Fotograf ślubny Kolno

Liczba ofert: 2

Liczba ofert: 2

Wyczyść

Złap Chwile - Fotografia Ślubna

Fotograf ślubny - dojeżdzam do: Kolno

(12)
  • Pakiet: Reportaż + Plener
  • Sesja narzeczeńska
3500 zł Ceny od
20 zdjęć Ilość zdjęć

Krzysztof Koliński Fotograf

Fotograf ślubny: Kolno

(1)
  • Sesja narzeczeńska
  • Reportaż ślubny
  • Plener ślubny
  • Pakiet: Reportaż + Plener
  • Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
36 zdjęć Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Fotograf ślubny. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Fotograf ślubny: Kolno

Krzysztof Koliński Fotograf

Krzysztof Koliński Fotograf

Kolno
(1)
Zobacz profil

Dlaczego to właśnie fotografia zagościła w Twoim życiu zawodowym?

Odpowiedź jest banalnie prosta - z potrzeby serca. Od zawsze słyszałem, że mam 'dobre oko' do uchwycenia tego co ulotne i szybko przemijające. Pomyślałem, że warto pomóc innym w zatrzymaniu tych pięknych chwil, a dzięki fotografii właśnie - jest to możliwe. Zawód fotografa traktuję jako styl życia, a praca którą wykonuję jest moją prawdziwą pasją. Myślę, że jestem szczęściarzem!

Który moment w dniu ślubu jest dla Ciebie najbardziej emocjonujący?

Zapewne mógłbym wybrać co najmniej kilka takich momentów. Mimo wieloletniej pracy emocje stale towarzyszą mi podczas ceremonii ślubnych. Dużo zależy od charyzmy par, które fotografuję. Najbardziej jednak uwielbiam chwile, kiedy Pan Młody wkracza w progi domu Panny Młodej. Jest taka sekunda kiedy Młodzi widzą się po raz pierwszy. Moment ten jest magiczny - myślę, że nie tylko dla mnie. Skupione spojrzenie ludzi, którzy za chwilę oficjalnie będą iść razem przez życie. Podekscytowanie i element wzruszenia. Emocje kłębią się wówczas w powietrzu. Pięknym momentem jest również udzielanie błogosławieństwa przez rodziców. To inny typ relacji ukazujący rodzicielską miłość i troskę o swoje dzieci. Drżące ręce, ciepłe głosy i pocałunki bliskich to chwile wręcz intymne podczas których staram się być cichym obserwatorem wydarzeń. Słychać wówczas tylko dźwięk mojego aparatu.

Czym charakteryzują się Twoje zdjęcia?

Wystarczy spojrzeć! Staram się 'wyciągnąć' ze zdjęć głębię koloru, emocje i światło. Pomaga mi w tym dobór kadrów. Są chwile kiedy jestem zmęczony wielogodzinnym patrzeniem w ekran, ale wystarczy chwila regeneracji i wracam na nowo zmotywowany do pracy. Każde zdjęcie jest przeze mnie traktowane jako odrębny mini projekt. Nie pracuję na gotowych rozwiązaniach, dlatego mój styl jest po prostu inny niż u konkurencji. Oczywiście na końcu cały reportaż musi być spójny i tworzyć jedną historię do której Młodzi będą zapewne wielokrotnie wracać.

Sprawdź inne oferty: