Fotograf ślubny Jawor

Liczba ofert: 4

Liczba ofert: 4

Wyczyść

FotoMich - naturalna fotografia ślubna

Fotograf ślubny: Jawor

(1)
  • Sesja narzeczeńska
  • Reportaż ślubny
  • Plener ślubny
  • Pakiet: Reportaż + Plener
  • Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
9 zdjęć Ilość zdjęć

FOTOGRAF - Jakub Koniak

Fotograf ślubny: Jawor

(9)
20 zdjęć Ilość zdjęć

FotografJawor

Fotograf ślubny: Jawor

6 zdjęć Ilość zdjęć

Kraina Radości

Fotograf ślubny: Jawor

Fotobudka Kamerzysta na wesele

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Fotograf ślubny. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Fotograf ślubny: Jawor

FotoMich - naturalna fotografia ślubna

FotoMich - naturalna fotografia ślubna

Jawor
(1)
Zobacz profil

Jaka jest najważniejsza rzecz, którą chciałbyś by potencjalni klienci wiedzieli o Tobie?

Hmmm, jest to ciężkie pytanie. Chciałbym aby wiedzieli, że ja naprawdę nie gryzę, a wręcz przeciwnie - zawsze służę pomocą. Staram się obsłużyć swoich Klientów tak, jak ja sam chciałbym być obsłużony. Moje relacje z Klientami są rewelacyjne, a z wieloma z nich jestem na stopie przyjacielskiej do dziś. Także myślę, że również z Tobą znajdę wspólny język.

Jak odkryłeś, że chcesz się zająć właśnie fotografią?

Fotografia, odkąd pamiętam, była ważną częścią mojego życia. Aparat zawsze był obecny w moim rodzinnym domu. Około 12 roku życia zaczynałem od fotografii natury - kwiatki, owady, krajobrazy, ale ciągle było mi mało. Szukałem czegoś naprawdę wyjątkowego, czegoś co pozwoli mi wzmocnić tą pasję do fotografii. I takim przełomowym momentem dla mnie był moment, w którym zacząłem fotografować ludzi. Wtedy zrozumiałem, że to jest dla mnie właściwy kierunek. Uwielbiam poznawać nowe osoby, nowe historie i móc zapisywać te wyjątkowe chwile na zdjęciach.

Pamiętasz, jakie było Twoje pierwsze zlecenie?

Doskonale pamiętam swoje pierwsze, poważne zlecenie. Był to ślub brata mojego przyjaciela. Pamiętam emocje jakie towarzyszyły mi w momencie, gdy mój przyjaciel poprosił mnie o uwiecznienie na zdjęciach ślubu brata. Na początku było wielkie podekscytowanie, a później w głowie pojawiło się wiele pytań, czy na pewno dam sobie radę, czy spodoba im się efekt mojej pracy - to przecież jeden z najważniejszych dni w ich życiu. Okres do tego zlecenia wykorzystałem w 100% na jeszcze lepsze przygotowanie siebie. I w momencie kiedy nastał ten wielki dzień wiedziałem, że jestem dobrze przygotowany. Na przygotowaniach Pary Młodej jeszcze troszkę miałem stres lecz z czasem zaczynałem czuć się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Atmosfera była cudowna, w koło sami szczęśliwi ludzie - czego chcieć więcej. Finalnie powstała naprawdę wyjątkowa pamiątka, do której sam wielką przyjemnością wracam.

Sprawdź inne oferty: