodej Pary - co podarować - wino -zdjecie 1

Zobacz także: Podziękowania dla świadkowej – prezent od serca

Szampan

Kolejnym alkoholem, który możecie podarować Młodej Parze jest szampan. Zwróćcie uwagę, aby był to prawdziwy szampan, a nie wino musujące. Możecie pójść jeszcze o krok dalej i dołączyć do niego dwa kieliszki z dedykacją. Będzie to wspaniała pamiątka, która będzie przypominała o Was zakochanym może i do końca życia.

Alkohol dla Młodej Pary - co podarować -szampan- zdjecie 2

Nalewka

Miłośników nalewki jest naprawdę wielu, przepadają za nią zarówno panie jak i panowie. Alkohol ten możecie oczywiście kupić w sklepie, jednak możecie go również przygotować specjalnie dla Nowożeńców własnoręcznie. Pigwówka, malinówka, cytrynówka…to tylko kilka, z wielu smacznych propozycji.

Alkohol dla Młodej Pary - co podarować -nalewka- zdjecie 4

Whisky

Powszechnie Panuje przekonanie, że to panowie są miłośnikami whisky. Jednak coraz częściej i panie, decydują się na ten rodzaj alkoholu. Jeśli wiecie, że Panna Młoda lubi whisky to problem dotyczący prezentu macie już rozwiązany.

Alkohol dla Młodej Pary - co podarować - whisky-zdjecie 3

Zobacz także: Pomysły na wnętrzarskie prezenty ślubne dla Młodej Pary

WYBIERZ SUKIENKĘ NA WESELE

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!