Fotograf ślubny Grajewo

Liczba ofert: 4

Liczba ofert: 4

Wyczyść

ALMOT Studio Wideo

Fotograf ślubny: Grajewo

Kamerzysta na wesele

(9)
 • Filmowanie z powietrza (DRON)
 • Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku
 • Reportaż Ślubny
 • Sesja narzeczeńska w formie teledysku
 • Film ślubny
2000 zł Ceny od
5 zdjęć Ilość zdjęć

Wideofilmowanie, Fotografia ślubna MIGAWKA Adrian Jórski Grajewo, Ełk, Augustów, Białystok

Fotograf ślubny: Grajewo

Fotobudka Kamerzysta na wesele

 • Sesja narzeczeńska
 • Reportaż Ślubny
 • Fotobudka
 • Filmowanie z powietrza (DRON)
 • Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku
1800 zł Ceny od
7 zdjęć Ilość zdjęć

Zbigniew

Fotograf ślubny: Grajewo

 • Sesja narzeczeńska
 • Plener ślubny
800 zł Ceny od

MB studio video

Fotograf ślubny: Grajewo

1 zdjęcie Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Fotograf ślubny. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Fotograf ślubny: Grajewo

CZARNY BOCIAN - EVENT & DESIGN Radosław Nowacki

CZARNY BOCIAN - EVENT & DESIGN Radosław Nowacki

Ełk
Zobacz profil

"Czarny bocian" skąd pomysł na taką ciekawą i oryginalną nazwę?

Bocian Czarny (Ciciona Nigre) - to piękny ptak, płochliwy, skryty, wyjątkowy. Przez kilka dni w roku można go spotkać niedaleko miejsca w którym mieszkam - a są to Mazury Garbate. Jedno z jego stanowisk znajduje się 3 km od siedliska, w którym mieszkam wraz ze swoja rodziną. Dlatego razem z moją żoną Pauliną, która jest graficzką i ilustratorką postanowiliśmy umieścić Czarnego Bociana w naszym logotypie i nazwie firmy. Początkowo była to nazwa angielska Black Stork Design, później postanowiliśmy używać także polskiej wersji, zostawiając drugi człon w języku angielski Czarny Bocian - Event& Design. Pracujemy międzynarodowo i często zamiennie używamy angielskiej lub polskiej nazwy.

Jaki jest Twój przepis na udany reportaż ślubny?

Dobry fotoreportaż ślubny to zapis emocji jakie towarzyszą Młodej Parze w dniu ich ślubu. Jestem z Młodymi od samego początku ich dnia, staram się nie ominąć najważniejszych elementów weselnej rutyny, przy okazji stwarzając sytuacje, które na chwile pozwolą Młodej Parze zapomnieć o towarzyszącym temu wydarzeniu stresie. Może to być krótka chwila na kawę czy hot-doga w przydrożnym barze, spacer po lesie podczas drogi do kościoła, jakiś dowcip lub weselna anegdotka…Moim zadaniem jest być w ciągłej gotowości fotograficznej, rejestrować każdy moment tego wyjątkowego dnia i jak ognia unikać rutyny. Fotoreportaż ślubny to bardzo wymagający rodzaj reportażu, ponieważ trzeba być skupionym na wydarzeniu przez co najmniej 10 -12 godzin. W tym czasie należy chłonąć emocje Młodych i Gości i być gotowym na szybką reakcję, przy okazji pilnując wszystkich technicznych aspektów dobrego warsztatu fotograficznego.

Ukończyłeś jakieś kursy fotograficzne, czy sam nauczyłeś się robić zdjęcia pełne pięknych emocji?

Jeszcze na studiach dziennikarskich zainteresowałem się fotografią i porzuciłem inne media dla fotoreportażu i portretu. Dość szybko zacząłem pracę fotoreportera, będąc na ostatnim roku dziennikarstwa objąłem stanowisko głównego fotografa w nowo powstałym tygodniku na opolszczyźnie. W 2005 roku wyjechałem do Szkocji gdzie początkowo studiowałem fotografię w City of Glasgow College, a następnie obroniłem tytuł Ba Hons na University of the West of Scotland. Studia fotograficzne utwierdziły mnie w przekonaniu jak ważnym medium jest fotografia. Moja praca dyplomowa zatytułowana była “The Power of Image - You can not say more than you can see”…Emocje w fotografii są najważniejsze, bez tego nie ma dobrego zdjęcia. Techniki pilny student może nauczyć się w załóżmy - 2 lata, lecz w fotografii najważniejsze poza światłem oczywiście, jest kontakt z drugą osobą. Dotarcie do osoby fotografowanej, przełamanie bariery fotograf-model, a później (w przypadku portretu) uchwycenie charakteru fotografowanej osoby w jednym kadrze - to już indywidualne cechy dobrego fotografa, który przede wszystkim powinien być osobą szczególnie empatyczną i sympatyczną przy okazji.

Sprawdź inne oferty: