Fotografia Joanna Tarnawska

Joanna Tarnawska

Fotografia Joanna Tarnawska

(10)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Witajcie :)

Zanim zaproszę Was do zapoznania się z zamieszczoną tu częścią moich zdjęć, postaram się Wam krótko przybliżyć moją osobę.

Jestem kochającą życie, pogodną osobą, która ma to szczęście łączyć pracę ze swoją pasją.
Ukończone Wyższe Studium Fotografii AFA we Wrocławiu oraz lata doświadczenia w tworzeniu reportaży ślubnych pozwala mi na sprawne wychwytywanie swoim aparatem tych ulotnych momentów, na których Wy i Wasi goście weselni wspólnie przeżywacie jeden z najważniejszych dla Was dni w życiu.

Bardzo lubię pracę z ludźmi. Wszystkie moje udane sesje fotograficzne, które miałam przyjemność przeprowadzać miały jeden wspólny mianownik – wzajemne darzenie się sympatią między moimi klientami, a mną.
Zależy mi na tym, żebyście mnie polubili i czuli się całkowicie swobodnie zarówno w moim towarzystwie, jak i przed moim obiektywem.
Łatwo nawiązuję dobry kontakt z nowymi osobami i jestem przekonana, że z Wami też tak będzie!

Najpierw w umówionym przez nas terminie przed Waszymi zaślubinami obowiązkowo spotykamy się w kawiarni, byśmy mogli się zapoznać, porozmawiać o tym, jak wyobrażacie sobie Wasze idealne zdjęcia z wesela i jakie są Wasze oczekiwania, co do nich oraz żebyście mogli przekonać się, że nie gryzę, a wręcz przeciwnie – mam łagodne usposobienie.

Resztę zostawiacie mnie, a ja już zadbam o to, żebyście mieli wyjątkowe zdjęcia, do których ze wzruszeniem będziecie mogli wracać :)

Zapraszam Was również na moją stronę internetową, na której krótko opisuję, jak wygląda moja praca związana z Waszym ślubem oraz do mojego portfolio:

www.fotografiajoannatarnawska.pl

Nie zapomnijcie także przeczytać moje FAQ, dzięki czemu dowiecie się o mnie jeszcze więcej i gdzie być może znajdziecie odpowiedź na pojawiające się w Waszych głowach pytania.
Znajduje się ono na dole tej strony, pod sekcją komentarzy.

W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym:

[email protected]

Do zobaczenia!

SPRZĘT

Canon

Oferta - Joanna Tarnawska

Sesja narzeczeńska

600 zł

Plener ślubny

800 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3500 zł - 4000 zł

Pakiet 1 cena 3.500 zł
- przygotowania, błogosławieństwo
- reportaż z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego
- reportaż z wesela do oczepin(ok. godz 1:00)
- sesja plenerowa w dniu wesela

otrzymujecie:
- 350 – 400 wyjątkowych ujęć po autorskiej obróbce w programie graficznym. Zwykle i tak dostajecie ode mnie więcej zdjęć, niż jest w ofercie ;)
– przekazanie materiału na pendrive w pełnej rozdzielczości, w specjalnie zaprojektowanym dla Was, eleganckim pudełku
– podstawowy fotoalbum 30 x 30, po rozłożeniu – 60 cm długości (15 rozkładówek z twardymi kartami )
- 50 odbitek w formacie 10x15 wydrukowanych na jedwabnym papierze
– 1 wydruk w formacie A4 oprawione w ładną ramkę
- sesja ślubna w dniu wesela

Opinie - Joanna Tarnawska

5

10 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

AJ

Ada J

Najlepsza Pani fotograf w Polsce :) Bardzo dziękujemy :*

1 rok temu

NR

Natalia R

Pani Joanna jest wspaniałą, bardzo miłą osobą, w pełni profesjonalna i zna się na swojej pracy. Polecam .

3 lata temu

MK

Malwina K

Pani Asia Malwina robila nam sesje narzeczeńską. Było wspaniale! Cudowne kadry, piękne plenery. Atmosfera po prostu wspaniała ???? pani Asia umie rozluźnić przed obiektywem największego sztywniaka i sprawic, że taka sesja zapadnie wam w pamięć jako milo spędzone popołudnie. Zdjecia pięknej jakości dostaliśmy ślicznie zapakowane wraz z personalizowaną płytą CD. polecam z całego serduszka ????

4 lata temu

PS

Pelo S

Dziękuję za piękne i romantyczne zdjęcia ze ślubu, który odbył się 7 lat temu. Z przyjemnością wróciliśmy do Pani Joanny w szczególnym dla nas okresie - gdy oczekiwaliśmy dziecka. Z tego czasu zostanie nam piękna pamiątka w postaci ciepłej i nowoczesnej sesji w studiu fotograficznym. Czekamy teraz na pierwszą sesję z naszym szkrabem. Z czystym sumieniem polecam współpracę z p. Joanną. Podczas sesji, czy ślubu czułam się swobodnie:)

3 lata temu

Źródło: Facebook

KM

Katarzyna M

Bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia,które będą dla Nas wspaniałą pamiątką na kolejne lata. Asia jest nie tylko wspaniałym fotografem, ale również bardzo miłą osobą. Zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko. Asia zasługuje na co najmniej 10 ! 5 to zdecydowanie za mało

3 lata temu

Źródło: Facebook

KM

Katarzyna M

Wszystkim polecam Asię to prawdziwa artystka. Robi cudowne zdjęcia i nawiązuje świetny kontakt na sesji, ma wiele pomysłów. Zdjęcia są rewelacyjne?

3 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Malwina M

Wspaniała sesja! Zdjęcia są przepiękne a sam proces ich powstawania był czystą przyjemnością. Choć z początku obawialiśmy się, że będzie niezręcznie i trochę peszył nas obiektyw to już po chwili atmosfera była bardzo miła i serdeczna. Asia jest szalenie ciepłą osobą, która potrafi sprawić, że największy wstydniś rozluźni się przed jej obiektywem. Pełen profesjonalizm i wspaniałe wyczucie estetyki. Konwencja zdjęć i plener dopasowane personalnie do fotografowanych osób. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę! <3 Polecam całym serduszkiem. :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Samodzielnie od 2016 r.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Reportaż obejmujący przygotowania, błogosławieństwo, ceremonię w kościele, zdjęcia przed kościołem, wesele z oczepinami włącznie. Dodatkowo sesja ślubna w innym terminie.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Naturalny, reportażowy.

Wolne terminy

Kontakt - Joanna Tarnawska

Fotografia Joanna Tarnawska

website facebook instagram

Wrocław

57 km od Legnicy

59 km od Wałbrzycha

89 km od Jeleniej Góry

91 km od Karpacz

139 km od Zielonej Góry

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: