Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Miejsce na ślub i wesele / Wesele w oranżerii – najnowszy trend ślubny!
Miejsce na ślub i wesele

Wesele w oranżerii – najnowszy trend ślubny!

24 listopada 2018 —
Wesele w oranżerii - zdjęcie 4

Wiele Par Młodych tygodniami, a nawet miesiącami poszukuje swojego wymarzonego miejsca na przyjęcie weselne. Większość z nich kieruje się nie tylko smaczną kuchnią i perfekcyjną obsługą, ale także nietuzinkowym, wyjątkowym wnętrzem. Nie jesteście do końca pewni, gdzie chcielibyście zorganizować swoje wesele? W eleganckiej sali w stylu glamour, a może w drewnianej stodole w stylu rustykalnym? Zamknijcie oczy i spróbujcie wyobrazić sobie dzień Waszego ślubu… Piękna roślinność, dużo zieleni, eleganckie stoły, a wszystko dopełnione świeżymi kwiatami i blaskiem świec… Jeśli takie właśnie jest Wasze marzenie, zorganizujcie wesele w oranżerii.

WYBIERZ DEKORACJE NA SWOJE WESELE!

Niepowtarzalny wystrój

Oranżeria czyli ogród pod szkłem, to bez wątpienia niezwykłe i wyjątkowe miejsce, które niemalże stworzone jest aby organizować w nim przyjęcie weselne. Ogrom otaczającej zieleni, szklane ściany i sufit, przez który widać niebo, słońce, a wieczorem rozświetlone gwiazdy – to wszystko tworzy magiczny i niepowtarzalny klimat. Decydując się na wesele w oranżerii powinniście zwrócić szczególną na dekoracje i dodatki, które nie powinny przytłoczyć i zdominować roślinności, a jedynie podkreślić jej piękno.

Zobacz także: Jak zorganizować wesele pod namiotem?

Wesele w oranżerii - wystrój - zdjęcie 1

Bez wątpienia nie może zabraknąć świeżych kwiatów, zieleni i oczywiście świec, których blask stworzy niezwykle romantyczną atmosferę. Oranżeria sama w sobie jest ozdobnym miejscem, dlatego dodatki powinny być naprawdę dobrze przemyślane. Białe obrusy rozjaśnią wnętrze i dodadzą mu nutkę eleganckiego charakteru. Nie zapomnijcie również o dekoracji tortu weselnego, która w tym przypadku jak najbardziej powinna współgrać z zielonym wnętrzem.

Zobacz także: Torty weselne w stylu naked cake – słodkie propozycje

Wesele w oranzerii - dodatki - zdjęcie 2

Ogrom otaczającej zieleni będzie wspaniałym tłem do zdjęć, które są przecież wyjątkową pamiątką z dnia ślubu. Warto również pokusić się o zorganizowanie w oranżerii sesji zdjęciowej Młodej Pary.

WYBIERZ DEKORACJE NA SWOJE WESELE!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!