29 grudnia 2018

Wesele w ogrodzie – czy to dobry pomysł?


Wesele w ogrodzie - zdjęcie 2

Pary Młode w przygotowanie ślubu i przyjęcia weselnego wkładają całe serce i dokładają wszelkich starań, aby dzień ten był magiczny i bajeczny. Zdecydowana większość zakochanych, wesele organizuje w eleganckiej i wyjątkowej sali weselnej. Jednak niektórzy marzą o czymś innym, nieco zaskakującym, ale jakże romantycznym. Przyjęcie weselne na świeżym powietrzu, w zielonym i pięknie zadbanym ogrodzie to marzenie wielu Par Młodych. Pamiętajcie, marzenia są po to, aby je spełniać. Jednak czy wesele w ogrodzie to na pewno dobry pomysł?

WYBIERZ DEKORACJE TWOJE WESELE!

Wesele w ogrodzie - zdjęcie 1

Wesele w ogrodzie – na co zwrócić uwagę?

Wyjątkowa roślinność

Jeśli jesteście prawdziwymi szczęściarzami i możecie cieszyć się swoim własnym, dużym, zielonym ogrodem to miejsce na wesele macie już znalezione. Jeżeli jednak jeszcze wszystko przed Wami, zastanówcie się, może ktoś z Waszych bliskich, przyjaciół mógłby Wam udostępnić swój zielony zakątek? Wspaniałą alternatywą jest również zorganizowanie wesela w ogrodzie przynależącym do dworku, sali weselnej czy restauracji. Kiedy zamkniemy oczy i spróbujemy sobie wyobrazić ogród widzimy piękne drzewa, krzewy, kwiaty i pachnące zioła. Powiedzcie sami, czyż to nie jest wymarzone miejsce na bajeczne wesele zorganizowane na świeżym powietrzu?

Wesele w ogrodzie - zdjęcie 4

Zobacz także: Jak oszczędnie zorganizować ślub i wesele?

Dekoracja ogrodu

Ogród sam w sobie jest piękny, a kwitnące kwiaty są jego ozdobą. Nie zapominajmy jednak, że przyjęcie weselne zasługuje na wyjątkową oprawę i cudowne dekoracje. Na stołach weselnych powinny pojawić się piękne, duże kompozycje kwiatowe i oczywiście świece, bez których trudno wyobrazić sobie romantyczne przyjęcie. Szczególną uwagę przywiążcie do oświetlenia, bowiem po zmierzchu, w ogrodzie zrobi się przecież ciemno. Jednym z oryginalniejszych i piękniejszych pomysłów będą, setki a nawet tysiące świec, umieszczonych w szklanych naczyniach, które będą zwisały z niemalże każdego drzewa znajdującego się w ogrodzie.

Wesele w ogrodzie - zdjęcie 5

Zobacz także: Dekoracje na stoły weselne

Dodatkowe zadaszenie

Organizując przyjęcie weselne w ogrodzie, warto rozważyć dodatkowe zadaszenie, które uchroni gości i oczywiście Państwa Młodych, przed niespodziewanym i niechcianym deszczem. W tym przypadku duże namioty będą chyba najlepszym rozwiązaniem.

Wesele w ogrodzie - zdjęcie 3

WYBIERZ DEKORACJE TWOJE WESELE!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!