Kuba Ryszkiewicz fotografia

Kuba Ryszkiewicz

Kuba Ryszkiewicz fotografia

Las Lesznowolski 20, Grójec

(2)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Fotografuję odkąd pamiętam i dzięki temu pamiętam odkąd fotografuję. Zdjęcia zawsze były dla mnie ważne. To dzięki nim pamiętam moich dziadków, mogę znów popatrzeć im w oczy, wyraźnie widzę moją szkołę, kolegów i wspólne wyjazdy w góry, wszystkie te momenty, które kiedyś wydawały mi się mało istotne, teraz nabierają coraz większego znaczenia. Bo fotografie niby tylko odzwierciedlają rzeczywistość, ale z drugiej strony też ją przecież kreują. To one kształtują nasze wspomnienia, to jak pamiętamy osoby, momenty. I ta myśl przyświeca mi przy robieniu zdjęć.
W swojej pracy staram się skupić na tym, co najważniejsze, na emocjach, na wyłapaniu tych małych chwil pomiędzy ludźmi. To najważniejsze. Ale z drugiej strony uwielbiam szukać ciekawych kadrów, lubię czystość w zdjęciach, unikam rozpraszających uwagę elementów i potem staram się dobrać obróbkę tak, by podkreślić, co w danej chwili najważniejsze.

I na koniec, pracuję szybko. Oddaję zdjęcia w ekspresowym tempie - nie czekam z obróbką na ostatni moment. Lubię dłubać przy nich, więc to żadne poświęcenie. Dawno temu siedziałem w mojej domowej ciemni do późnych godzin wieczornych wpatrując się w korytka z chemią, nie mogąc doczekać się wyłaniających na białych kartach zdjęć. Teraz z podobnym entuzjazmem przesuwam suwakami w Lightroomie.

Dlatego, jeśli szukacie fotografa na ślub, chrzest, komunię czy inne ważne wydarzenie, zapraszam do kontaktu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 3500 zł

SPRZĘT

Sony

Oferta - Kuba Ryszkiewicz fotografia

Pakiet: Reportaż + Plener

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3600 zł - 3600 zł

Plener ślubny

600 zł - 700 zł

Reportaż ślubny

Sesja narzeczeńska

500 zł - 500 zł

Opinie - Kuba Ryszkiewicz fotografia

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

AZ

Aleksandra Z

Kuba jest świetnym fotografem, profesjonalizm, kreatywność i umiejętność uchwycenia najważniejszych momentów sprawiły, że nasze wspomnienia z dnia ślubu są niezapomniane! :))) Gorąco polecam usługi Kuby wszystkim, którzy szukają wyjątkowego fotografa na swój wielki dzień! Ps. Przy Kubie człowiek czuje sie bardzo wyluzowany, nie ma sztucznej spiny i to bardzo ułatwia współpracę. Dzięki Kuba! :)

2 miesiące temu

AD

Aneta D

Gorąco polecam!!! Zdjęcia mają w sobie "to coś", nie są sztuczne, pozowane. Człowiek naprawdę zna się na rzeczy!!! No i termin realizacji szybki, komu zależy na profesjonalnym "zatrzymaniu" tego najważniejszego wydarzenia w życiu to polecam rezerwować termin właśnie u Pana Kuby

2 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

To jest co prawda mój pierwszy rok w branży ślubnej, ale mam już za sobą pierwsze zlecenia - śluby, komunie i chrzty. Od lat pracuję jako fotograf w szkole, w której uczę - dokumentuję wszystkie wydarzenia szkolne, fotografowałem na koncertach, w różnych warunkach, w różnych miejscach. Co mnie wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego zlecenia. Za każdym razem staram skupić na opowiadanej historii każdej pary. Staram się wyłapać zarówno te duże chwile, jak i cichsze momenty, wzruszenie, śmiech, łzy. Do tego też dobieram obróbkę zdjęć - tak by nie przeszkadzała ona w odbierze zdjęć, ale za to, żeby podkreślała charakter. Swoje zdjęcia oddaję szybko, nie zwlekam z selekcją, jestem nastawiony na współpracę na każdym etapie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Atrakcyjną ceną i indywidualnym podejściem. Do każdej obróbki podchodzę jednostkowo, staram się nią podkreślić charakter pary młodej. Lubię reportażowy styl, łapanie wzruszających momentów. Od lat pracuję jako nauczyciel, przez co mam bardzo dobry kontakt z ludźmi, pracuję dobrze w sytuacjach stresowych i w każdej sytuacji potrafię się odnaleźć.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem jest zawsze skończenie obróbki. Wiem, że muszę sobie powiedzieć dość, bo jeśli tego nie zrobię, będę siedział szukając perfekcji do bladego świtu.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Jeśli dysponuję terminem, mogę robić zdjęcia na Waszym weselu choćby w ten weekend.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Moje zdjęcia charakteryzuje ciepło, skupienie się na wyłapywaniu wyjątkowych emocji w kluczowych momentach. Lubię dynamiczne ujęcia z ciekawymi kompozycjami. Staram się kontrolować to, co pokazuję i to czego nie chcę pokazać, tak by podkreślić właśnie kompozycję. Do obróbki każdej sesji pochodzę indywidualnie, tak by podkreślić wyjątkowość każdej z par.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Najchętniej w tygodniu po ślubie.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Tak. Daje to możliwość poznania się.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Do obrabiania moich zdjęć zawsze siadam zaraz po ich zrobieniu i staram się jak najszybciej oddać je klientom.

Kontakt - Kuba Ryszkiewicz fotografia

Kuba Ryszkiewicz fotografia

website Usługodawca oświadczył, że nie jest przedsiębiorcą.

Las Lesznowolski 20 05-600 Grójec

41 km od Warszawy

20 km od Warki

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Grójec: