love.snap.story

Robert

love.snap.story

Prusa 14, Łomża

O nas

Eksperci od emocji. Mistrzowie reportażu.
W love.snap.story jesteśmy szczęściarzami, bo fotografujemy szczęście i nawet nie musimy go szukać. Jest wszędzie na naszych fotografiach! Gdziekolwiek się pojawimy. A musicie wiedzieć, że fotografowaliśmy śluby w wielu językach, wielu kulturach i wielu krajach.

"Oko" mieliśmy od zawsze, dostrzeganie światła (tego w ludziach, i tego w obiektywie) wykształciliśmy na podatnym gruncie sami.

Uwielbiamy uśmiech i wzruszenie. Jesteśmy ekspertami od emocji. Pielęgnujemy naszą pracę od etapu przygotowań do sesji, aż po Wasze pierwsze spojrzenia na jej efekty i celebrujemy w najdrobniejszych szczegółach oprawę naszych "małych - wielkich dzieł". Wiele energii i poszukiwań zabrało nam odnalezienie własnego stylu - nie umielibyśmy więc nie przywiązywać wagi do sposobu jego prezentacji. Mamy nadzieję, że nasze przywiązanie do detali zasłuży sobie również na Wasze uznanie.

Zapraszamy!

love.snap.story

PRZEDZIAŁ CENOWY

700 zł - 3750 zł

SPRZĘT

FED

Fujifilm

Nikon

Oferta - love.snap.story

Plener ślubny

900 zł - 900 zł

Bywa, że przed ślubem wydaje się zbędnym dodatkiem. Bywa, że nie czujecie się "dość fotogeniczni". A czasem "bo przecież kiedyś wystarczyły te z ceremonii i też było dobrze". I bywa, że zmieniacie zdanie.

A, to dlatego, że jednak czegoś brakuje. A to znajomi, rodzina chcieliby mieć tylko Was, bez innych gości, zastawionych stołów w tle i przysłowiowego wujka w wyśmienitym humorze w swoim albumie ;) A czasami, nader często, dopiero zdjęcia ze ślubu przekonują Was, jaką fantastyczną parą jesteście.

Mamy dla Was reportaż poślubny. Ten składa się z minimum 100 fotografii. Udostępniamy je w dedykowanej Wam galerii internetowej. Wyselekcjonowane 50 spośród nich doręczamy w postaci papierowej lub na nośniku elektronicznym. Realizujemy go w miejscu, które nam podpowiecie. Idealne są takie, które wiążą się z Waszymi wspomnieniami.

Jeszcze jedno... Ujmiemy to najbardziej dyplomatycznie jak tylko potrafimy. Jeśli z jakichś powodów macie już za sobą taką sesję poślubną przed obiektywem innych fotografów i, delikatnie mówiąc, nie spełniła ona Waszych oczekiwań to opowiedzcie nam o tym. Postaramy się zatrzeć to niefortunne wspomnienie. "Do poprawki" będzie wówczas również cena sesji. Pragniemy pomóc pielęgnować szczególnie ważne wydarzenia.

Do zobaczenia przed obiektywem!

Sesja narzeczeńska

700 zł - 700 zł

Uwaga! Jeśli czujesz, że nic nie działa bez Jej uśmiechu... Jeśli świat jest już jedynie Jego uzupełnieniem, a nie odwrotnie... I jeśli każda wasza chwila razem jest jak święto... Nie lekceważ tego i wiedz, że jesteście "zaplątani"!

Tak nazwaliśmy fotografowanych narzeczonych. Choć domyślasz się z pewnością, że w zasadzie "zaplątanie" dotyczy, według nas, wszystkich zakochanych. Dla nich mamy tę specjalną sesję zdjęciową. I nie ukryje się wtedy nic - żadne zakochane spojrzenie, żaden promienny uśmiech, najkrótsze dotknięcie, najsubtelniejszy gest. Jesteście tylko Wy i Wasze "zaplątanie". My "jedynie" to dokumentujemy, portretujemy, malujemy, zachowujemy.

Dokumentujemy w miejscu, które nam podpowiecie. Idealne są takie, które wiążą się z Waszymi wspomnieniami.

Portretujemy tak, byście mogli zapomnieć o naszej obecności i poczuć się swobodnie. Służymy przy tym swoją wiedzą portrecistów.

Malujemy, kadrując i posługując się najlepszym, co potrafimy - sercem do emocji.

Zachowujemy w postaci reportażu. Ten składa się z minimum 100 fotografii. Udostępniamy je w dedykowanej Wam galerii internetowej. Wyselekcjonowane 50 spośród nich doręczamy w postaci papierowej lub na nośniku elektronicznym.

Uwaga! W pełni świadomie zastrzegamy sobie prawo do przekonywania, że miłość nie jest jedynie prawem narzeczonych! Jeśli czujecie się "miłośnie zaplątani" to pod żadnym pozorem nie marnujcie ani chwili do uczczenia tego stanu w obiektywie naszego aparatu! Wiek, stan cywilny, liczba dzieci, wnuków nie upoważniają do uchylania się od radości! ;)

Sesja "Zaplątani" to świetny prezent dla Twoich przyjaciół, rodziców czy dziadków. Przy tej okazji chcemy uczestniczyć w prezencie ;) Zapytaj nas o rabat! Zapraszamy!

Reportaż ślubny | Historia prawdziwie żywa

3500 zł - 3500 zł

Opowiadamy prawdziwe historie o prawdziwym szczęściu prawdziwych ludzi. Dlatego nie mamy limitu czasu pracy, ani pakietów, opcji, wynajmu na godziny, itede, itepe ;) Zaczynamy zazwyczaj wczesnym porankiem w dniu ślubu, a kończymy pracę nad ranem po weselu. Staramy się zebrać jak najwięcej materiału reportażowego. Nie liczymy godzin. Jesteśmy przekonani, że tylko takie zaangażowanie pozwoli nam samym być spokojnym o poziom naszej pracy, a Wam cieszyć się prawdziwym, pełnym i "wiecznie żywym" reportażem. Czasem jesteśmy nawet dzień wcześniej, bo Wasza historia nie może się obyć bez kontekstu :) Całość usługi to sesja narzeczeńska, reportaż ślubny (przygotowania, ślub, wesele itd) i sesja nowożeńców w dowolnym terminie. Rezygnacja z któregokolwiek elementu nie zmienia ceny całej usługi.

Gwarantujemy:

- album (tradycyjny z własnoręcznie wklejanymi zdjęciami lub drukowany, tzw coffee table book),

- galerię zdjęć w internecie z możliwością decydowania, kto może ją obejrzeć,

- zdjęcia w formie odbitek (około 100),

- całość reportażu na nośniku elektronicznym (minimum 700 zdjęć),

- pokaz multimedialny wybranych zdjęć.

Pierwsze zdjęcia Państwo Młodzi otrzymują zanim obudzą się po weselu ;) Wszystkie zdjęcia są, oczywiście, po obróbce. To w skrócie. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów. Ostrzegamy! Lubimy gadać i słuchać i z premedytacją łamiemy stereotypy o reportażu ślubnym ;)

Reportaż ślubny | Między bielą a czernią

3200 zł - 3200 zł

Gdzieś pomiędzy bielą Jej sukni, a czernią Jego smokingu zauważysz to, co my - piękno świateł i cieni. Bo gdzie ubywa koloru, tam mocniej malują się emocje. Takie są reportaże realizowane z naszą fantazją, Waszym zaufaniem i w odcieniach bieli i czerni. To daje niepowtarzalny, "kinowy" klimat i czyni reportaż równie autentycznym, co artystycznym. Nie będziemy ukrywać, kochamy czarno-białe zdjęcia. I chcemy też doceniać odważne, artystyczne (jak nasze) dusze naszych klientów. Skoro decydujecie, że powierzycie nam realizację Waszego reportażu ślubnego w czerni i bieli, odpowiadamy radosnym "dziękujemy!" i odwdzięczamy się niższą ceną za usługę. Nie, nie dlatego, że kolor kosztuje ;)

Co jeszcze powinniście wiedzieć? Przede wszystkim to, że nie mamy limitu czasu pracy, ani pakietów, opcji, wynajmu na godziny, itede, itepe ;) Zaczynamy zazwyczaj wczesnym porankiem w dniu ślubu, a kończymy pracę nad ranem po weselu. Staramy się zebrać jak najwięcej materiału reportażowego. Nie liczymy godzin. Jesteśmy przekonani, że tylko takie zaangażowanie pozwoli nam samym być spokojnym o poziom naszej pracy, a Wam cieszyć się prawdziwym, pełnym i "wiecznie żywym" reportażem. Czasem jesteśmy nawet dzień wcześniej, bo Wasza historia nie może się obyć bez kontekstu :) Całość usługi to sesja narzeczeńska, reportaż ślubny (przygotowania, ślub, wesele itd) i sesja nowożeńców w dowolnym terminie. Rezygnacja z któregokolwiek elementu nie zmienia ceny całej usługi.

Gwarantujemy:

- album (tradycyjny z własnoręcznie wklejanymi zdjęciami lub drukowany, tzw coffee table book),

- galerię zdjęć w internecie z możliwością decydowania, kto może ją obejrzeć,

- zdjęcia w formie odbitek (około 100),

- całość reportażu na nośniku elektronicznym (minimum 700 zdjęć),

- pokaz multimedialny wybranych zdjęć.

Pierwsze zdjęcia Państwo Młodzi otrzymują zanim obudzą się po weselu ;) Wszystkie zdjęcia są, oczywiście, po obróbce. To w skrócie. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów. Ostrzegamy! Lubimy gadać i słuchać i z premedytacją łamiemy stereotypy o reportażu ślubnym ;)

Opinie - love.snap.story

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od ponad siedmiu szalonych, uśmiechniętych lat! :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

W ofercie love.snap.story nie znajdziesz "pakietów". Nie mierzymy czasu. Pracujemy, bo to nasza pasja, więc nie liczymy godzin. Pracujemy, bo cieszy nas fotografowanie. Pracujemy, bo dajemy radość i wspomnienia na długie lata. Zaczynamy o świcie, i kończymy bladym, weselnym świtem. Reportaż jest kompletny, pełen cudownych obrazów, a my nie każemy sobie płacić za dodatkowe godziny, za plenery i sesje.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Misją, nie wyzwaniem. Były, i są nadal, dwie takie. Edukowanie gości weselnych o drogocenności tej chwili. Że szkoda patrzeć na nią przez ekran telefonu komórkowego, kiedy Państwo Młodzi zaangażowali fotografa. I to, jak zachęcić "ciocię ja-jestem-niefotogeniczna" do uśmiechu. To zawsze wyzwanie. A i tak w efekcie nawet nie orientują się, kiedy tak pięknie wyglądały ;)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

"Jak to o świcie?" - Tak, o świcie, bo to, jak budzisz się tego szczególnego dnia też, naszym zdaniem, nie może umknąć. Uwierz. "Nawet dzień wcześniej?! To szaleństwo!" - Ano jesteśmy szaleni. Twoi goście przybywają z daleka, często dużo wcześniej przed dniem ślubu. Często nie widzisz ich wiele lat i, uwierz, ten moment spotkania jest pięknym wstępem do wspólnego świętowania Twojego ślubu.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Krótka odpowiedź brzmiałaby "wszystko". Sesja narzeczeńska, reportaż ślubny, sesja nowożeńców.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Nie ma reguły, jak wiadomo. Trzeba pytać o wolny termin.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Styl...? Reporterski. Lekki. Naturalny. Nastawiony na emocje. Najczęściej słyszymy określenie "filmowy".

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Zachęcamy do plenerów w dniu ślubu, kiedy emocje są TYMI emocjami. Ale nie odmówimy też Twoim propozycjom. W końcu to Twój czas, prawda?

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Bez dwóch zdań - warto! I poza tą jedną okazją też - fotografujcie się, zapraszajcie fotografa, kiedy tylko możecie! Po latach to będzie Wasz skarb!

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

3 tygodnie od momentu zrobienia ostatniej fotografii w obrębie zlecenia. Pierwsze zdjęcia zobaczysz, zanim pożegnasz ostatnich gości.

Kontakt - love.snap.story

love.snap.story

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Prusa 14 18-400 Łomża

Poniedziałek

09:00 -19:00

Wtorek

09:00 -19:00

Środa

09:00 -19:00

Czwartek

09:00 -19:00

Piątek

09:00 -19:00

Sobota

09:00 -13:00

Niedziela

09:00 -13:00

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: