Wedding.pl / Lovestory / Prezenty ślubne / Świeca zapachowa – nietuzinkowy upominek dla Pary Młodej i Gości
Prezenty ślubne

Świeca zapachowa – nietuzinkowy upominek dla Pary Młodej i Gości

23 maja 2019 —
Świece Leżę i Pachnę

Jesteście przyszłymi gośćmi weselnymi i szukacie pomysłu na prezent dla nowożeńców? A może jesteście przyszłą Parą Młoda, która wciąż zastanawia się, co podarować swoim gościom podczas wesela? Mamy to samo rozwiązanie na oba przypadki! Świeca zapachowa to bez wątpienia nietuzinkowy upominek dla Pary Młodej i gości! Oryginalny, piękny i pachnący. Czego chcieć więcej? Poznajcie Leżę i Pachnę!

Świece Leżę i Pachnę

Najpierw były produkty „leżące”: lniane poduchy, obrusy, serwetki, podkładki itp. oraz „pachnące”, a więc świece. Stąd doskonała w swej prostocie gra słów, która utworzyła nazwę marki – Leżę i Pachnę. „Jednak z czasem, świece całkowicie skradły moje serce, a z miłością się nie polemizuje!” – z uśmiechem na ustach mówi o ewolucji swojej marki Sylwia Nabywaniec. Manufaktura i sklep Leżę i Pachnę powstały z wielu powodów, ale najważniejszymi były słabość do pięknych rzeczy i przekonanie, że piękne przedmioty są ważne. W całości wykonane ręcznie świece sojowe skrywają aromaty, które powstały na bazie skojarzeń z porami roku i dnia oraz wspomnień samych twórców.

nietuzinkowy pomysł na upominek dla gości weselnych - świeca zapachowa

Świeca zapachowa – nietuzinkowy upominek dla Pary Młodej

Pary Młode coraz częściej proszą swoich gości o alternatywne upominki dla kwiatów i w zaproszeniach piszą o winach, książkach czy słodkościach. Jeżeli nie otrzymaliście prośby o konkretny upominek, zastanówcie się, co faktycznie może ucieszyć nowożeńców i postawcie na nieszablonowy prezent. Takim z pewnością będzie świeca zapachowa, która wyróżni się na tle innych podarunków i zostanie z Parą Młodą na dłużej.

Zobacz: 8 pomysłów na prezent ślubny zamiast kwiatów

nietuzinkowy upominek dla Pary Młodej - świeca zapachowa

Świeca zapachowa – nietuzinkowy upominek dla gości weselnych

Podobnie w przypadku prezentów dla gości weselnych. Jeżeli jako Para Młoda pragniecie podziękować swoim gościom w szczególny sposób i rezygnujecie z powielanych pomysłów, szukajcie niesztampowych opcji. Takim jest zdecydowanie piękna świeca, która będzie nowoczesną ozdobą Waszego stołu weselnego, a kiedy goście zabiorą ją ze sobą do domu, będzie ozdobą ich wnętrz, a jej zapach będzie już zawsze kojarzył się z Waszym dniem.

Sprawdź: 19 pomysłów na upominki dla gości weselnych

Wybierając świece z kolekcji Leżę i Pachnę, możecie dostosować swój wybór nie tylko pod kątem koloru i zapachu, ale również pory roku czy dnia. Co to oznacza? Twórcy polskiej marki proponują świece, których nuty zapachowe odpowiadają konkretnym okresom w roku i dniu. Jeżeli ślub planowany jest na przykład na lato, twórcy Leżę i Pachnę polecają kompozycję złożoną z kwiatów lipy, wina, hiacyntu, konwalii i odrobiny goździków. Z kolei wieczorową porą o każdej porze roku sprawdzi się doskonale drzewna mieszanka cedru, wetiweru i bursztynu z pikantnym różowym pieprzem i kardamonem. Zajrzyjcie na http://lezeipachne.com.pl/ i wybierzcie swoje ulubione zapachy!

nietuzinkowy upominek dla gości weselnych - świeca zapachowa

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.