Dopasowanie Znaków Zodiaku 🔮
Jak Wam się ułoży ❤️ w miłości i życiu?

dopasowanie znaków zodiaku kompatybilność

Dla niektórych dopasowanie znaków zodiaku odgrywa kluczową rolę przy wyborze partnera.

Z pewnością najważniejsza w związku jest miłość, lecz wspólne życie z partnerem zależy w dużej mierze od osobowości, która uwarunkowana jest znakami zodiaku. Dlatego istnieją osoby, które dobierają partnerów zgodnie z zasadami kompatybilności znaków zodiaku, aby uniknąć potencjalnych rozczarowań. Czy taka taktyka się sprawdza?

Dopasowanie znaków zodiaku świadczy o tym, jak może potoczyć się przyszłość naszego związku i czy w ogóle dany związek ma przyszłość. 🤷‍♀️ Możemy również poznać ogólny zarys problemów, które napotkamy w trakcie relacji z osobą konkretnego znaku.

W astrologii wyróżnia się dwanaście znaków zodiaku. Wyznaczają je żywioły natury: ogień, ziemia, powietrze i woda, które decydują o charakterze i dopasowaniu w związku.

Do każdego żywiołu zalicza się trzy znaki zodiaku:

 • Ogień 🔥 to Baran, Lew i Strzelec,
 • Ziemia 🌱 to Byk, Panna i Koziorożec.
 • Powietrze 💨 to Bliźnięta, Waga i Wodnik
 • Woda 💧 to Rak, Skorpion i Ryby.
sesja narzeczeńska trendy artystyczne
Fot. Artystycznie Ewa Kuliś

Chcesz szybko sprawdzić swój znak zodiaku? Klikając na link w tym menu, szybko przeniesiesz się do części artykułu, która Cię interesuje:

Z kim więc najlepiej ułoży Ci się w miłości i wspólnym życiu?

Ze ślubem i weselem wiąże się też wiele przesądów. Co robić, a czego nie by przynieść sobie szczęście w tym wyjątkowym dniu? Co jest dobrą, a co złą wróżbą? Sprawdź w naszym artykule: Przesądy Ślubne 🤞81 tradycji, które przyniosą Wam SZCZĘŚCIE! ☘️

Dopasowanie znaków zodiaku – 🧜‍♂️ Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Przede wszystkim osoby spod znaku Wodnika cenią sobie wolność i indywidualność – również w miłości. Dlatego nawet jeśli są w szczęśliwym związku, to nadal odczuwają potrzebę spędzania czasu w samotności i z dala od wszystkiego, aby naładować baterie.

Jako partner, Wodnik zawsze ma coś nowego i interesującego do zaoferowania. To spontaniczna osobowość, która uwielbia łapać chwilę i żyć pełnią życia. Z pewnością nie będziesz się z nim nudzić!

❤️ Kompatybilne znaki: Wodnik, Ryby, Baran, Bliźnięta, Lew, Waga, Strzelec, Koziorożec

😕 Niekompatybilne znaki: Byk, Rak, Panna, Skorpion

Wodnik + Wodnik

Z pewnością para Wodników dogaduje się całkiem dobrze w związku. Uwielbiają nawiązywać nowe przyjaźnie, pomagać innym i spędzać czas poza 🏠 domem.

Jeśli chodzi o problemy, to para 💑 Wodników może mieć trudności z wyrażaniem uczuć – zarówno własnych, jak i tych dotyczących innych. Zazwyczaj wspominają o pewnym zachowaniu, jednak bezosobowo i niekonkretnie.

Wodnik + Ryby

Wodnik i Ryby to zarówno świetni przyjaciele, jak i kochankowe, którzy rzadko miewają problemy. Jeśli w ich związku pojawią się konflikty, to z pewnością nie na długo, ⏳ ponieważ ci partnerzy łatwo sobie wybaczają i zapominają.

Przede wszystkim Wodnik i Ryby 🐟 to bardzo idealistyczne charaktery. Jeśli coś jest niejasne, to dochodzą prawy w danej sprawie. Poza tym zawsze szukają rozwiązań problemów, co pozytywnie wpływa na ich związek.

para młoda nad morzem
Fot. Bartosz Ciesielski Fotografia

Wodnik + Baran – dopasowanie znaków zodiaku

Związek Wodnika z Baranem będzie statyczny, ale wspólne życie nigdy nie przyniesie nudy! Bardzo dobra komunikacja pomiędzy nimi sprawia, że są świetnymi przyjaciółmi. 👌

Z pewnością Wodnika i Barana łączy pragnienie przeżycia nowych doświadczeń i ekscytacji. Uwielbiają czuć dreszczyk emocji na skórze.

Wodnik + Byk

Przede wszystkim Byk 🐃 cechuje się przyziemnością i niechęcią do zmian, przy czym Wodnik ma bardzo otwarte podejście do świata – jest najbardziej postępowy ze wszystkich znaków zodiaku. Jeśli myślisz, że ta para to zupełne przeciwieństwo, to nie do końca masz rację, ponieważ łączy ich chęć odniesienia sukcesu.

Jeśli pomiędzy Wodnikiem a Bykiem dojdzie do kłótni, 🤯 to muszą uważać na swoje reakcje. Byk jest niezwykle porywczy, dlatego szaleje podczas kłótni, a Wodnik po prostu wycofuje się. Napieranie Byka może poskutkować coraz większym dystansem pomiędzy partnerami.

Wodnik + Bliźnięta

Jeśli chodzi o relację Wodnika z Bliźniętami, to nie jest narażona na poważne problemy. Oba znaki współpracują ze sobą i rewelacyjnie rozumieją się wzajemnie. 🧠 Są doskonałym połączeniem mentalnym.

Zarówno 🏺 Wodnik, jak i Bliźnięta cenią sobie niezależność, więc nie zabraknie jej we wspólnym życiu.

Wodnik + Rak

Podobno przeciwieństwa się przyciągają i właśnie tak jest z Rakiem i Wodnikiem!

Choć żadne z nich nie lubi konfliktów, to i tak nie unikną ich. Dlaczego? Wodnik jest bardzo nowoczesny, nie przepada za rutyną i nudą. Jeśli tylko ma okazję, jest 🥳 duszą towarzystwa. Z kolei Rak ma konserwatywne poglądy, ceni sobie spokój i wycofanie, w którym odnajduje ukojenie.

Jedno jest pewne – stabilność Raka 🦀 może zagwarantować komfort wspólnej relacji z Wodnikiem.

dopasowanie znaków zodiaku wodnik
Fot. BS Fotografia

Wodnik + Lew – dopasowanie znaków zodiaku

Związkiem Wodnika i Lwa rządzi energia! Nie ma dla nich nudnych momentów w życiu. Zarówno Lew, jak i Wodnik są spragnieni mocnych wrażeń i nowości. Są pełni podziwu 👏 dla swojego partnera.

Z pewnością wiele ich łączy i nie będą mieli problemu z dogadaniem się.

Wodnik + Panna

Wodnik i Panna to dwa przeciwieństwa, dlatego ich relacja może wydobyć z partnerów najlepsze lub najgorsze cechy. Nie da się tego przewidzieć. 🤷‍♀️ Dlaczego?

Panna twardo stąpa po ziemi, jej działania są metodyczne, przy czym Wodnik to żywy temperament, który potrzebuje wolności. Ich wzajemne równice mogą napędzać związek lub go niszczyć.

Szukasz fotografa na sesję narzeczeńską lub ślubną?

Wodnik + Waga

Z pewnością osoby spod znaku Wodnika i Wagi ⚖️ dobrze dogadują się w związku. Ich potrzeby są zbliżone, a co najważniejsze nie wymagają od partnera więcej, niż sami mogą zaoferować. Ich relacji nie grozi stagnacja, ponieważ zarówno Waga, jak i Wodnik są bardzo energicznymi znakami.

Wodnika i Wagę łączy przede wszystkim ❤️ miłość do sztuki, kultury i ludzi.

Wodnik + Skorpion

Przede wszystkim związek Wodnika ze Skorpionem oznacza liczne konflikty, wynikające z natury tych znaków. Wodnik to ekstrawertyk, a Skorpion jest introwertyczną osobowością, co oznacza liczne napięcia w ich relacji.

Związek Wodnika ze Skorpionem może przetrwać wyłącznie dzięki silnej woli skupionej na wzajemnej relacji.

sesja narzeczeńska nad morzem
Fot. Olga Lysenko Photography

Wodnik + Strzelec

Wodnik i Strzelec 🏹 to niezwykle kreatywna para! Co więcej, oba znaki dogadują się na wielu płaszczyznach relacji. Ich związek to nie tylko przyjaźń, wynikająca ze świetnej komunikacji, ale też idealne partnerstwo. Wspólnie ekscytują się życiem i cieszą wyjątkowymi chwilami.

Z pewnością Wodnik i Strzelec to dobrana para, która wspólnie odnajdzie szczęście w miłości! 💘

Wodnik + Koziorożec

Choć na pierwszy rzut oka Wodnik i Koziorożec wydają się zupełnymi przeciwieństwami, to jednak potrafią stworzyć nierozerwalną więź. Co więcej, we wspólnej relacji uwydatniają swoje najlepsze cechy. 👍 Wodnik i Koziorożec stają się lepszymi ludźmi podczas związku.

Dopasowanie znaków zodiaku – 🐟 Ryby (19 lutego – 20 marca)

Z pewnością osoby spod znaku Ryb odznaczają się głęboko uduchowioną naturą, a wrażliwość to ich drugie imię. Ryby mają do zaoferowania bardzo dużo w miłości, jeśli tylko zyskają pewność, że bezpiecznie mogą się otworzyć przed partnerem i nie zostaną wykorzystane w związku.

Dzięki swojej wrażliwości i współczuciu, Ryby tworzą wyjątkowe relacje emocjonalne z innymi ludźmi. Jeśli Twój znak zodiaku to Ryby, koniecznie sprawdź dopasowanie znaków zodiaku, aby uniknąć rozczarowań.

❤️ Kompatybilne znaki: Ryby, Wodnik, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec

😕 Niekompatybilne znaki: Koziorożec

Ryby + Ryby

Bez wątpienie związek Ryb będzie niezwykle emocjonalną relacją. Co więcej, partnerzy spod znaku Ryb unikają konfliktów, a na co dzień dbają o swoją 💕 miłość i stale angażują się w utrzymanie idealnego związku.

Poprzez głębokie duchowe połączenie z partnerem, Ryby szczerze doceniają swoją relację i dlatego nie są skore do wszczynania 😱 kłótni. Dodatkowo ich bierna natura stale domaga się spokoju życiowego.

Dla niektórych to związek idealny!

Ryby + Baran

Choć związek Ryb z Baranem 🐏 może wydawać się niemożliwy, to jednak ci dwoje potrafią się nieźle dogadać w miłości!

W przeciwieństwie do łagodnych i wrażliwych Ryb, Baran jest niezwykle 💪 silną osobowością. Aby ich związek był udany, Baran musi odwzajemnić delikatność i intuicyjność, którą dostaje od partnera.

dopasowanie znaków zodiaku ryby
Fot. Anna Radziejewska Photography

Ryby + Byk – dopasowanie znaków zodiaku

Choć te dwa znaki są znacznie oddalone od siebie w Zodiaku, to potrafią stworzyć szczęśliwy związek. 🙂

Z jednej strony wiele ich różni – Ryby to typowy marzyciel i idealista, a Byk myśli praktycznie i przyziemnie, twardo stąpając 👣 po ziemi. Z drugiej strony łączy ich opiekuńcza natura oraz docenianie stabilności w sferze miłosnej. Dlatego pomimo różnic, Ryby i Byk na ogół tworzą udane związki.

Ryby + Bliźnięta

Jeśli Ryby i Bliźnięta stworzą relację, to z pewnością będzie to niezwykle empatyczny związek, który przyniesie satysfakcję obojgu partnerom. 👫

Zarówno Ryby, jak i Bliźnięta są otwartymi ludźmi. Bliźnięta to typowy mózgowiec, który wniesie do związku odrobinę humoru i umysłowego kierunku. Pomoże Rybom ujarzmić marzycielskie spojrzenie na wszystko dookoła.

Ryby + Rak

Zarówno osoby urodzone pod znakiem 🐟 Ryb, jak i Raka są tolerancyjne i sympatyczne. Co więcej, pomimo różnic charakterów, wzajemnie korzystają ze swoich cech.

Ryby pokażą Rakowi sferę duchowości i świat kreatywności, a praktyczność Raka może skłonić Ryby do realizacji marzycielskich planów. Z pewnością skorzystają na wspólnym związku!

Ryby + Lew

Jeśli Ryby i Lew 🦁 stworzą związek, to na pewno nie zabraknie w nim wzajemnej troski o partnera.

Lew jest zupełnym przeciwieństwem Ryb, lecz pomimo licznych różnic, oboje są marzycielami, którzy potrafią wypełnić uczucie pustki u partnera. Bez wątpienia stworzą udaną relację, w której nie zabraknie 💗 miłości i bliskości!

sesja narzeczeńska jezioro pomost
Fot. Karolina Zdebska

Ryby + Panna

Przede wszystkim Ryby i Panna czerpią od partnera to, co w nim najlepsze. Jeden daje od siebie to, czego brakuje drugiemu i na odwrót. Dlatego są tak zgranym 💃🕺 zespołem – a to podstawa udanej przyszłości!

Ryby + Waga

Z pewnością znaki te są bardzo dopasowane, co dobrze wróży wspólnej przyszłości!

Przede wszystkim Ryby i Waga mają wiele do zaoferowania. Kiedy Ryby za bardzo odfruną w sferę marzeń, a ich głowa schowa się pośród ☁️ chmur, to Waga zrównoważy ich senne fantazje, zaś Ryby pomogą Wadze dojrzeć piękno w miłości i empatii.

Ryby + Skorpion

Zarówno Ryby, jak i Skorpion to znaki 💦 Wody. Wspólny żywioł powoduje, że para potrafi głęboko wejrzeć w serce i umysł partnera.

Skorpion sprawi, że marzenia i ambicje Ryb staną się rzeczywistością. W zamian dostanie od Ryb to, co ceni najbardziej – życzliwość, łagodność i współczucie.

Ryby + Strzelec

Przede wszystkim Ryby i Strzelec 🏹 to niezwykła para, która w związku zrealizuje swoje marzenia.

Strzelec to typowy filozof-myśliciel, 🤔 a Ryby cechuje większa wewnętrzność i skupienie na własnym krajobrazie umysłowym. Wraz z rozwojem miłości, zaspokoją wzajemne pragnienia filozoficzne. Z pewnością ich relacja będzie zdrowa, co oznacza udaną przyszłość.

Ryby + Koziorożec

Choć wydaje się, że Ryby i Koziorożec to zupełne przeciwieństwa, to jednak tę dwójkę łączy wzajemny podziw dla partnera. 👏 Koziorożec docenia łagodną i życzliwą naturę Ryb, a Ryby wytrwałość drugiej połówki.

Jednak partnerzy muszą uważać, aby Koziorożec nie zdominował wrażliwych i delikatnych Ryb. Inaczej Ryby mogą poczuć się atakowane. Czy ten związek to dobry wybór? Z pewnością warto próbować!

para jezioro pomost
Fot. M&K Kru

Dopasowanie z Wodnikiem znajdziesz wyżej przy omówieniu tego znaku.

Dopasowanie znaków zodiaku – 🐏 Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Chcesz się dowiedzieć, jaki jest partner urodzony pod znakiem Barana?

Przede wszystkim to pewna siebie osoba, która doskonale wie, na czym stoi. W związku Barany są otwarte i lubią podejmować odważne działania, związane ze swoimi uczuciami. Ponadto kochają rywalizację – również w związku.

Jak przystało na znak ognia, Baran ma bardzo impulsywną naturę. Czasami najpierw coś zrobi, a dopiero później pomyśli nad tym. Jeśli ciekawi Cię, z kim stworzysz udany związek, a kogo lepiej unikać, to sprawdź dopasowanie znaków zodiaku!

❤️ Kompatybilne znaki: Wodnik, Ryby, Bliźnięta, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec

😕 Niekompatybilne znaki: Baran, Byk, Rak, Koziorożec

Baran + Baran

Związek dwóch Baranów oznacza tylko jedno – wielki wybuch! 💥 Z pewnością relacja Barana z Baranem nie należy do łatwych. Dlaczego?

Obydwoje uwielbiają rywalizację i niezależność. Czasami są zaborczy względem drugiej połówki, co oczywiście do niczego nie prowadzi. Jaki jest zatem przepis na ten związek? Porzucić wzajemne konkurowanie ze sobą. Dla Baranów to chyba rzecz niemożliwa! 🙈

Baran + Byk

Relacja Barana z Bykiem to przede wszystkim równowaga, która opiera się na wzajemnych przeciwieństwach.

Byk posiada uwodzicielską 🥀 i romantyczną naturę, a niesubtelny Baran po prostu nie zna takich wartości. I tu może pojawić się największy problem. Jednak pamiętajcie, że zawsze istnieją szanse na miłość!

Baran + Bliźnięta

Przede wszystkim Baran 🐏 i Bliźnięta mogą wspólnie dokonać niesamowitych odkryć, które umknęłyby im w pojedynkę. Z pewnością łączą ich nowe odkrycia – Baran chce doświadczać nieznanych doznań, a Bliźnięta chcą o tym rozmawiać.

Jeśli Baran za bardzo będzie kontrolował Bliźnięta, to w związku pojawią się kłótnie. 🗣

sesja narzeczeńska szklarnia
Fot. notopstryk

Baran + Rak – dopasowanie znaków zodiaku

Związek Barana z Rakiem najlepiej określa powiedzenie “przeciwieństwa się przyciągają”.

Te dwa znaki to kompletne przeciwieństwa. Baran jest pochopny i agresywny, podczas gdy Rak ma niezwykle emocjonalną i wrażliwą naturę. Dlatego porywcza osobowość Barana 😈 może zupełnie przytłoczyć Raka.

Jeśli Baran i Rak chcą zbudować związek, to muszą wsłuchać się w potrzeby partnera i zrozumieć swój wspólny cel – miłość. ❤️

Baran + Lew

Pomiędzy Baranem a Lwem na pewno ostro zaiskrzy! 🔥 Zarówno Lew, jak i Baran to znaki Ognia, dlatego w ich relacji nie zabraknie akcji. Oboje uwielbiają dowodzić, więc muszą uważać, aby ich wyniosłe ego nie przyćmiło miłości.

Baran + Panna

Przede wszystkim związek Barana z Panną wymaga ⏳ czasu, ponieważ partnerzy muszą zrozumieć siebie nawzajem.

Panna jest cicha, cierpliwa i bywa nieśmiała, przy czym Baran to ognisty dominator. Prawdopodobnie te różnice nauczą parę skupiać się na mocnych stronach partnera, co wniesie nowe doświadczenia do ich związku.

Baran + Waga

Choć Baran i Waga to zupełne przeciwieństwa, to w tym przypadku właśnie w różnicach tkwi przepis 👨‍🍳 na udany związek!

Baran i Waga znajdują się dokładnie naprzeciwko siebie w Zodiaku. 🧿 Każde z nich posiada to, czego brakuje drugiemu, dlatego w związku mogą się uzupełniać i osiągnąć równowagę.

dopasowanie znaków zodiaku baran
Fot. Wedding Story Photo

Baran + Skorpion – dopasowanie znaków zodiaku

Bez wątpienia związek Barana ze Skorpionem będzie niezwykle namiętny, ale też burzliwy. ⚡️

Zarówno Baran, jak i Skorpion mogą osiągnąć praktycznie wszystko, o ile będą działać 🤝 razem. Zazwyczaj to Baran nie może się oprzeć urokowi Skorpiona, za to Skorpion mocniej oddaje się wspólnej relacji.

Jedno jest pewne, Barana i Skorpiona łączy gorące uczucie!

Baran + Strzelec

Przede wszystkim Baran i Strzelec to para idealna! 💘 Partnerzy mają ze sobą wiele wspólnego, więc nigdy nie będą się nudzić. Uwielbiają wspólne przygody i nowe doświadczenia życiowe.

Choć Barana i Strzelca łączą ogromne pokłady energii, 🌟 to utrzymanie długotrwałej relacji może sprawić im trudność, ponieważ wolą rozpocząć nowy związek, niż kontynuować stary.

Baran + Koziorożec

Jeśli Baran i Koziorożec 🐐 chcą zbudować związek, to na pewno czeka ich dużo ciężkiej pracy. Dlaczego?

Przede wszystkim Baran i Koziorożec to zupełnie odmienne charaktery. Baran jest impulsywny i często wykonuje nieprzemyślane kroki, a Koziorożec analizuje korzyści przed wykonaniem działania. Dodatkowo Koziorożec jest skromny i cichy, 🤫 więc może zostać zdominowany Przez Barana.

Zarówno Koziorożec, jak i Baran to uparte charaktery, dlatego bez licznych kompromisów nie zbudują trwałej relacji.

sesja narzeczeńska słońce
Fot. Karolina Kolanowska

Dopasowanie z Wodnikiem i Rybami znajdziesz wyżej przy omówieniu danego znaku.

Dopasowanie znaków zodiaku – 🐃 Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Byk jako partner jest niezwykle zmysłowy i romantyczny na miłosnym polu! Co więcej, Byk jest osobą stabilną, ale też bardzo konserwatywną, więc nie z każdym zbuduje udaną relację.

Dokładnie wie, jakiego ideału szuka. W związku Byk jest lojalny i cierpliwy, dlatego marzy o drugiej połówce, która doceni te wartości. Warto też dodać, że osoby urodzone pod znakiem Byka są hedonistami, którzy uwielbiają przyjemności fizyczne i rozkosze.

Nadal zastanawiasz się, czy Byk będzie odpowiednim partnerem dla Ciebie? Koniecznie sprawdź kompatybilność znaków zodiaku!

❤️ Kompatybilne znaki: Byk, Ryby, Rak, Lew, Panna, Waga, Strzelec, Koziorożec

😕 Niekompatybilne znaki: Wodnik, Baran, Bliźnięta, Skorpion

Byk + Byk

Z pewnością osoby spod znaku Byka stworzą niezwykle stabilny i zmysłowy związek. Co więcej, para doceni swoją relację i nie będzie chciała narażać jej na drobne i niepotrzebne kłótnie. ❌ Dlatego Byki w związku nauczą się kompromisów.

Poza tym partnerów spod znaku Byka łączą dwie najważniejsze dla nich wartości – wierność i dzielenie się rozkoszą fizyczną, np. dobrym jedzonkiem. 😋

Byk + Bliźnięta

Zarówno Byk, jak i Bliźnięta mają dużo do zaoferowania, ale ich relacja nie będzie łatwa. Jeśli chcą stworzyć związek, to przede wszystkim muszą włożyć wiele 💪 wysiłku w tę miłość i dostosować się do partnera.

Prawdopodobnie to będzie trudny związek, ponieważ Byka cechuje praktyczne podejście do życia, a Bliźnięta o wiele lżejsze i bardziej intelektualne. Dlatego Bliźnięta mogą postrzegać partnera za nudnego.

Byk + Rak – dopasowanie znaków zodiaku

Podobno partnerzy powinni mieć ze sobą wiele wspólnego, aby ich związek był udany. I tak jest z Bykiem i Rakiem! Ich związek to świetna komunikacja! 👌

Przede wszystkim partnerzy spod znaku Byka i Raka niezwykle cenią sobie poczucie bezpieczeństwa w miłości. To dla nich fundament związku. Poza tym obaj są opiekuńczy – potrafią zadbać o swoją drugą połówkę jak nikt inny!

Wisienką 🍒 na torcie tego związku jest wspólne zamiłowanie do spędzania czasu w domu. Zarówno Byk, jak i Rak to domatorzy, którzy najchętniej spędzają wieczór w swoim towarzystwie.

sesja narzeczeńska łąka
Fot. Świtezianka Fotografia

Byk + Lew – dopasowanie znaków zodiaku

Z pewnością osoby urodzone pod znakiem Byka i Lwa stworzą świetną parę! 🎉 Kluczem do ich miłosnego szczęścia są podobne pragnienia, które doskonale potrafią zaspokoić.

Lew uwielbia komplementy i podziw, tymczasem Byk potrzebuje dużo uczucia – musi czuć, że ktoś go kocha i dba o niego. Lew i Byk tworzą parę zaborczych, ale lojalnych kochanków. Z pewnością dogadają się w kwestiach miłosnych! 💕

Byk + Panna

Praktyczność – to słowo najlepiej opisuje związek 🐃 Byka z Panną. Oboje kierują się praktycznością w życiu, dlatego bez wątpienia stworzą udany związek.

Jako partnerzy są oddani sobie nawzajem, a także szczerzy i uczciwi. Bez wątpienia w życiu kierują się szlachetnymi wartościami.

Byk + Waga – dopasowanie znaków zodiaku

Z pewnością Byk i Waga to dwie połówki stworzone dla siebie! 🥰 Jeśli przełamną pierwsze lody w znajomości, to zobaczą, jak wiele ich łączy.

Przede wszystkim oboje oczekują poczucia bezpieczeństwa w związku. Łączy ich również miłość do kultury, sztuki i poezji. Ich związek na pewno będzie wyjątkowy!

Byk + Skorpion

Jeśli Byk i Skorpion poczują 🦋 motylki w brzuchu i spróbują wspólnego związku, to będzie on albo przepełniony namiętnością miłości albo ostrymi kłótniami.

Byk i Skorpion to przeciwieństwa znaków Zodiaku. Z pewnością mają wiele wspólnego ze sobą, ale ich potężne osobowości mogą doprowadzić do skrajnych stanów relacji.

dopasowanie znaków zodiaku byk
Fot. SIKORA

Byk + Strzelec

Bez wątpienia związek Byka i Strzelca będzie niezwykle gorący 🔥 i namiętny.

Na początku relacji Byk może oczekiwać większej stabilności u Strzelca. Jeśli tylko będzie cierpliwy, to Strzelec doceni plusy ✅ związku z Bykiem i ustatkuje się u jego boku.

Byk + Koziorożec

Przede wszystkim związek Byka i Koziorożca będzie rozsądny i przyziemny. Obaj partnerzy nie lubią ryzykować – Byk unika ryzyka na miłosnym polu, a Koziorożec w sferze 💰 finansowej. Ich konserwatywne podejście ułatwi zbudować trwałą relację.

Dopasowanie z Wodnikiem, Rybami i Baranem znajdziesz wyżej przy omówieniu danego znaku.

Dopasowanie znaków zodiaku – 👫 Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Co najbardziej cenią Bliźnięta w miłości? Możecie się zdziwić, bo jest to inteligencja i dowcip. Dlatego wymarzona randka Bliźniąt to niezwykle interesująca dyskusja. W końcu najważniejsze w miłości jest dla nich spotkanie dwóch umysłów.

Bliźnięta to przede wszystkim dwie natury i nigdy nie wiemy, na którą z nich trafimy. Z jednej strony Bliźnięta są towarzyscy, chętni do zabawy i pragną szaleństw. Z drugiej strony to poważne, zamyślone osoby, marzące o stabilizacji i spokoju.

Sprawdź kompatybilność znaków zodiaku i zobacz, czy możesz zbudować udany związek z podwójną naturą Bliźniąt!

❤️ Kompatybilne znaki: Bliźnięta, Wodnik, Ryby, Baran, Rak, Lew, Panna, Waga, Strzelec

😕 Niekompatybilne znaki: Byk, Skorpion, Koziorożec

dopasowanie znaków zodiaku bliźnięta
Fot. Ładnie Pięknie Photography

Bliźnięta + Bliźnięta – dopasowanie znaków zodiaku

Podobno związek dwóch Bliźniąt jest jak związek czterech osób. 😅 A to wszystko z powodu ich podwójnej natury.

Ma to swoje plusy – Bliźnięta nigdy nie zaznają nudy w związku! Uwielbiają długie rozmowy, co wynika z ich potrzeby intelektualnej aktywności. Bliźnięta słyną ze swojej miłości do wolności i dobrego dowcipu, który doskonale sprawdzi się na każdej imprezie.

Jeśli tylko Bliźnięta unikną wzajemnej rywalizacji i postawią na współpracę, to stworzą cudowny związek! 💛

Bliźnięta + Rak

Bez wątpienia osoby spod znaku Bliźniąt i Raka mogą stworzyć interesujący związek, oparty na wzajemnych korzyściach.

Bliźnięta sprawią, że Rak znacznie szybciej opuści swoją skorupę 🦀 niż zazwyczaj. I nic dziwnego! Kto pozostałby nieugięty w towarzystwie otwartych Bliźniąt?

Z kolei Rak pomoże Bliźniętom zwolnić i skupić się na docenianiu świata. Aby ich związek przetrwał jak najdłużej, koniecznie muszą zaakceptować wzajemne różnice.

Bliźnięta + Lew – dopasowanie znaków zodiaku

Choć Bliźnięta i Lwa wiele różni, to jednak mogą stworzyć udany związek, którym będzie kierował optymizm. 🙃 Jesteście ciekawi, jakie problemy może napotkać ta para w miłości?

Jeśli Bliźnięta zauważą, że Lew chce w pełni kontrolować związek lub jeśli Lew zbyt poważnie potraktuje otwartą i lekką naturę Bliźniąt, to z pewnością wybuchną kłótnie w ich związku.

Bliźnięta + Panna

Jeśli jesteście spod znaku Bliźniąt i Panny i chcecie stworzyć udany związek, to musicie skupić się na wzajemnym poznaniu podejścia do życia i miłości. A to z pewnością wymaga wiele czasu. ⏳

Przede wszystkim to Panna powinna dać czas Bliźniętom, ponieważ na początku znajomości może wydawać się zbyt poważna i wymagająca dla podwójnej natury Bliźniąt. 👥 I wtedy wszystko się ułoży!

sesja młoda para w domu
Fot. notopstryk

Bliźnięta + Waga – dopasowanie znaków zodiaku

Co sprawia, że Bliźnięta z Wagą tworzą tak zgrany duet? Przede wszystkim nie byle jaka sprawność umysłowa i wspólne zainteresowania intelektualne. 🧠

Waga uwielbia inteligentne i gadatliwe Bliźnięta, a one kochają równowagę Wagi. I mamy przepis na związek idealny!

Bliźnięta + Skorpion

Jeśli Bliźnięta i Skorpion zrozumieją i zaakceptują wzajemne różnice oraz przestaną postrzegać je jako wady partnera, to ich związek pięknie 🌹 rozkwitnie!

Skorpion jest skryty z natury, a Bliźnięta otwarte na świat i ludzi. Czasem lekceważą wszystko dookoła – również partnera, a Skorpion potrzebuje głębokiej emocjonalnej więzi.

Czy ten związek ma szanse?Z pewnością nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz!

Bliźnięta + Strzelec – dopasowanie znaków zodiaku

Co tu dużo mówić, Bliźnięta i Strzelec są bardzo kompatybilnymi znakami! Jeśli w związku pojawią się problemy lub kłótnie, to z pewnością pokonają je wspólnie! 💪

Oboje potrzebują niezależności, dlatego świetnie rozumieją tę potrzebę i wiedzą, jak jej zaradzić. Z pewnością łączy ich miłość do nowych doświadczeń i odrywania świata. Ten związek czeka wiele niezapomnianych 🌍 przygód!

Bliźnięta + Koziorożec

Przede wszystkim Bliźnięta i Koziorożec zupełnie inaczej podchodzą do świata. Na wszystko patrzą inaczej, co zapewne spowoduje wiele ❌ niezgodności w związku.

Bez wątpienia ich relacja wymaga bardzo dużo ciężkiej pracy. Jeśli nie zapomną o wzajemnym szacunku i wspólnym celu, jakim jest miłość, to pokonają większość przeszkód.

Dopasowanie z Wodnikiem, Rybami, Baranem i Bykiem znajdziesz wyżej przy omówieniu danego znaku.

sesja narzeczeńska na plaży
Fot. BS Fotografia

Dopasowanie znaków zodiaku – 🦞 Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Osoby urodzone pod znakiem Raka cechuje niezwykła wrażliwość. Z natury są marzycielskie i emocjonalne. Dlatego w życiu kierują się sercem.

Jako partnerzy uwielbiają opiekować się drugą połówką, a także wspierają ją na każdym kroku. Jeśli Rak czuje emocjonalne połączenie z partnerem, to bez skrępowania mówi o swoich uczuciach.

Jak każdy, Rak ma także swoje wady. Jest nastrojowy, co może utrudnić wspólne życie, ale czego nie robi się dla miłości! Jeśli nie masz pewności, czy Rak to dobry partner dla Ciebie, to koniecznie sprawdź dopasowanie znaków zodiaku!

❤️ Kompatybilne znaki: Rak, Ryby, Byk, Bliźnięta, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Koziorożec

😕 Niekompatybilne znaki: Wodnik, Baran, Strzelec

Rak + Rak

Bez wątpienia związek partnerów spod znaku Raka to niezwykłe emocjonalne doświadczenie i miłość w czystej postaci! 💗

Przede wszystkim Raki są oddani w związku – wierność to ich drugie imię. W relacji nie zabraknie również opiekuńczości i ciepła domowego ogniska. 🏡 Aby ich miłość rosła z każdym dniem, Raki muszą nauczyć się panować nad swoimi zmiennymi nastrojami.

Rak + Lew

Jeśli Rak i Lew spróbują wspólnych sił 💪 w miłości, to bez wątpienia stworzą lojalny związek. Co więcej, ich pragnienia są zbliżone, dlatego doskonale wiedzą, jak zaspokoić wzajemne potrzeby. Zarówno poświęcą się dla partnera, jak i otoczą go opieką i okażą delikatność.

dopasowanie znaków zodiaku rak
Fot. JSTUDIO

Rak + Panna – dopasowanie znaków zodiaku

Przede wszystkim związek Raka i Panny ma ogromny potencjał. Partnerzy doceniają i podziwiają siebie nawzajem. 👏

Z pewnością uczucie, które połączyło zakochanych nie jest lekkie i ulotne. Choć początkowo związek Raka z Panną może wydać się zbyt przyziemny i nietrwały, to z każdym dniem ich więź będzie coraz mocniejsza. Potrzebują tylko trochę ⏰ czasu na miłość!

Rak + Waga

Jeśli Rak i Waga spróbują szczęścia we wspólnej miłości, to dostaną od partnera to, czego im brakuje. Choć początkowo niewiele ich połączy, to z biegiem czasu, odkryją zalety ✅ partnera i oczywiście docenią je.

Rak + Skorpion – dopasowanie znaków zodiaku

Bez wątpienia dopasowanie tych dwóch znaków jest wysokie! Dlaczego?

Przede wszystkich mocne strony jednego partnera równoważą słabości drugiego. Poza tym oboje czują silny pociąg seksualny, dlatego w ich związku będzie gorąco! 🔥

Rak i Skorpion mają ze sobą wiele wspólnego, dlatego ich relacja ma niezły potencjał. Na pewno ich miłość będzie namiętna i silna! 💪

Rak + Strzelec

Z pewnością Rak i Skorpion mają wiele do zaoferowania w związku, ale potrzebują dużo czasu, aby zobaczyć, co mogą dostać od siebie nawzajem. Dlatego również ich związek wymaga wiele ⌛️ czasu i cierpliwości.

sesja narzeczeńska w mieście
Fot. Joanna Tarnawska Fotografia

Rak + Koziorożec

Jeśli Rak spróbuje stworzyć związek z Koziorożcem, to mogą liczyć na udaną i bezpieczną relację.

Koziorożec z natury jest przyziemny i realny, dlatego zagwarantuje bezpieczeństwo materialne. 💸 Rak jako niezwykle emocjonalna istota stworzy w związku bezpieczną przestrzeń emocjonalną. Jak widać, te znaki po prostu pasują do siebie!

Dopasowanie z Wodnikiem, Rybami, Baranem, Bykiem i Bliźniętami znajdziesz wyżej przy omówieniu danego znaku.

Dopasowanie znaków zodiaku – 🦁 Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Przede wszystkim partnerzy spod znaku Lwa potrzebują wiele uwagi w związku. Jeśli nie chcecie ich stracić, to musicie stale poświęcać im odpowiednio dużo czasu i nie zapominać o komplementach. W miłości Lwy potrzebują pasji!

Co więcej, Lwy to silne osobowości, które lubią przewodzić i dominować – również w związku. Dodatkowo nie akceptują nudy, dlatego w związku chcą się bawić i rozbawiać partnera.

❤️ Kompatybilne znaki: Lew, Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec

😕 Niekompatybilne znaki: Panna

Lew + Lew

Jeśli dwa Lwy stworzą związek, to nie zabraknie w nim energii i entuzjazmu. W końcu ci dwaj to urodzeni przywódcy! 👑

Dobra komunikacji to fundament ich związku, ponieważ Lwy otwarcie mówią o swoich pragnieniach. Jednak muszą pamiętać, aby potrzeba zabawy i wiecznej uwagi nie przyćmiła ich życia domowego.

dopasowanie znaków zodiaku lew
Fot. Anna Piłkowska Fotografia

Lew + Panna – dopasowanie znaków zodiaku

Przede wszystkim relacji Lwa z Panną potrzeba wiele czasu na rozwój. Dlaczego? 🤔

Lwa i Pannę bardzo dużo różni, dlatego na początku związku partnerom wydaje się, że nic od siebie nie zyskają, bo widzą same wady. Pomimo przeciwieństw, mogą stworzyć udany związek, ale muszą dostrzec w drugiej połówce również zalety.

Lew + Waga

Jeśli Lew z Wagą spróbują szczęścia w miłości, to na pewno ich związek będzie udany i zrównoważony. ⚖️ Co więcej, tę dwójkę łączy głębokie zrozumienie wewnętrzne, dlatego zawsze się dogadają.

Sukces związku Lwa i Wagi tkwi również w docenianiu siebie nawzajem i korzystaniu z pozytywnych cech partnera.

Lew + Skorpion – dopasowanie znaków zodiaku

Z pewnością w związku Lwa ze Skorpionem nie zabraknie dynamizmu! 💥

Przede wszystkim ta para jest świetnie dopasowana do swoich potrzeb. Zarówno Lew, jak i Skorpion jest w stanie dać drugiej połówce to, czego potrzebuje. Dlatego na pewno dogadają się na miłosnym polu! 💕

Lew + Strzelec

Zarówno Lew, jak i Strzelec to znaki przepełnione energią. Oboje są charyzmatyczni i cieszą się pełnią życia. W związku okazują partnerowi szczery podziw i szacunek.

Od tej pary płynie niesamowita 🤩 energia, dlatego inni ludzie uwielbiają przebywać w ich towarzystwie!

sesja narzeczeńska lato
Fot. Felix De Vega

Lew + Koziorożec

Przede wszystkim związek Lwa i Koziorożca to relacja oparta na wzajemnym wspieraniu.

Bez wątpienia Koziorożec to bardziej tradycyjny i konserwatywny znak zodiaku niż Lew. Jeśli odkryją swoje wspólne cechy, to znacznie umocnią miłość. ❤️

Dopasowanie z Wodnikiem, Rybami, Baranem, Bykiem, Bliźniętami i Rakiem znajdziesz wyżej przy omówieniu danego znaku.

Dopasowanie znaków zodiaku – 👩 Panna (23 sierpnia – 22 września)

Jeśli jesteś spod znaku Panny, to z pewnością cechujesz się rozwagą i analityczną naturą. Co więcej, Panny lubią zwracać uwagę na najdrobniejsze szczegóły – nic nie może umknąć ich uwadze.

Ponadto Panny są metodyczne i nigdy nie pozostawiają nic przypadkowi.

Jeśli Panna zdecyduje się na związek, to potrzebuje w nim stałego poczucia miłości. Partner musi regularnie okazywać Pannie, że ją kocha i docenia. Częste okazywanie miłości zdecydowanie uskrzydla Pannę.

Jeśli nie jesteś pewna, który znak pasuje do Ciebie, a jakich lepiej unikać, to koniecznie sprawdź kompatybilność znaków zodiaku!

❤️ Kompatybilne znaki: Panna, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec

😕 Niekompatybilne znaki: Wodnik, Lew

Panna + Panna

Z pewnością dwie Panny stworzą niezwykle praktyczną parę perfekcjonistów. 👌 Choć wspólne cechy mogą wywołać kłótnie pomiędzy Pannami, to jednak szybko rozwiążą każdy spór.

Jeśli Panny zdecydują się na wspólne mieszkanie i założenie rodziny, to ich życie domowe będzie uporządkowane na tip top! 😄 Odpowiedzialność, utrzymanie porządku i praktyczność to druga natura tej pary.

dopasowanie znaków zodiaku panna
Fot. Monika Piekarczyk Fotografia

Panna + Waga – dopasowanie znaków zodiaku

Przede wszystkim tę dwójkę połączy miłość do piękna, kultury i sztuki. 👨‍🎨 W związku szukają bezpieczeństwa i współpracy. Początkowo relacja Panny i Wagi może wydać się nienajlepszym pomysłem, lecz wraz z upływem czasu partnerzy docenią siebie i zadbają o miłość, która ich połączyła. 💞

Panna + Skorpion

Choć Panna i Skorpion są oddalone od siebie w Zodiaku, to osoby urodzone pod tymi znakami mają spore szanse na stworzenie satysfakcjonującego związku.

Jako związek, Panna i Skorpion nie przepadają za imprezami 🥳 i tłumami. Wolny czas wolą spędzać we dwoje, pielęgnując niezwykłe uczucie.

Panna + Strzelec

Jeśli miłość połączy Pannę i Strzelca, to w efekcie powstanie zgrana para!

Panna zapewni Strzelcowi bezpieczną przestrzeń i pokaże praktyczne spojrzenie na życie, a Strzelec urozmaici codzienność partnera swoją energią i pragnieniem 🔎 odkrywania świata. 🌍

Panna + Koziorożec

Bez wątpienia Panna i Koziorożec mają duże szanse na wspólne szczęście w miłości! 😍

Zarówno Panna, jak i Koziorożec myślą racjonalnie i praktycznie. Poza tym to wymagający partnerzy – oczekują wiele nie tylko do siebie, ale też od innych. Dzięki wspólnym cechom, stworzą solidny, pragmatyczny związek.

Dopasowanie z Wodnikiem, Rybami, Baranem, Bykiem, Bliźniętami, Rakiem i Lwem znajdziesz wyżej przy omówieniu danego znaku.

Dopasowanie znaków zodiaku – ⚖️ Waga (23 września – 22 października)

Ludzie urodzeni pod znakiem Wagi nie cierpią samotności, dlatego cenią dobre partnerstwo.

Przede wszystkim szukają partnera, który nie zakłóci głównych cech Wagi – harmonii i równowagi. Dlatego też Wagi potrzebują związku z minimalnymi konfliktami, aby nie zakłócić wewnętrznego spokoju.

Jeśli wejdą w relację, to tylko w dyplomatyczną, w której każdy problem można rozwiązać bez wielkich wybuchów. Osoby urodzone pod znakiem Wagi to zwolennicy pokoju, więc ich idealny partner to taki, który omija kłótnie.

❤️ Kompatybilne znaki: Waga, Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Skorpion, Strzelec

😕 Niekompatybilne znaki: Koziorożec

Waga + Waga

Jeśli dwie osoby spod znaków Wagi spotkają się w miłosnym życiu, to z pewnością stworzą zrównoważony i romantyczny związek. Uwielbiają miłość i piękno. Bez wątpienia partnerzy Wagi docenią swój związek i zrobią wszystko, aby panowała w nim harmonia.

Waga + Skorpion

Związek Wagi ze Skorpionem 🦞 to niezwykłe emocjonalne połączenie, satysfakcjonujące dla obojga partnerów.

Waga i Skorpion mają wiele do zaoferowania, a ich dopasowanie jest bardzo wysokie ze względu na podobne potrzeby. Bez wątpienia ich miłość to doskonałe partnerstwo! 👌

Waga + Strzelec – dopasowanie znaków zodiaku

Przede wszystkim ludzie urodzeni pod znakiem Wagi i Strzelca w związku odczuwają naturalne zrozumienie z partnerem. Ich relacja jest harmonijna, co jest kluczowe dla wymagań Wagi.

Waga i Strzelec to świetny duet przyjaciół i kochanków! 💋 Ich wrodzony optymizm i ekscytacja sprawią, że para nie znudzi się wspólnym związkiem.

dopasowanie znaków zodiaku waga
Fot. Artystycznie Ewa Kuliś

Waga + Koziorożec

Z pewnością Wagę i Koziorożca wiele różni. Czy różnice przekreślają ❌ jakiekolwiek szanse na miłość?

Oczywiście, że nie! Jeśli para kieruje się wzajemną miłością, szacunkiem i skupi się na mocnych stronach drugiej połówki, to sama zobaczy pozytywne skutki relacji.

Dopasowanie z Wodnikiem, Rybami, Baranem, Bykiem, Bliźniętami, Rakiem, Lwem i Panną znajdziesz wyżej przy omówieniu danego znaku.

Dopasowanie znaków zodiaku – 🦂 Skorpion (23 października – 21 listopada)

Wszyscy urodzeni pod znakiem Skorpiona to niezwykle emocjonalne osoby. Dlatego Skorpiony szukają partnera, z którym stworzą silną emocjonalną więź. Powierzchowność jest dla Skorpionów zbędna i nic nie znaczy. Liczy się wnętrze!

Z natury osoby spod znaku Skorpiona są zaradne i oddane. Jeśli napotkają w życiu wyzwanie lub kłopot, to odważnie stawiają mu czoła!

Jesteś spod znaku Skorpiona i ciekawi Cię, z kim masz największe dopasowanie? A może Twój partner to Skorpion? Koniecznie sprawdź kompatybilność znaków zodiaku!

❤️ Kompatybilne znaki: Skorpion, Ryby, Baran, Rak, Lew, Panna, Waga, Koziorożec

😕 Niekompatybilne znaki: Wodnik, Byk, Bliźnięta, Strzelec

Skorpion + Skorpion

Przede wszystkim relacja dwóch Skorpionów jest nieobliczalna! Związek kipi od namiętności 🔥 i szaleństwa – również podczas kłótni.

Trudno przewidzieć przyszłość relacji partnerów spod znaku Skorpiona. Z jednej strony mogą stworzyć coś wspaniałego i niepowtarzalnego, a z drugiej ich relacja może okazać się totalnym zniszczeniem obojga.

dopasowanie znaków zodiaku skorpion
Fot. Przed obiektywem Julii

Skorpion + Strzelec – dopasowanie znaków zodiaku

Jeśli Skorpion i Strzelec 🏹 chcą spróbować wspólnego związku, to lepiej, żeby zwolnili. Powinni najpierw postawić na głębokie wzajemne poznanie na gruncie przyjacielskim. W przeciwnym razie ich związek może zakończyć się tak szybko, tak jak się zaczął.

Skorpion + Koziorożec

Zarówno Skorpion, jak i Koziorożec są ostrożni pod względem emocjonalnym, dlatego początkowo ich związek może nie wróżyć 🔮 nic dobrego.

Jednak gdy otworzą się przed partnerem i zaangażują we wspólną relację, to czeka ich udany związek, w którym odnajdą głębokie połączenie i przyjaźń.

Dopasowanie z Wodnikiem, Rybami, Baranem, Bykiem, Bliźniętami, Rakiem, Lwem, Panną i Wagą znajdziesz wyżej przy omówieniu danego znaku.

Dopasowanie znaków zodiaku – 🏹 Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Bez wątpienia wszyscy Strzelce to wolne dusze, które cenią sobie przygody i różnorodność w życiu. Co więcej, Strzelce są ciekawi świata i niezwykle energiczni, a swoim optymizmem zarażają wszystkich dookoła.

Choć z natury to podróżnicy, to jednak potrafią zapuścić korzenie w związku. Partner musi obdarzyć ich swobodą, aby Strzelce nadal mogły odkrywać 🔍 nieznane tereny.

Jeśli nie jesteś pewna, czy Strzelec to dobry wybór miłosny, to koniecznie sprawdź dopasowanie znaków zodiaku!

❤️ Kompatybilne znaki: Strzelec, Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Lew, Panna, Waga

😕 Niekompatybilne znaki: Koziorożec, Rak, Skorpion

dopasowanie znaków zodiaku strzelec
Fot. Atelier Niepowtarzalny Dzień

Strzelec + Strzelec

Wiadomo, że nie ma ideałów, ale związek dwóch Strzelców będzie jemu najbliższy! Co ich łączy?

Przede wszystkim wspólne spojrzenie na świat – patrzą na niego przez pryzmat wykształcenia. Co więcej, Strzelcy zawsze są żądni nowej wiedzy. 📚 Uwielbiają potyczki umysłowe i długie rozmowy.

Strzelec + Koziorożec

Jeśli Strzelec i Koziorożec wspólnie spróbują szczęścia w miłości, to początkowo zobaczą same przeciwieństwa. 😱 Zauważą, że nic nie zyskają od siebie nawzajem.

Jeśli będą cierpliwi, to dzięki różnicom stworzą silny związek, a każde z nich wiele nauczy się od partnera. Czy wystarczy im cierpliwości? 🤷‍♀️

Dopasowanie z Wodnikiem, Rybami, Baranem, Bykiem, Bliźniętami, Rakiem, Lwem, Panną, Wagą i Skorpionem znajdziesz wyżej przy omówieniu danego znaku.

Dopasowanie znaków zodiaku – 🐐 Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Jeśli urodziłeś się pod znakiem Koziorożca, to na pewno jesteś odpowiedzialny i poważny.

W związku Koziorożce są zaangażowane w relację i pragmatyczne. Zamiast mówić o swoich uczuciach, wolą pokazać partnerowi poprzez działania, co czują.

Koziorożec z natury troszczy się o swojego partnera. Zrobi wszystko, aby druga połówka czuła się zabezpieczona i miała wszystko, czego potrzebuje.

Nie wiesz z kim możesz liczyć na wielką miłość, a kto przyniesie tylko niepowodzenia na miłosnym polu? Zobacz kompatybilność znaków zodiaku!

❤️ Kompatybilne znaki: Koziorożec, Wodnik, Byk, Rak, Lew, Panna, Skorpion

😕 Niekompatybilne znaki: Ryby, Baran, Bliźnięta, Strzelec, Waga

dopasowanie znaków zodiaku koziorożec
Fot. LOVE&LIGHT

Koziorożec + Koziorożec

We wspólnym związku Koziorożce zwiększają swoją energię i siłę. Razem mogą stworzyć zdrową i stabilną relację, która przyniesie obustronne korzyści. 👍

Oboje partnerzy mają silne temperamenty, dlatego muszą uważać na kłótnie. 😈

Dopasowanie z Wodnikiem, Rybami, Baranem, Bykiem, Bliźniętami, Rakiem, Lwem, Panną, Wagą, Skorpionem i Strzelcem znajdziesz wyżej przy omówieniu danego znaku.

Dopasowanie znaków zodiaku – tabela

dopasowanie znaków zodiaku kompatybilność znaków zodiaku tabela

Jeśli dotrwaliście do końca, to doskonale wiecie, które znaki tworzą udane, a które trochę bardziej skomplikowane pary. 🙈 Podsumowując, które znaki są kompatybilne ze sobą? ❤️

 • Wodnik + Wodnik, Ryby, Baran, Bliźnięta, Lew, Waga, Strzelec lub Koziorożec;
 • Ryby + Ryby, Wodnik, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion lub Strzelec;
 • Baran + Wodnik, Ryby, Bliźnięta, Lew, Panna, Waga, Skorpion lub Strzelec;
 • Byk + Byk, Ryby, Rak, Lew, Panna, Waga, Strzelec lub Koziorożec;
 • Bliźnięta + Bliźnięta, Wodnik, Ryby, Baran, Rak, Lew, Panna, Waga lub Strzelec;
 • Rak + Rak, Ryby, Byk, Bliźnięta, Lew, Panna, Waga, Skorpion lub Koziorożec;
 • Lew + Lew, Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Waga, Skorpion, Strzelec lub Koziorożec;
 • Panna + Panna, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Waga, Skorpion, Strzelec lub Koziorożec;
 • Waga + Waga, Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Skorpion lub Strzelec;
 • Skorpion + Skorpion, Ryby, Baran, Rak, Lew, Panna, Waga lub Koziorożec;
 • Strzelec + Strzelec, Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Lew, Panna lub Waga;
 • Koziorożec + Koziorożec, Wodnik, Byk, Rak, Lew, Panna lub Skorpion.

Jednak pamiętajcie, że dopasowanie znaków zodiaku to nie żadna wyrocznia, a wyłącznie podpowiedź, która wynika z charakteru i natury osób urodzonych pod danym znakiem.

Jeśli spotkacie na swojej drodze kogoś, z kim zaiskrzy od samego początku, a według horoskopu nie jesteście kompatybilni, to z pewnością nie rezygnuj z tej relacji!

Wspólne starania mogą zaowocować czymś naprawdę pięknym i wyjątkowym. ❤️ A jeśli Wasze drogi się rozejdą… cóż, takie doświadczenia też są potrzebne. W końcu każdy związek nas czegoś uczy i nie warto przed tą nauką uciekać!

👑 Podsumowanie, czyli dopasowanie znaków zodiaku w pytaniach i odpowiedziach 👑

Czy warto wierzyć w dopasowanie znaków zodiaku?

Z jednej strony dopasowanie znaków zodiaku jest “ściągą”, która mówi nam o naturze drugiej osoby. Z drugiej strony nie można traktować kompatybilności jako głównego wyznacznika związku. W końcu prawdziwa miłość przezwycięży wszystkie przeszkody, nawet brak dopasowania znaków zodiaku. 😅

Jakie istnieją szanse na szczęśliwy związek, jeśli dane znaki są niekompatybilne?

Przede wszystkim dopasowanie znaków zodiaku to podpowiedź, a nie wyznacznik. Z pewnością możecie stworzyć udany związek, jeśli zadbacie o siebie nawzajem, nie będą Wam obce kompromisy, a każdy problem wspólnie przegadacie. Pamiętajcie, że najpierw musi zaiskrzyć! 💥 Bez tego nawet kompatybilność nic nie pomoże.

Czy kompatybilność znaków zodiaku gwarantuje udany związek?

Oczywiście, że nie. Kompatybilność znaków zodiaku świadczy o Waszej ogólnej relacji. 💑 Z pewnością podpowie, jakie cechy charakteru wywołają kłótnie, a jakie Was połączą. W rzeczywistości istnieje wiele innych czynników, które realnie wpłyną na Waszą relację i wspólną przyszłość.

Jak wybrać odpowiedniego partnera?

Przede wszystkim nie kieruj się wyłącznie dopasowaniem znaków zodiaku. Jeśli czujesz 🦋 motylki w brzuchu, to z pewnością warto spróbować! Pamiętaj, że wiele zależy od dobrych chęci drugiej osoby.