Karolina Pierścieniak Fotografia
Karolina Pierścieniak Fotografia Rumia
(10)
Zobacz profil
Ślubny Obiektyw
Ślubny Obiektyw Warszawa
(8)
Zobacz profil
studio PIORUN
studio PIORUN Słupno
(25)
Zobacz profil
ESTEFU Studio
ESTEFU Studio Warszawa
(7)
Zobacz profil
KRUVISUALS

Maria i Karol

KRUVISUALS

(11)

O nas

Informacja: Nie płacę za promocje na portalu, dlatego nie wyświetlam się w najwyższych wynikach wyszukiwania oraz nie mogę zobaczyć wiadomości od Was, dlatego bardzo proszę o kontakt z nami przez Facebook!

Mam na imię Karol i wraz z moją żoną, Marią jesteśmy zawodowymi fotografami. Już od kilku lat profesjonalnie fotografujemy śluby i inne imprezy okolicznościowe. Posiadamy uprawnienia pozwalające na fotografowanie w kościele.

Pochodzimy z Torunia i najczęściej fotografujemy w jego okolicy. Pracujemy na terenie całej Polski.

Mamy wysoką kulturę pracy i potrafimy się dopasować do każdej sytuacji, sprawiając że ludzie wokół nas również czują się komfortowo, co potwierdzają przemiłe komentarze Par Młodych, widoczne w naszym profilu oraz na FB.

Zależy nam by nasze fotografie były naturalne, zarówno w swoim stylu jak i kolorystyce. Często uczestniczymy w targach ślubnych, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z trendami ślubnymi. Chcemy by nasze zdjęcia były ponadczasowe i pozytywnie przyjmowane przez odbiorców w każdym wieku.

Zobacz nasze pełne portfolio ślubne na naszej stronie internetowej. Link znajduje się na dole tej strony, pod mapą (ikonka globus).

W naszej ofercie, proponujemy od 300 do 500 zdjęć oraz skrót filmowy. Wszystkie przygotowane przez nas materiały zostaną przesłane do Was w dwóch formach:
Elektronicznej - galeria internetowa, który można dzielić się z Waszymi gośćmi,
Rzeczowej - Ozdobne pudełko (widoczne w galerii) z pendrive'm oraz 50 odbitkami 15x21 cm.

Napisz do nas wiadomość, by otrzymać pełną ofertę ślubną w wygodnym do czytania pliku PDF (to do niczego nie zobowiązuje).

Znajdź nas na Facebooku lub Instagramie pod nazwą kruvisuals.wedding

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 5500 zł

SPRZĘT

Sony

Oferta - Maria i Karol Kru

Plener ślubny

500 zł - 1000 zł

Proszę o wiadomość z adresem e-mail, na który mogę przesłać pełną ofertę w formie PDF.

Reportaż ślubny

3500 zł - 5500 zł

Proszę o wiadomość z adresem e-mail, na który mogę przesłać pełną ofertę w formie PDF.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3500 zł - 5500 zł

Proszę o wiadomość z adresem e-mail, na który mogę przesłać pełną ofertę w formie PDF.

Sesja narzeczeńska

500 zł

Proszę o wiadomość z adresem e-mail, na który mogę przesłać pełną ofertę w formie PDF.

Pakiet: Reportaż + Plener

3500 zł - 5500 zł

Proszę o wiadomość z adresem e-mail, na który mogę przesłać pełną ofertę w formie PDF.

Film ślubny

1500 zł - 3000 zł

Proszę o wiadomość z adresem e-mail, na który mogę przesłać pełną ofertę w formie PDF.

Opinie - Maria i Karol Kru

5

11 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KB

Klaudia B

Mieliśmy ogromna przyjemność spotkać się z Marią i Karolem na sesji narzeczeńskiej, podczas ślubu oraz po. Jesteśmy zachwyceni efektem, zarówno zdjęcia i jak i film wyszły świetnie. Są profesjonalistami z ogromnym talentem, którzy potrafili zrobić niezapomniane ujęcia pozostając niezauważeni w trakcie wesela, jednocześnie zatrzymując wszystkie najpiękniejsze chwile.

1 rok temu

AS

Aga S

Z całego serducha polecamy Karola! Ogromna precyzja i pełen profesjonalizm! Super podejście, zero stresu, wszystko naturalnie i na pełnym luzie! Póki co, mamy pierwsze zdjęcia, a już jesteśmy zachwyceni! 😍 Nie znajdziecie lepszego fotografa na Wasze wesele! Dziękujemy! ❤️ Aga i Paweł!

3 miesiące temu

Źródło: Facebook

IK

Irena K

Z całego serca polecamy Kruvisuals!!! 📸🤩 Mega profesjonalna i przemiła współpraca ☺️. Kontakt mailowy, spotkanie organizacyjne, no i potem uwiecznienie naszego wyjątkowego dnia było na najwyższym poziomie, luźna atmosfera, do tego spokój Karola bardzo dobrze na nas wpływał 🙈 Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania🥰 Jeżeli szukacie osób, którzy mają wielki talent do fotografii to dobrze trafiliście! Dziękujemy jeszcze raz!!!🧡 Irena i Jacek ☺️

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AM

Agata M

Jeżeli zastanawiacie się czy dobrym pomysłem będzie wybór tego fotografa to nie wahajcie się. Karol i Marysia to świetny duet. Co ich cechuje? Pełen profesjonalizm i wielki talent. Ich usługi są perfekcyjnie przemyślne i tak samo zrealizowane. Nie mieliśmy żadnego kłopotu w żadnym momencie. Sesja narzeczeńska, sesja ślubna - jesteśmy niesamowicie zadowoleni. Wszystko tak jak ustaliliśmy. Kontakt bezproblemowy. A zdjecia? Obłędne. Nie jesteśmy wielkimi fanami sesji spontanicznym czy pozowanych a mieliśmy wykonane obie. I co? Było cudownie. Pełna swoboda, miła atmosfera. A efekty obłędne. Dostaliśmy więcej zdjęć niż mieliśmy ustalone prze co nawet ciężko wybrać które zdjecia wydrukować w dużym formacie. Dla nas wybór prosty! Rezerwujcie u tych państwa terminy na wszystkie okoliczności. My trafiliśmy zupełnym przypadkiem co się okazało wręcz błogosławieństwem.

2 lata temu

Źródło: Facebook

TS

Tomek S

Karol wraz ze swoją żoną są po prostu genialni! To, że zdjęcia wyszły idealnie, nie podlega wątpliwości. Ale poza zdjęciami na wielkie uznanie zasługuje również atmosfera, jaka panuje w trakcie spotkania. Jest tak luźno i swobodnie, że człowiek czasem nawet nie wie, kiedy ma pstrykniętą fotkę. To wszystko przekłada się na ujęcia - perełki, które pokazują prawdziwe życie, emocje, wyjątkowe momenty. Bez stresu, bez napinki, bez pozowania. Polecamy każdemu, kto pragnie czegoś więcej niż po prostu zdjęć. Do tego Karol i Maria są świetnymi ludźmi - super było Was poznać. POLECAMY!!!

2 lata temu

Źródło: Facebook

ES

Ewelina S

Często powracamy myślami do sesji 😊 Podczas pierwszego spotkania z Karolem i z Marią bawiliśmy się doskonale. Ich profesjonalizm i poczucie humoru sprawiły, że poczuliśmy... niedosyt - nie mogliśmy się doczekać kolejnych sesji i ich efektów! Podczas sesji czuliśmy się swobodnie - bez spięć i nerwów. Mogliśmy być sobą 😊 Dzięki temu między innymi - nie wspominając o zdolnościach fotograficznych Karola i pomysłach Marii - zdjęcia są wybitne! NAJLEPSZE! Dziękujemy! I nie możemy się doczekać kolejnych fotograficznych przygód i zabawy w Waszym towarzystwie! 😊

2 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Miriam M

Pięknie dziękuje za krótkometrażowy filmik i zdjęcia. Dziękuje za wspólny intensywny dzień pracy, poświęcony czas i bezcenną pamiątkę. Polecam ☺️

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z parami młodymi współpracuje od 2019 roku.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

300 fotografii poddanych autorskiej obróbce graficznej, Sesja narzeczeńska, ​3 egzemplarze foto-książki 12h pracy - od przygotowań do godziny 0:00, Do 30 dni na oddanie zdjęć, Prywatna galeria internetowa,

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Mam specyficzny styl artystyczny. Zdjęcia które robie są ponadczasowe, a ich kolory są spójne.

Kontakt - Maria i Karol Kru

KRUVISUALS

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Wedding Story Photo
Wedding Story Photo Gdańsk
(31)
Zobacz profil
Fotosceneria
Fotosceneria Tczew
(17)
Zobacz profil
Gosia Foto
Gosia Foto Bydgoszcz
(13)
Zobacz profil
RAVAMI RAFAŁ CZYŻ
RAVAMI RAFAŁ CZYŻ Bydgoszcz
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: