Paweł Jankiewicz Fotografia

Paweł Jankiewicz

Paweł Jankiewicz Fotografia

Mjr Jana Tabortowskiego 1/37, Grajewo

O nas

Jeśli poszukujecie fotografa, który uchwyci najpiękniejsze chwile Waszego ślubu, to dobrze trafiliście! Jestem zawodowym fotografem, a reportażem ślubnym zajmuję się od kilku lat. W tej pracy nie chodzi tylko o robienie zdjęć, ale o to, by połączyć piękno, emocje i sztukę w jedno. I to właśnie stawiam sobie za cel przy każdym zleceniu.

Zależy mi, by Wasze zdjęcia ślubne były nie tylko piękne, ale przede wszystkim prawdziwe. Moje podejście do fotografii ślubnej opiera się na stylu reportażowym, co oznacza, że staram się być jak najmniej widoczny, a jednocześnie uchwycić najważniejsze momenty. Dzięki temu powstają zdjęcia, które oddają klimat Waszego ślubu, pełne emocji i prawdziwych, niepowtarzalnych chwil.

Przed ślubem spotykamy się, by porozmawiać o Waszych oczekiwaniach, planach, a także by poznać Waszą historię. Dzięki temu, że już przed ślubem się poznajemy, dzień Waszego ślubu staje się nie tylko wyjątkowym dniem, ale i dniem, w którym razem bierzemy udział w tworzeniu Waszej historii.

W dniu ślubu staram się być nie tylko fotografem, ale i doradcą. Wspieram Was, pomagam zorganizować sesje zdjęciowe, doradzam, jak uchwycić najlepsze momenty. Jestem zawsze gotów do współpracy, dostosowując się do Waszych potrzeb i wymagań.

Oprócz samej fotografii ślubnej, oferuję także sesje narzeczeńskie, plenery, zdjęcia rodzinne oraz albumy ślubne. Stawiam na jakość, dlatego korzystam z najwyższej klasy sprzętu fotograficznego, a każde zdjęcie, które oddaję w Wasze ręce, jest starannie dopracowane pod każdym względem.

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie? Ponieważ fotografuję z pasji i zawsze stawiam na jakość, a nie na ilość. Stawiam na naturalność i spontaniczność, a jednocześnie dbam o to, by każde zdjęcie było nie tylko piękne, ale i przede wszystkim prawdziwe. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, starając się zawsze spełnić Wasze oczekiwania.

SPRZĘT

Sony

Oferta - Paweł Jankiewicz Fotografia

Film ślubny

4000 zł - 7000 zł

Film ślubny standard 60-90 minut, opcje teledysk, dron, dodatkowy operator.

Pakiet: Reportaż + Plener

2500 zł - 7000 zł

Reportaż + plener ślubny to podstawowa oferta moich usług, skontaktuj się, aby poznać szczegóły.

Plener ślubny

600 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

2000 zł - 7000 zł

Sesja narzeczeńska

400 zł - 1000 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

399 zł - 400 zł

Reportaż Ślubny

2000 zł - 7000 zł

Opinie - Paweł Jankiewicz Fotografia

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Moją pasję do fotografii rozwijam już od wielu lat, a zawodowo zajmuje się reportażem ślubnym od 2019 roku.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta jest elastyczna i zawsze dopasowuję ją do Waszych potrzeb i oczekiwań. Dużą zaletą są pakiety foto+wideo, daje to gwarancje, że współpraca fotografa i kamerzysty w dniu ślubu przebiega bezproblemowo i oba materiały będą zrealizowane na najwyższym poziomie.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każde zlecenie jest w pewnym sensie wyzwaniem, każda ślub i każda Para Młoda jest inna, a ja jako fotograf muszę być zawsze w gotowości na nieprzewidziane sytuacje. Patrząc subiektywnie największym wyzwaniem jest pogoda, bo nie mam na nią wpływu, pozostałe rzeczy mam zawsze pod kontrolą.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytanie to kiedy otrzymamy zdjęcia i film, zawsze odpowiadam, że jak najszybciej będzie to możliwe :) A maksymalny termin na przekazanie zdjęć i filmu jest zapisany w naszej umowie. Niestety chociaż bardzo bym chciał oddawać Wam materiał w kilka dni po ślubie, to często nie jest to możliwe. Zdarza się, że link do galerii dostajecie już tydzień/dwa od uroczystości, ale takie sytuacje występują zwykle tylko na początku sezonu ślubnego. Każdy kolejny weekend to kolejny materiał do obróbki, a w ciągu tygodnia realizuję sesje plenerowe. Zdjęcia, które Wam oddaje muszą być dopracowane, a to wymaga czasu.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta to reportaż fotograficzny w dniu ślubu i plener ślubny w innym dniu, w cenie podstawowego pakiety otrzymujecie ponadto: galerię online zdjęć, fotoalbum, odbitki i pendrive w grawerowanym drewnianym pudełku.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Terminy zwykle są rezerwowane z 2-letnim wyprzedzeniem, ale mogą zwolnić się w przypadku np. odwołania uroczystości. Zachęcam do kontaktu, aby sprawdzić dostępność terminu.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Staram się, aby moje zdjęcia były naturalne i wiernie oddawały Wasz Wielki Dzień. Część fotografów proponuje zdjęcia w modnej kolorystyce, ale moda ma to do siebie, że z czasem przemija, dlatego ja stawiam na ponadczasową klasykę.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Sesje plenerową możemy wykonać w dniu ślubu lub w innym dniu. W sezonie ślubnym sesje plenerowe w innym dniu niż dzień ślubu realizuje od poniedziałku do czwartku.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Oczywiście, że Tak, to świetna pamiątka na lata, a Wasze wspólne zdjęcie z tej sesji możecie wykorzystać jako dodatek do zaproszenia ślubnego. Zdjęcia możecie też umieścić na swojej Stronie Ślubnej, którą Wam udostępniam, pozwoli to przedstawić Wasze osoby dalszej rodzinie, z którą być może nie mieliście jeszcze okazji się zapoznać. Dodatkowym atutem sesji narzeczeńskiej jest to, że w tym czasie możecie lepiej poznać się z fotografem, poznać styl jego pracy, zbudowane w ten sposób zaufanie zaprocentuje w trakcie zdjęć w dniu ślubu.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Do 60 dni roboczych.

Kontakt - Paweł Jankiewicz Fotografia

Paweł Jankiewicz Fotografia

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

mjr Jana Tabortowskiego 1/37 19-200 Grajewo

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Grajewo: