Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Muzyka i taniec / 20 piosenek o miłości idealnych na wesele od Wedding.pl już w TIDAL
Muzyka i taniec

20 piosenek o miłości idealnych na wesele od Wedding.pl już w TIDAL

8 sierpnia 2019 —
piosenki o miłości na wesele - Wedding.pl x Tidal

Podobno miłość to najpopularniejszy temat utworów muzycznych, a już na pewno jest tak w przypadku wesel. Celebrujcie miłość przy akompaniamencie piosenek, które wybraliśmy dla Was i ułożyliśmy w gotową do odtworzenia playlistę na TIDAL!

Najlepsze piosenki o miłości na wesele

Szukacie utworów, które idealnie oddadzą miłosny klimat na Waszym weselu? Takie, które podkreślą Wasze uczucie, ale również wprawią w romantyczny nastrój Waszych gości i zachęcą do tańca ze swoją drugą połówką? Specjalnie dla Was redakcja Wedding.pl łączy siły z platformą muzyczną TIDAL i wybiera 20 utworów, które najlepiej oddadzą miłosne emocje na przyjęciu weselnym.

Playlista „Love Songs” do odtworzenia pod linkiem TUTAJ lub klikając w playlistę poniżej:

Playlista Love Songs

Piosenki o miłości – TIDAL x Wedding.pl

TIDAL oferuje ponad 60 milionów utworów, a także jest to jedyny globalny serwis streamingowy oferujący jakość HiFi i tysiące albumów w jakości Masters. Dzięki temu użytkownicy mogą słuchać muzyki w jakości, w jakiej nagrano ją w studiu, doświadczając jej zgodnie z zamierzeniami artysty. To sprawi że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy – przekonują twórcy TIDAL, zachęcając do uruchomienia platformy podczas Waszego przyjęcia.

Zapytaliśmy ekspertów TIDAL, które z wybranych przez nas piosenek, szczególnie Wam polecają. Oto top 3 utwory, które muszą się znaleźć na Waszym weselu:

  1. “I Will Always Love You” – Whitney Houston
  2. “Make You Feel My Love” – Adele
  3. “Perfect” – Ed Sheeran

Bestseller wszech czasów od legendy Whitney Houston, ballada od mistrzyni klimatu Adele, a może na wskroś romantyczne dzieło ulubieńca współczesnych list przebojów Eda Sheerana? Wiemy jedno: wszystkie te propozycje to ponadczasowe, miłosne klasyki, które przypadną do gustu każdemu, bez względu na wiek. Zgadzacie się? Które utwory z naszej listy najlepiej oddają Waszą miłość? Podzielcie się z nami Waszymi muzycznymi faworytami!

Zobaczcie też:

Piosenki na przygotowania do ślubu

Piosenki na wejście do kościoła

Piosenki na pierwszy taniec

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.