A Piłkowska Fotografia

Anna Piłkowska

A Piłkowska Fotografia

Poznań

Pokaż telefon

Każdy szuka czegoś, co da mu radość i satysfakcję. Pasja, w której będzie się realizował i rozwijał. Moją – nie jedyną, ale największą – jest fotografia. Inspiruje mnie przyroda i naturalne światło. Mocno wierzę, że dając od siebie światu wiele bezinteresownego dobra samemu zaczną przytrafiać mi się dobre rzeczy w życiu.

1000 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Sony

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

1600 zł - 3000 zł

Przygotowania / Błogosławieństwo / Ceremonia ślubna
Życzenia
Reportaż z przyjęcia (max. Do 1:00)
Galeria internetowa ze zdjęciami do prezentacji bliskim
Ozdobne pudełko + pendrive ze zdjęciami + 70 szt. Zdjęć wywołanych na jedwabnym papierze
400 szt. Fotografii poddanych profesjonalnej obróbce graficznej
Plener ślubny

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1800 zł - 3000 zł

Przygotowania / Błogosławieństwo / Ceremonia ślubna
Życzenia
Reportaż z przyjęcia (max. Do 1:00)
Galeria internetowa ze zdjęciami do prezentacji bliskim
Ozdobne pudełko + pendrive ze zdjęciami + 70 szt. Zdjęć wywołanych na jedwabnym papierze
400 szt. Fotografii poddanych profesjonalnej obróbce graficznej
Plener ślubny

Plener ślubny

400 zł - 700 zł

20 zdjęć w rozmiarze 15x23cm w ozdobnym opakowaniu + pendrive
50 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce graficznej
Galeria internetowa ze zdjęciami do prezentacji bliskim

Reportaż ślubny

700 zł - 4000 zł

Przygotowania / Błogosławieństwo / Ceremonia ślubna
Życzenia
Reportaż z przyjęcia (max. Do 01:00)
Galeria internetowa ze zdjęciami do prezentacji bliskim
Ozdobne pudełko + pendrive ze zdjęciami + 30 szt. Zdjęć wywołanych na jedwabnym papierze
100 szt. Fotografii poddanych profesjonalnej obróbce graficznej

Sesja narzeczeńska

400 zł - 700 zł

20 zdjęć w rozmiarze 15x23cm w ozdobnym opakowaniu + pendrive
50 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce graficznej
Galeria internetowa ze zdjęciami do prezentacji bliskim

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Ciężko odpowiedzieć co lubię najbardziej, dużo łatwiej byłoby powiedzieć czego nie lubię, a nie lubię tylko noszenia ciężkiego sprzętu. A tak po za tym ciężkim sprzętem i nie mam na myśli aparatów tylko dużych generatorów lamp, to uwielbiam w fotografii absolutnie wszystko. Fotografia jest stylem mojego życia, nie samą pracą czy pasją. To właśnie fotografia pozwala mi opowiedzieć swoją historię, przekazać ważne dla mnie emocje wszystkim. Fotografia to język, którym się posługuję.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Początkowo sceptycznie podchodziłam do pracy jako fotograf ślubny, jednak już po pierwszych reportażach przepadłam totalnie i teraz nie wyobrażam sobie nie fotografować właśnie ślubów. Jest to dla mnie niesamowite przeżycie towarzyszyć w najpiękniejszym dniu Waszego życia. Tak wyjątkowy dzień zawsze wzbudza we mnie wielkie emocje, a jednocześnie wiem że moje doświadczenie pomaga Młodym Parom spokojnie przeżyć ten dzień. Dzięki takim doświadczeniom nie wyobrażam sobie już życia bez fotografii ślubne.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z Młodymi Parami współpracuję od dwóch lat, może nie jest to niesamowicie wielkie doświadczenie. Jednak dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu z zakresu innych usług fotograficznych jestem wstanie wykonać nawet najbardziej odjazdowe pomysły weselne.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W moim życiu pracowałam na 3 systemach fotograficznych, a w tym momencie na moim pokładzie znajdują się aparaty marki Sony: Sony A7II i Sony A7III. W połączenie z najlepszą optyką dla danej ogniskowej: Sigma f/35mm 1.4 Art, Carl Zeiss Batis 85mm f/1.8 i Sony GM 24-70mm f/2.4. Dodatkowo jeśli jest taka potrzeba zdjęcia doświetlane są lampami marki YONGNUO.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moim ulubionym momentem w trakcie ślubu jest ceremonia ślubna. Moment kiedy Panna Młoda wchodzi do kościoła jest tak niesamowicie przejmujący, ale uwielbiam całą ceremonie ślubną. Moim zdaniem jest to najważniejsza część całego ślub. Najważniejsza, a zarazem najpiękniejsza, przepełniona miłością i szczęściem. Zawsze niesamowicie angażuję się emocjonalnie w przeżywanie tego wyjątkowego dnia razem z Wami.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Najczęściej zlecenia realizowane są w ciągu miesiąca. Jednak termin całkowitej realizacji zlecenia wynosi maksymalnie 90 dni. Dyktowane jest to przede wszystkim troską o jak najwyższą jakość wykonanej usługi.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W podstawie mojej oferty znajdują się przygotowania, ceremonie, przyjęcie weselnie nie dłużej niż do godziny 0:00. A także 400 zdjęć poddanych autorskiej obróbce fotograficznej, 70 fotografia na jedwabnym papierze zapakowanych starannie w ozdobne pudełko i pendrive ze wszystkimi zdjęciami.

Jaki jest Twój styl?

Reportaż, który oferuję, jest nastawiony na jakość nie na ilość. Każde ujęcie powstaje najpierw w mojej głowie, a później przez naciśnieńcie spustu migawki zostaje uwiecznione na zdjęciu. Zdjęcia ślubne, które wykonuję są naturalnym i prawdziwym obrazem wspomnień, nie ma tam sztucznej reżyserii życia. Uzupełnione o piękne portrety i detale tworzą reportaż, które pozostaną w pamięci na długie lata.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że prawie wszyscy moi klienci jak do tej pory byli niesamowicie wrażliwymi duszami. A dzięki wspólnemu językowi stworzyliśmy piękną pamiątkę na miarę Ich potrzeb, z uwzględnieniem wszystkich ważnych dla Nich spraw.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub jest wyjątkowy, a mój wymarzony reportaż ślub ma miejsce na plaży o zachodzie słońca. Całe przyjęcie odbywa się tuż obok, wszyscy są pełni luzu, świetnie się bawią, tańcząc boso pod gołym rozgwieżdżonym niebem.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Oczywiście, że tak. Jedną z takich wyjątkowych Par była Angelika i Michał, którzy na ślubnym kobiercu stanęli po 10 latach życia w związku formalnym. Towarzyszyła Im wyjątkowa potrzeba zawarcia związku małżeńskiego w pojednaniu z Bogiem, który przez te 10 lat nieustanie stawał się ważną częścią Ich życia.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje mi się z pewnymi siebie, wyluzowanym ludźmi. Którzy tak jak ja są pełni wrażliwości na piękno, a także żyją dla siebie.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

O której zaczynasz fotografować? Jest to przede wszystkim zależne od tego, o której odbywa się ceremonia. zaczynam Reportaż zaczynam fotografować od końcowego etapu przygotowań u wizażystki. Czy jest możliwość zatrudnienia drugiego fotografa? Oczywiście, że tak! Dzięki takiej współpracy dostajecie więcej unikalnych fotografia, a ceremonia ślubna przedstawiana z dwóch perspektyw jest wyjątkowa. Czy musimy mieć plan na sesje ślubną? Oczywiście, że nie. W rękawie trzymam same asy, dzięki czemu wasza sesja będzie dopasowana do Waszych oczekiwań. Na sesje ślubną umawiamy się max do miesiąca po dacie ślubu. Wspaniale jeśli macie jakieś wyjątkowe miejsce, w którym chcecie wykonać zdjęcia, ale jeśli ich nie macie nie musicie się martwić.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Fotografia to nie tylko praca, to przede wszystkim sposób patrzenia na świat. Umiejętność dostrzegania najmniejszych niuansów przed, w trakcie i po uroczystości. To ciągła potrzeba i chęć doskonalenia warsztatu, zgłębianie wiedzy nie tylko z dziedziny fotografii, a przede wszystkim wiedzy na temat relacji między ludźmi. Wszystkie zdjęcia powstają najpierw w głowie fotografa, dopiero później pojawiają się w rolce aparatu. To jest najważniejsza różnica miedzy fotografem, a amatorem.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Gdybym miała wybierać fotografa na swój ślub, przede wszystkim kierowałabym się tym czy podobnie widzimy te wydarzenie. Dla mnie dużo ważniejsze jest poczucie wspólnego języka niż cena czy ilość fotografii, które otrzymam.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jestem pewna, że moją najmocniejszą stroną jest kompetencja, profesjonalizm, punktualność i bardzo duża wrażliwość artystyczna, a także emocjonalna.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Przede wszystkim wyróżnia się nieszablonowym podejściem do fotografii ślubnej. Fotografii nienastawionej na ilość, ale na jakość zdjęć, a także na jakość relacji między Wami, a mną. Niezwykle ważne jest dla mnie, aby być częścią tworzonych przez Was historii.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Moim TOP OFF THE TOP zawsze jest i będzie piosenka, która kojarzy mi się z moim własnym ślubem już jakiś czas temu. A jest to Ellie Goulding - How Long Will I Love You

Kontakt

A Piłkowska Fotografia

facebook website

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: