• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
notopstryk.com

Krystyna Szczotok

notopstryk.com

św. Jana 7/10, Wodzisław Śląski

Pokaż telefon

Dla mnie najważniejsze są spontaniczne momenty oraz prawdziwe emocje. :)

3000 zł - 5500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

3000 zł - 3700 zł

Plener ślubny

700 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

3000 zł - 5500 zł

Sesja narzeczeńska

400 zł - 700 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej w mojej pracy lubię to, że ciągle mogę doskonalić swoje umiejętności, poznawać nowych ludzi, jeździć w piękne miejsca.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Jak miałam 19 lat fotografowałam ślub znajomym.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Tak na poważnie fotografią ślubną zajmuję się od 2016 roku, jednak pierwszy ślub sfotografowałam w 2012.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Na aparatach firmy Canon.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Oczepiny! To znaczy, że już czas do domu :D A tak na poważnie to nie mam ulubionego momentu w dniu ślubu, bo jak Para jest wyluzowana, pełna radości, pewna siebie i widać po Nich, że ten dzień na prawdę jest dla nich wyjątkowy, to cały dzień ślubu/wesela może być udany.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Do 3 miesięcy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

-Reportaż ślubny od przygotowań do oczepin (Max 14!) Także jeśli planujecie ceremonię ślubną w Kościele bądź USC o godzinie 12stej, to raczej napiszcie do kogoś innego. -Mini plener w dniu ślubu -Zdjęcia z gośćmi -Odbitki -Pendrive A jeśli pragniecie poznać szczegóły napiszcie do mnie!

Jaki jest Twój styl?

Krysiowy, czyli mój własny :D

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Mają dobry gust, bo wybrali właśnie mnie :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Marzę o ślubie w stylu włoskim, takim po prostu SLOW! Bez napięcia, bez przebieranek w meksykańskie kapelusze, w plenerze, najlepiej na jakimś włoskim wybrzeżu (ale w Polsce jak najbardziej też), o zachodzie słońca, żeby na przygotowaniach było gwarno od kobiet, lało się wino, ludzie czuli się jak na najlepszej imprezie swojego życia, żeby Para Młoda nie przejmowała się wszystkim wokół, myśleli tylko o sobie i swojej miłości!

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak! Ondrej i Domca - Czesi. Byli taką Parą jak z mojego wymarzonego ślubu, chciałabym żeby wszystkie moje pary były takie. Zapraszam Was na moją stronę internetową , tam reportaż z ich pięknego ślubu :) https://notopstryk.com/portfolio/ondra-i-domca-2/

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej pracuje mi się z osobami, które nie są "nadęte". Takimi, które ufają mi w stu procentach, są wyluzowane, uśmiech przychodzi im z łatwością, jadą ze mną na plener bo tego chcą, a nie dlatego że "Asia, Kasia i Marysia też miały zdjęcia w plenerze i ja też muszę mieć, trzeba się poświęcić". :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedy przypominam sobie tą historię, od razu uśmiech pojawia się na mojej twarzy! Podczas pleneru ślubnego, a w zasadzie na samym jego początku, tuż przed zrobieniem jakiegokolwiek zdjęcia, Pani Młoda poślizgnęła się i wpadła do źródełka, wyglądało strasznie! Ale po chwili wszyscy zaczęliśmy się śmiać i na szczęście udało zrobić się nam zdjęcia :) https://www.instagram.com/p/Bydb9_8iM7b/ tutaj znajdziecie zdjęcie z tego dnia :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Aktualnie, mamy 2021 rok, Pary Młode pytają co z w przypadku, jeśli będą musiały przenieść, bądź zrezygnować ze swojego ślubu z powodu koronawirusa. Oczywiście staram się podać Wam terminy, w których będę dostępna, żeby być z Wami tego dnia, jeśli jednak nie będzie takiej możliwości, zwracam zadatek.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Jako fotograf ślubny, mam przed sobą poważne i odpowiedzialne zadanie, bo muszę uwiecznić jeden z najważniejszych dni Waszego życia. Staram się, aby wszystko wypadło jak najlepiej, robię wszystko co w mojej mocy, żeby Was zadowolić. Jednak pamiętajcie, że nie jesteście jedyną Parą Młodą z którą współpracuję, dlatego czasem trzeba poczekać na zdjęcia, na album itd. Bywają takie dni, kiedy rano siada się przed komputer na parę godzin, żeby później, popołudniem wyruszyć na jakiś niezwykły plener. Sezon ślubny to praca na pełnych obrotach, oprócz TEGO DNIA, kiedy jestem na Waszym ślubie, jest jeszcze dużo pracy przed komputerem. Trzeba to wszystko pogodzić z życiem prywatnym, a na to zostaje w miesiącach kwiecień- październik mało czasu, także pamiętajcie o tym, że jeśli czasem nie odpiszę dwa dni, bądź nie odbiorę telefonu, to albo pracuję i akurat nie mogę odebrać czy odpisać, albo najzwyczajniej w świecie "ładuję baterię", żeby móc świeżo podchodzić do swojej pracy!

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze jest portfolio, po drugie dialog. Nie pytajcie tylko o cenę, postarajcie się nawiązać kontakt mailowy, bądź telefoniczny, musicie wiedzieć czy ze swoim usługodawcą "nadajecie na tych samych falach"

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moją najmocniejszą stroną jest to, że podchodzę do moich Par Młodych nie tylko jakbym była jedynie ich fotografem, a dobrą znajomą. Chcę żeby czuły się przy mnie swobodnie :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Taka sama odpowiedź jak wyżej. Oprócz wspaniałych (mam taką nadzieję ) zdjęć, zyskujecie dobrą znajomość. Przeważnie jestem z moimi Parami od sesji narzeczeńskiej, po roczek ich dziecka!

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Sądzę że dostajecie ode mnie dużo DOBRYCH ujęć w niewygórowanej cenie :)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ciężko mi stwierdzić czy jest coś ulubionego, o piosence nie wspomnę "Bo tylko jedn(ą) w głowie mam" ale zostawiam link do zdjęcia z mojego ulubionego pleneru ślubnego. https://www.instagram.com/p/CEkQeyNlUSY/

Kontakt

notopstryk.com

facebook website youtube

św. Jana 7/10 44-300 Wodzisław Śląski

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: