Olga Rapczyńska Fotografia

Olga

Olga Rapczyńska Fotografia

O nas

jestem Ola z Suwalszczyzny :D jestem tutaj byście mogli mnie łatwiej znaleźć... jeśli okaże się, że nadajemy na tych samych falach i zechcecie bym uwieczniła Waszą historię na fotografiach, będę mega szczęśliwa.

w mojej pracy staram się łapać momenty pełne emocji, pięknego światła, spontanicznych gestów... staram się, by moje fotografie były ponadczasowym zapisem Waszych historii widzianych moimi oczyma. dodatkowo robię to rozdając moc pozytywnej energii... już tak mam.

zapoznajcie się z moimi galeriami, jeśli okaże się, że moja subiektywna wizja świata Wam odpowiada, będę czekała na kontakt od Was.

Ola

p.s. wpadnijcie na mojego insta, fb albo stronę

PRZEDZIAŁ CENOWY

3100 zł - 6000 zł

SPRZĘT

Canon

Oferta - Olga Rapczyńska Fotografia

Pakiet: Reportaż + Plener

3100 zł - 4000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4400 zł - 4400 zł

Plener ślubny

900 zł - 2000 zł

Reportaż ślubny

3100 zł - 3100 zł

Sesja narzeczeńska

600 zł - 600 zł

Opinie - Olga Rapczyńska Fotografia

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Zaczęłam pracę z parami w roku 2015.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moim klientom w ofercie podstawowej oddaję min 400 fotografii poddanych mojej autorskiej obróbce. Zapraszam ich również i namawiam na plener tego samego dnia. Młodzi dostają ode mnie fotografie na przepięknym nośniku, który jest dla nich moim prezentem ślubnym :) W ramach oferty podstawowej otrzymują slideshow z muzyką ze swoimi zdjęciami oraz dostęp do galerii online przez 6 miesięcy.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Lubię ciepłe odcienie, ale też kontrasty, baśniowe kadry ale też pełne uroku zbliżenia. Uwielbiam symetrię, co każdy z moich klientów w pewnym momencie mógł zauważyć :D Myślę, że określiłabym mój styl jako nieco baśniowy, choć to oczywiście zależy też od miejsca fotografowania oraz okoliczności.

Kontakt - Olga Rapczyńska Fotografia

Olga Rapczyńska Fotografia

Suwałki

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: