Znaleźliśmy 537 ofert

FotobudkaFotograf ślubnyKamerzysta na wesele

Fotograf ślubny Wołomin

Szukasz wolnego terminu?

0.0 / 5 z 0 opinii

w okolicy Wołomina

Gwiazda regionu: Wołomin

Na który rodzaj reportażu ślubnego najczęściej decydują się państwo młodzi?

Wybór par młodych najczęściej pada na reportaż całodzienny od przygotowań do końca oczepin. Pozwala to na pełne ujęcie tego ważnego dnia, od podekscytowania w trakcie malowania, pierwszego spotkania młodych, wzruszeń na błogosławieństwie, chwilę na zdjęcia z najbliższymi. Wesele również pełne jest ważnych momentów, ale przede wszystkim pełnych uśmiechu i radości twarzy. Jeśli czas pozwala, robimy malutką sesję tego dnia. Natomiast plener w innym dniu, umożliwia nam na odprężenie się, bez presji czasu i nerwów.

Masz jakieś ulubione miejsce na sesję w plenerze?

Uwielbiam plenery w naturze, w miejscach odludnych. Dając parze przestrzeń tylko dla nich i dla ich uczuć. Pozwalam im poczuć się swobodnie i mogę uchwycić to, co między nimi najważniejsze. Natura niezwykle wycisza i daje piękne, często zachwycające otoczenie, ale nie przysłania głównych bohaterów i historii ich uczucia.

Czy fotografia to Twoja miłość czy wielka przyjaźń?

Przyjaźń to najwyższa forma miłości, więc postawię na nią. Fotografia daje nieskończone możliwości rozwoju oraz przeżywania pięknych chwil z moimi parami. Chwil, które mogę im pokazać swoimi oczami, a ich radość nadaje sens mojej pracy.