BuuArtPhoto - Rustic Wedding

Kamil Maciorowski

BuuArtPhoto - Rustic Wedding

(1)
Pokaż telefon

Cześć, nazywam się Kamil i mam do zaoferowania reportaż z tego najpiękniejszego dnia w życiu. Kiedy już opadną emocje i minie ten wyjątkowy dzień, wtedy zaproszę Was na sesję plenerową, która może się odbyć w każdym miejscu Polski lub zagranicy.
Pracuje na trzech pełnoklatkowych aparatach marki Nikon i Sony, zapiętych na szelkach, jasnych obiektywach i oświetleniu, które stworzy historie na Waszych zdjęciach.

Jeśli podobają Ci się, moje fotografie i chcesz nawiązać współprace lub chcesz się dowiedzieć o szczegóły, to zapraszam do kontaktu.

2300 zł - 3150 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

Sony

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

2600 zł - 2900 zł

Cena usługi zaczyna się od 2200zł (mini plener w dniu ślubu) - uzależniona jest od wyboru pakietu.
W pakiecie podstawowym oferuję, autorską obróbkę zdjęć, skórzane lub drewniane pudełko, w którym znajduje się pendrive, na którym jest cały reportaż 350-450zdjęć i 80 papierowych fotografii w formacie 15x23cm.
W pozostałych pakietach oferuje, fotoksiążki, fotoalbumy, retusz skórny - wszystko tak, aby ten dzień, był tym wyjątkowym.

Plener ślubny

400 zł - 400 zł

Reportaż ślubny

2200 zł - 2500 zł

Sesja narzeczeńska

400 zł - 400 zł

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

MK

Monika K

Zdjęcia super. Współpraca też na piątkę 😊 Zdecydowanie polecam

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Już od dziecka miałem styczność z fotografią, mój tata posiadał lustrzankę Canona i robił mnóstwo zdjęć, zachowały się do dziś. Kilka kartonów fotografii czarno-białej i tej kolorowej :) Uważam fotografie za sztukę, staram się aby zdjęcia opowiadały historie i aby każdy mógł ją odczytać, nawet ten którego nie było tego dnia z wami. Jeśli potraktujemy to jako pracę? to chyba jest to najlepsza praca, jaka mogła mnie spotkać :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuje na sprzęcie marki Nikon i Sony, lampy, statywy itd. ale czy to istotne? Dla Was najważniejszy będzie efekt końcowy.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Bardzo lubię emocje na zdjęciach,które pojawiają się podczas błogosławieństwa lub przysięgi. Jeśli płynął łzy szczęścia i nie kryjemy tego za chusteczką, to wtedy dopiero wychodzą prawdziwe fotografie.

Jaki jest Twój styl?

Bardzo lubię wesela w stylu rustykalnym, boho. Kryje się w tym taka nutka nowoczesności i delikatności

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Mariia i Grzegorz, to był ślub inny niż wszystkie. Mariia pochodziła z Rosji a Grzegorz z Polski. Poznali się, zakochali i wymarzyli sobie ślub daleko od miejsca w którym razem mieszkają. Z Poznania do świątyni w której się pobrali mieli aż 425km, tyle musieli przejechać aby trafić do Bazyliki w Świętej Lipce, bardzo dużo emocji przy ceremonii, Grzegorz przez ten cały dzień był tak mocno wpatrzony w swoją wybrankę, traktował ją z dużą delikatnością, a suknia Panny młodej musiała przejechał jeszcze więcej ,bo była z Rosji. Mam nadzieje, że będę miał okazję przeżyć podobny ślub, gdzie będą również takie emocje.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z otwartymi, którzy chcą współpracować z fotografem na zasadzie miłej współpracy :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Na miejscu pierwszym: Czy posiada Pan wolny termin? Na drugim: Czy mogę prosić o ofertę?

Wolne terminy

Kontakt

BuuArtPhoto - Rustic Wedding

facebook website

19-300 Ełk

198 km od Warszawy

95 km od Białegostoku

124 km od Olsztyna

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: