Bartosz Ciesielski - Fotografia ślubna

Bartosz Ciesielski

Bartosz Ciesielski - Fotografia ślubna

Łódź

(25)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Dziękuję Wam za odwiedzenie mojego profilu i zapraszam serdecznie do zapoznania się z zawartością galerii.

Zajmuję się fotografią ślubną w stylu reportażowym - niczego nie aranżuję i nie reżyseruję w trakcie całego dnia ślubu. Żadnego pozowania, żadnych uśmiechów na zawołanie. Fotografuję gdy śmiejecie się naprawdę. Wierzę, że po latach największą wartość będą dla Was miały właśnie te zdjęcia, na których udało się zatrzymać w kadrze prawdziwy śmiech, prawdziwe łzy, przelotne gesty i niespodziewane sytuacje.


Należę do międzynarodowej organizacji fotoreporterów ślubnych WPJA - The Wedding Photojournalist Association.

Moje zdjęcia były wielokrotnie wyróżniane i nagradzane na konkursach międzynarodowych poświęconych fotografii ślubnej.

W 2019 znalazłem się na liście 50 najlepszych fotografów Artistic Guild WPJA .


Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej i fb. Linki znajdują się na dole, pod kalendarzem :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

3300 zł - 4400 zł

SPRZĘT

Canon

Nikon

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020

Oferta - Bartosz Ciesielski - Fotografia ślubna

Pakiet: Reportaż + Plener

4400 zł - 4400 zł

- Reportaż 12h z dnia ślubu.
- 600+ zdjęć po indywidualnej edycji, w pełnej rozdzielczości i bez znaku wodnego.
- Galerie online dostępna na hasło.
- Sesja plenerowa 5h innego dnia.

Aktualna promocja: fotoksiążka w ramach pakietu. Promocja dotyczy Par, które skontaktują się poprzez stronę internetową podając hasło: "Reportaż 66" :-)

Plener ślubny

800 zł - 1400 zł

- 3-5h w inny dzień niż dzień ślubu.
- Kilka lokacji.
- 100 + zdjęć po indywidualnej obróbce.

Reportaż ślubny

3300 zł - 3300 zł

- Reportaż 12h z całego dnia ślubu.
- Minisesja plenerowa w dniu ślubu - opcjonalnie.
- 600+ zdjęć po indywidualnej edycji, w pełnej rozdzielczości i bez znaku wodnego.
- Galerie online dostępna na hasło.

Aktualna promocja: fotoksiążka w ramach pakietu. Promocja dotyczy Par, które skontaktują się poprzez stronę internetową podając hasło: "Reportaż 66" :-)

Sesja narzeczeńska

600 zł - 600 zł

Opinie - Bartosz Ciesielski - Fotografia ślubna

4.98

25 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

PS

Paulina S

Bartosz fotografował nasz ślub, wesele oraz robił sesje poślubną, Nie mieliśmy kamerzysty, choć każdy mówił że będziemy szczerze żałować braku filmu z wesela. W dniu dzisiejszym mogę śmiało powiedzieć, że jeżeli fotograf jest kompetentny i potrafi wyczuć klimat danej uroczystości to jest w stanie zrobić cuda. Zdjęcia przepiękne, oddające emocje uroczystości, niektóre wzruszające, inne zabawne. Po (terminowym) oddaniu zdjęć mogę śmiało stwierdzić, że polecam serdecznie tego fotografa. Pomimo tego, że był jedynym profesjonalnym fotografem na weselu to jego obecność była zauważalna wszędzie :) Łapał wszystkie najważniejsze momenty w naszym życiu z bardzo ciekawej perspektywy. Co do sesji poślubnej była ona zrobiona niby tylko w lesie, ale profesjonalizm jaki zaprezentował Bartek i ujęcia spowodowały, że zdjęcia są przepiękne, pełne romantycznego klimatu, takiego o jakim marzyliśmy. Na pewno pojawią się w dużym formacie na ścianie salonu :) Bardzo dziękujemy, że mogliśmy poznać tak ciekawą osobę, która zachowuje pełen profesjonalizm w każdym momencie pracy (i poza nią też).

2 tygodnie temu

AT

Agata T

We hired Bartek as our wedding photographer. We found him to be professional, talented and we were very pleased with his work. Bartek is very down to earth and easy to communicate with. On our big day, he was like our shadow we didn't notice. We would recommend Bartek's services to anyone looking for skilful and competent photographer.

1 miesiąc temu

KR

Katarzyna R

Jeżeli czytacie mój komentarz to znaczy, że szukacie wyjątkowego fotografa by uwiecznił ten wyjątkowy dzień w Waszym życiu. Mogę Was zapewnić, że właśnie go znaleźliście. Pan Bartosz cechuje się nie tylko profesjonalnym podejściem ale również nietuzinkową osobowością, dzięki której już sama jego obecność pozwoli uspokoić nerwy. Nasza współpraca przebiegała bezproblemowo, pomimo konieczności przełożenia daty ślubu oraz pozostałych przeciwności losu Pan Bartosz wykazał się zrozumieniem jak i szybką reakcją na jakiekolwiek zmiany. Zdjęcia jakie otrzymaliśmy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania w kwestiach ilości oraz niesamowitych ujęć, które są jedną z najcenniejszych pamiątek naszego wesela. Żałuję tylko, że można przyznać jedynie 5 gwiazdek bo z chęcią dałabym i 10 :)

2 miesiące temu

MI

Marta I

Współpraca z Panem Bartoszem była bardzo dobra. Oprócz fachowego podejścia do tematu, to człowiek niezwykle sympatyczny i skromny. Doskonale rozumie potrzeby drugiej strony. Jest elastyczny, wyrozumiały i rzetelny. Atmosfera w jakiej odbywały się zdjęcia była całkiem naturalna. Zafundowaliśmy sobie bardzo wiele przyjemności nie tylko ślubnej...pozdrawiamy i zdecydowanie polecamy!

3 miesiące temu

ŁŻ

Łukasz Ż

Pana Bartosza poznaliśmy na weselu naszych przyjaciół i już wtedy wydał się sympatycznym człowiekiem. Fotograf to jednak nie drużba weselny i komunikatywność, takt czy umiejętność znalezienia się w każdej sytuacji nie były powodem dla którego zdecydowaliśmy się na jego usługi :-) Otóż Pan Bartosz jest bardzo dobrym fotografem, ma świetne oko i duże umiejętności. Przyznam się szczerze, ze do tej pory niechętnie oglądałem zdjęcia z takich imprez, owszem raz zobaczyłem i wystarczyło natomiast jego zdjęcia za każdym razem oglądam z wielką przyjemnością. Podsumowując jednym zdaniem. Ja i moja Ukochana polecamy usługi Pana Bartosza bo fajnie kiedy ten ważny dzień jest utrwalony na dobrych zdjęciach.

5 miesięcy temu

OI

Ola I

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Bartkiem. Od początku robi bardzo dobre wrażenie, dobrze się z nim rozmawia. Bardzo dobrze wspominamy ustalenia wspólnej wizji zdjęć. Fotografie, które otrzymaliśmy są piękne! Świetnie uchwycone momenty. O taki klimat nam chodziło :) Dziękujemy bardzo za współpracę i każdemu polecamy tego fotografa!

8 miesięcy temu

avatar

Angelika Ł

Powiedzieć, że zdjęcia wyszły piękne to zdecydowanie za mało, mamy najpiękniejszą pamiątkę, jaką tylko moglibyśmy sobie wymarzyć. Niesamowicie uchwycone momenty, wszystkie z wielkim wyczuciem smaku. Kontakt bez żadnych problemów, zdjęcia otrzymaliśmy szybko. Aha, do tych stresujących się przed aparatem: Pan Bartek rzeczywiście ma rację, kiedy mówi, że nawet nie odczujecie jego obecności ;)

9 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Robienie zdjęć :-) Chwilę, w której nagle wiem, że udało mi się uchwycić emocje, gest, coś intrygującego, ważnego a może zabawnego. Poczucie, że zdążyłem to zawrzeć w dobrym kadrze i w odpowiedniej chwili. Spotkania z zupełnie różnymi ludźmi.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od podjęcia decyzji, że chcę zawodowo zająć się reportażem ślubnym. Mam za sobą długoletnie doświadczenie fotograficzne i operatorskie. Zawsze czułem się dobrze w konwencji dokumentalnej wymagającej obserwacji. Zaczynałem od fotografii mody, jednak fotoreportaż jest dużo bliższym mi gatunkiem.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od ok 5 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na pełnoklatkowych lustrzankach Canona. Używam w ok. 70%, jasnych stałoogniskowych obiektywów. W pozostałej części stosuje obiektywy o zmiennej ogniskowej Canona.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Nie mam takiego momentu. Każdemu z etapów towarzyszą innego rodzaju emocje. Najważniejsze dla mnie jest to aby zdjęcie było zapisem jakiejś szczególnej chwili. Bardzo lubię cały proces przygotowań.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Para młoda dostaje gotowe zdjęcia w ciągu 60 dni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta to fotoreportaż z całego dnia ślubu.

Jaki jest Twój styl?

Wykonuję fotografię ślubną w stylu reportażowym. Rozumiem to w ten sposób, że jestem obserwatorem nie ingerującym w bieg wydarzeń i nie narzucającym zachowań. Staram sie być niewidoczny lub możliwie najbardziej dyskretny. Styl oznacza dla mnie coś co wynika z samego widzenia fotografa i jego sposobu fotografowania. Cała reszta uzyskiwana w procesie obróbki, to czy zdjęcie jest bardziej kolorowe czy mniej, w takiej czy innej tonacji to tylko dodatek, nie mający ze stylem wiele wspólnego. Jestem z tych, którzy bardziej wierzą niż nie wierzą w istnienie „momentu decydującego”. Dążę do prostoty, eliminacji wszystkiego co jest niepotrzebne oraz do tego by to co zostało w kadrze było dobrze zorganizowane. Trochę inaczej wygląda to w trakcie sesji plenerowej, ale również w tym wypadku najważniejsze jest dla mnie uzyskanie w zdjęciach wrażenia naturalności.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Trudno powiedzieć. Wszyscy się pobierają :-)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nie mam czegoś takiego jak wymarzony ślub.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Na razie jeszcze wszystkich pamiętam :- )))))))

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z zakochanymi w sobie. Mam na myśli, że w sobie nawzajem :-)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Zgraję lisich szczęniąt biegającą po polanie w trakcie sesji plenerowej :-)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Często są tak wszystkim przejęci, że o nic nie pytają :-) Najczęściej pary chcą wiedzieć, kedy otrzymaja zdjęcia. Mówię, że w ciągu 4-8 tygodni.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Pierwszy negatyw samodzielnie wywolalem 32 lata temu. Zmienił się świat i technologie a fotografia dalej mnie fascynuje. Na moją profesję składa się 25 lat doświadczenia w pracy operatora i fotografa oraz gruntowna edukacja wizualna.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Myślę, że to aby para młoda była wewnętrznie mocno przekonana do zdjęć danego fotgrafa. Jego widzenia, warsztatu, wrażliwości. Warto poświęcić na to trochę czasu i wybór nie powinien być przypadkowy.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Ale pytanie :-) .... Myślę, że połączenie instynktu ze świadomością.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nie wiem co napisać.... :-) Pary i tak wybiorą kogo będą chciały. Powinny wybrać tego kto im najbardziej odpowiada na podstawie zdjęć, podejścia do pracy, cech ludzkich etc. Jeżeli np. Przyszła para młoda lubi statyczne, ustawiane zdjęcia w stylu glamour i preferuje taki styl fotografii ślubnej to akurat mnie niekoniecznie powinna wybierać. Jeśli natomiast dla jakiejś pary najważniejsze jest to, aby po ich ślubie pozostała pewna ilość fotografii zawierających prawdziwe, uchwycone elementy zdarzeń i emocje tego dnia, które da się potem poukładać w opowieść to rzeczywiście powinna ona rozważyć moją ofertę.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Skupieniem na prawdziwych sytuacjach i emocjach, unikaniem kiczu, wiedzą jak układać ciekawą historię z wybranych zdjęć, dokładnym, świadomym kadrowaniem.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Bardzo lubię zdjęcie, które udało mi się zrobić w trakcie ceremonii cywilnej. Przedstawia ono pannę młodą, która obejmuję swoją płaczącą ze wzruszenia, nastoletnią córkę. To prosty, pozbawiony "efektów specjalnych" kadr, który ma w sobie pewną chwilę prawdy. Takie fotografie są dla mnie najważniejsze i sprawiają, że czuję prawdziwy sens swojej pracy.

Kontakt - Bartosz Ciesielski - Fotografia ślubna

Bartosz Ciesielski - Fotografia ślubna

website facebook instagram

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: