Najlepsza data ślubu 2020, która przyniesie Wam szczęście!
Wedding.pl / Lovestory / Najlepsza data ślubu 2020, która przyniesie Wam szczęście!

Najlepsza data ślubu 2020, która przyniesie Wam szczęście!

Ewelina Dac
Najlepsza data ślubu 2020

Planujecie wziąć ślub w 2020 roku, ale jeszcze nie ustaliliście konkretnej daty? Mamy podpowiedź, którą zapisały dla Was same gwiazdy! Słynna astrolożka prognozuje najlepszy dzień, który ma się stać początkiem Waszego trwałego związku.

Sekret szczęśliwego małżeństwa? Odpowiednia data ślubu!

Astrologowie i numerolodzy przekonują, że szczęście jest zapisane w gwiazdach i cyfrach. Przepowiednia długowiecznej miłości ma się ziść w 2020 roku. Wtedy właśnie eksperci obu dziedzin prognozują najlepszy moment na zawarcie związku małżeńskiego, ponieważ układ planet i kombinacja cyfr da idealny miłosny mariaż.

Która data będzie najlepsza na ślub w 2020 roku?

Słynna brytyjska astrolożka, Carolyne Faulkner, prognozuje dla gazety Daily Mail, że najlepszą datą na ślub w 2020 roku będzie 20 lutego. To właśnie tego dnia zobaczymy w kalendarzu same dwójki, które w numerologii symbolizują determinację i siłę, natomiast w astrologii przypisane są do Wenus, bogini miłości i płodności.

Według ekspertki, 20.02.2020 r. Saturn, Jowisz, Pluton, Mars i Księżyc staną pod tym samym znakiem, co wskazuje „wzmocnione zobowiązania, stabilność emocjonalną i wypełnienie przysiąg”. Numerologiczna dwójka oznacza spokojną, ale i potężną kobietę, która jest pełna pokory i wdzięku, a jednocześnie determinacji i wewnętrznej siły. Z kolei astrologiczna dwójka symbolizuje Dom Byka, który prowadzi Wenus, bogini miłości i piękna, reprezentująca cierpliwość, wytrwałość i poświęcenie, która pozostaje lojalna swoim wartościom i ciężko pracuje, aby zbudować wyjątkowy, trwały związek.

Najlepsza data ślubu w 2020 roku - numerologia

20 lutego najlepszą datą na ślub w 2020 roku

20 lutego 2020 wypada w czwartek. Nie przejmujcie się! Według raportu ślubnego Wedding.pl, już 20% narzeczonych decyduje się na ślub w inny dzień niż sobota. Czy czwartek to nie idealny dzień tygodnia, by rozpocząć długi ślubny weekend?

Wybór czwartku na ślub to też szansa na rezerwację terminów u najlepszych firm, nawet z krótkim wyprzedzeniem. Wciąż jednak 80% par bierze śluby w soboty, a sam luty jest jednym z najmniej popularnych miesięcy wśród narzeczonych. Jeżeli zależy Wam na czasie, sprawnie zorganizujecie ślub i wesele z takim serwisem, jak Wedding.pl, gdzie w jednym miejscu znajdziecie największą bazę usługodawców weselnych (również z ofertami last minute!), przydatny organizer ślubny oraz inspiracje i porady w eksperckich artykułach.

Uwaga: 20.02.2020 to też doskonały wybór pod względem łatwości zapamiętania daty ślubu!

Najlepsza data ślubu w 2020 roku - astrologia

2020 – idealny rok na ślub

Chcecie wziąć ślub w 2020 roku, ale nie bierzecie pod uwagę lutego? Nic straconego! Carolyne Faulkner uważa, że cały 2020 rok będzie niezwykle pomyślny dla zakochanych i stanie się doskonałym okresem na zawieranie trwałych związków partnerskich i oficjalnych zobowiązań, takich jak małżeństwo: – Takiego układu planet i liczb nie widziano od lat 60. XX wieku, które były erą miłości, równości, wolności, a także wolności kochania!

Astrolożka przekonuje, że pary pobierające się w 2020 roku mają znacznie większą szansę na trwały, stabilny związek. Pary, które powiedzą sobie „tak” w tym czasie, przetrwają każdy kryzys, będą razem wzrastać mentalnie i duchowo. – Będą starać się rozwijać bezwarunkową miłość, która jest znacznie głębsza niż zauroczenie trwające około 18 miesięcy, słabnące, gdy potrzebny jest prawdziwy wysiłek – wyjaśnia Faulkner.

Jeżeli nawet jesteście po ślubie, warto w 2020 roku zaplanować odnowienie przysięgi małżeńskiej. Taka uroczystość, zwłaszcza w tym okresie, doskonale scementuje Wasz związek.

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.

Polecani usługodawcy