upanafotografa.pl - Fotografia i Film Ślubny 4K - Dron

Robert Ziemka

upanafotografa.pl - Fotografia i Film Ślubny 4K - Dron

Jastrzębie, Polnych Traw 3, Warszawa

(73)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Ofertę pakietów fotograficznych i filmowych, razem z podanymi cenami znajdziecie na naszej stronie:

https://upanafotografa.pl/oferta

Jesteśmy zgranym zespołem fotografów i operatorów kamer, cieszymy się ogromnie, że będziemy mogli stworzyć wyjątkowe zdjęcia i film dla Ciebie i Twojej drugiej połówki.

Fotografujemy i filmujemy Wasz dzień najpiękniej jak potrafimy, obserwujemy, zauważamy, łapiemy, wszystko co jest ulotne, delikatne, piękne, wzruszające.
Chcemy być Waszymi przyjaciółmi, w których znajdziecie spokój i opanowanie, pomożemy, kiedy tej pomocy zabraknie.

Przedstawcie Wasze oczekiwania, a ja przygotuję dla Was indywidualną ofertę, dostosowaną do Waszych potrzeb.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania.
Zadzwońcie do mnie: 602 573 178, lub napiszcie: [email protected]

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 9800 zł

SPRZĘT

Nikon

Sony

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2022 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2018

Oferta - U Pana Fotografa

Oferta Foto-Video - CENNIK 2024/25

3500 zł - 9800 zł

Opinie - U Pana Fotografa

4.99

73 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

MI

Marta I

Dziękujemy za uwiecznienie naszego Wielkiego Dnia, a także udaną i profesjonalną Sesję Ślubną. Musimy przyznać, że z Panem Robertem i całą ekipą złapaliśmy wspólny język od samego początku. Kontakt, współpraca, podejście do klienta są na najwyższym poziomie. Nasze oczekiwania zostały wysłuchane, ale też, co ważne, przedyskutowane. Otrzymaliśmy cenne spostrzeżenia i informacje, o których nie mieliśmy pojęcia i które wzięliśmy pod uwagę. Byliśmy pod wrażeniem profesjonalnego i wysokiej jakości sprzętu, jakim dysponuje Pan Robert i jego Współpracownicy, czego efekt mogliśmy podziwiać później. W trakcie Ślubu i Wesela cała ekipa naprawdę bardzo fajnie współpracowała z nami i dostosowywała się do nas i naszej zabawy. Bardzo byliśmy zadowoleni z inicjatywy Pana Roberta by chętni goście mogli sobie zrobić z nami pamiątkowe zdjęcia. Miejsce na plener zostało zaproponowane przez Pana Fotografa :) i bardzo nam się spodobało. Z powodu problemów zdrowotnych oraz warunków pogodowych musieliśmy przełożyć sesję i nie było z tym żadnego problemu za co również dziękujemy. W pakiecie mieliśmy zdjęcia, film, ujęcia z drona, ale także zamówiliśmy foto książkę, którą prezentował wcześniej Pan Piotr i która nas zachwyciła. Jesteśmy usatysfakcjonowani z tej współpracy oraz z materiałów, które otrzymaliśmy. Bardzo dziękujemy za super kontakt i świetne podejście. Mamy cudowną pamiątkę na całe życie! :) Wyglądamy kolejnej okazji, którą będzie można uwiecznić z Panem Robertem. ;)

3 tygodnie temu

Katarzyna Ż

Dwa lata temu byliśmy z mężem zachwyceni pracą Pana Roberta i reszty ekipy na weselu u naszych przyjaciół. Dziś jesteśmy zachwyceni po raz kolejny - już w kontekście naszego ślubu i wesela. Współpraca bardzo miła, Panowie cierpliwi, zdejmujący napięcie z młodych, a efekt końcowy w postaci zdjęć i filmów to po prostu jedno wielkie WOW! Dziękujemy za piękną pamiątkę!

1 miesiąc temu

EF

Ewa F

Współpraca z Panem Robertem i jego ekipą była samą przyjemnością. Od pierwszego spotkania było widać profesjonalne podejście do pracy, praktycznie wszystko można było ustalić. W dniu ślubu Panowie byli mega zorganizowani i służyli dobrą radą, jednocześnie nie rzucali się w oczy. Sesja plenerowa- mimo że nasza pierwsza- też przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze. Zdjęcia bardzo ładne, a film jest tak dobrze zmontowany, że przerósł moje oczekiwania. Wszystko oddane w terminie. Szczerze polecam!

5 miesięcy temu

AN

Anna N

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z filmu jak i ze zdjęć. Wszystko oddane w terminie. Szybki, bezproblemowy kontakt z Panem Robertem i odpowiedzi na wszelki pytania i wątpliwości. Polecamy przyszłym Młodym Parom tego usługodawcę.

6 miesięcy temu

NG

Natalia G

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Robertem i jego ekipą filmową, razem tworzą świetny duet! W trakcie wesela byli niemalże niezauważalni, wszystko było dokładnie tak jak sobie to zaplanowaliśmy. Mimo tego, że minęło już kilka miesięcy od ślubu- zdjęcia, film i teledysk możemy oglądać w kółko! Wspaniale uchwycone wspomnienia. Pan Robert jest bardzo pozytywnym człowiekiem, sprawił, że świetnie bawiliśmy się w trakcie sesji plenerowej! Ponadto, co dla nas najważniejsze- wybrał piękne miejsca, pomysły wpadały na bieżąco, a dokładne instrukcje w jaki sposób pozować sprawiły, że czuliśmy się bardzo swobodnie. Polecam z całego serca! 😊

6 miesięcy temu

AD

Aleksandra D

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości produktów, które otrzymaliśmy. Szczególnie ujęcia z drona zachwyciły nas i gości. Robert uwzględnił wszystkie nasze życzenia, dzięki czemu otrzymaliśmy dokładnie to o co nam chodziło! Zaproponował nam miejsce na sesję poślubną, gdzie mimo niepewnej pogody udało się zrobić cudowne zdjęcia na łonie natury! Doradził nam też, jak zaplanować przebieg wesela, aby uwzględnić czas na wszystko, a jednocześnie nie znudzić gości. Dziękujemy za piękne zdjęcia, film, teledysk.

7 miesięcy temu

OL

Ola L

Bardzo polecam pana Roberta i jego ekipę video. Zdjęcia wyszły przepiękne. Film również. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Pan Robert wprowadza miłą atmosferę.

7 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 20 lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Przede wszystkim piękną pamiątką na długie lata za rozsądne pieniądze.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Nie ma takiej sytuacji w której sobie bym nie poradził, nie czuję stresu w kontakcie z klientem, jak również w pracy z aparatem. Kocham to co robię.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy osobiście będę fotografował u nich na ślubie :) Odpowiadam że nie wyobrażam sobie inaczej, chyba że nastąpi jakaś nieprzewidziana okoliczność w postaci choroby.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferta jest do pobrania w zakładce: Moja oferta.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Minimum 5 miesięcy

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Fotografia w każdym wymiarze.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

W większości przypadków w innym dogodnym dla Pary Młodej dniu po weselu.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Tak warto, przyszli małżonkowie będą mieli okazję oswoić się z obiektywem i lepiej poznać fotografa, co skutkowało będzie mniejszym stresem w dniu ślubu.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Około 2-3 miesiące od momentu wybrania zdjęć do obróbki przez Państwa Młodych. Zdjęcia w oryginalnej formie po selekcji udostępniam do 1 miesiąca od ślubu.

Kontakt - U Pana Fotografa

upanafotografa.pl - Fotografia i Film Ślubny 4K - Dron

website facebook vimeo instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5221486883

Jastrzębie, Polnych Traw 3 05-500 Warszawa

94 km od Radomia

91 km od Płocka

20 km od Otwocka

17 km od Piaseczna

32 km od Grodziska Mazowieckiego

86 km od Ostrowa Mazowieckiego

61 km od Płońska

82 km od Kozienic

16 km od Konstancina-Jeziorny

55 km od Garwolina

41 km od Grójca

68 km od Białobrzegi

76 km od Nowe Miasto nad Pilicą

65 km od Mogielnica

U Pana Fotografa poleca

Aaa
Aaa Warszawa
(2)
Pałac Zdunowo
Pałac Zdunowo Załuski
(69)
Zespół Kazuar
Zespół Kazuar Białobrzegi
(2)

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: