Bartosz Ciesielski - Fotografia ślubna

Bartosz Ciesielski

Bartosz Ciesielski - Fotografia ślubna

Łódź

(26)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Witajcie :) Dziękuję Wam za odwiedzenie mojego profilu.

Zajmuję się fotografią ślubną w stylu reporterskim. Jego najważniejszą cechą jest autentyczność oraz opowiadanie historii. Jeśli szukacie fotografa, który niczego nie ustawia i nie reżyseruję w trakcie całego dnia ślubu a zamiast tego skupia się na emocjach i sytuacjach to dobrze trafiliście :)

Wierzę, że po latach największą wartość będą miały dla Was właśnie te zdjęcia, na których udało się zatrzymać w kadrze prawdziwy śmiech, prawdziwe łzy, przelotne gesty i niespodziewane sytuacje. To one tworzą rzeczywisty i jedyny w swoim rodzaju obraz Waszego dnia. Jeśli przemawia do Was takie podejście to zapraszam serdecznie do zapoznania się z zawartością galerii. W profilu znajdziecie też linki do mojej strony internetowej, FB oraz IG.

Aktualna promocja - autorska fotoksiążka w gratisie w pakiecie podstawowym.
Promocja działa po podaniu hasła : REPORTAŻ 66, oraz tylko w wypadku kontaktu poprzez formularz na stronie internetowej, do której link znajdziecie w moim profilu :-) Zapraszam serdecznie!

Należę do:

- WPJA - The Wedding Photojournalist Association - międzynarodowej organizacji fotoreporterów ślubnych.

- Fearless Photographers - najbardziej uznanego i poważanego na świecie stowarzyszenia fotografów ślubnych.

- This Is Reportage - brytyjskiego stowarzyszenia promującego fotografię ślubną o charakterze reporterskim. Kładzie ono największy nacisk na autentyczność i opowiadanie historii. Słynie z niezwykle wysokiego poziomu zdjęć nagradzanych w konkursach.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2900 zł - 3900 zł

SPRZĘT

Canon

Nikon

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2021 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020

Oferta - Bartosz Ciesielski

Pakiet: Reportaż + Plener

3500 zł - 3900 zł

Fotografowanie dnia ślubu + plener innego dnia.

- 12h fotografowania dnia ślubu przeze mnie.
- 600+ zdjęć po indywidualnej edycji, w pełnej rozdzielczości i bez znaku wodnego.
- Galerie online dostępna na hasło.
- Sesja plenerowa innego dnia.

Plener ślubny

800 zł - 1500 zł

3-5h w inny dzień niż dzień ślubu.
60-100 + zdjęć po indywidualnej obróbce.

Reportaż ślubny

2900 zł - 3300 zł

Fotografowanie dnia ślubu.

10h/2900

- 10h fotografowania dnia ślubu przeze mnie.
- Minisesja plenerowa - opcjonalnie.
- 400 zdjęć po indywidualnej edycji, w pełnej rozdzielczości i bez znaku wodnego.
- Galerie online dostępna na hasło.

12h/3300

- 12h fotografowania dnia ślubu przeze mnie.
- Minisesja plenerowa - opcjonalnie.
- 600+ zdjęć po indywidualnej edycji, w pełnej rozdzielczości i bez znaku wodnego.
- Galerie online dostępna na hasło.

Sesja narzeczeńska

600 zł - 600 zł

Opinie - Bartosz Ciesielski

4.98

26 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

ŁI

Łukasz I

Pan Bartosz wykonał bardzo dobrą pracę fotografując nasz ślub. Na szczególną uwagę zasługują nietuzinkowe ujęcia, ciekawe kadry oraz czułość na gust klienta i umiejętność dostosowania do niego materiału. Rzetelny i skrupulatny fachowiec, uczciwe ceny, godny zaufania. Ma na uwadze zadowolenie klienta, na nasze życzenie wykonał dodatkową korekcję kolorystyczną po zakończeniu umówionej usługi. Szczerze polecamy.

4 miesiące temu

PS

Paulina S

Bartosz fotografował nasz ślub, wesele oraz robił sesje poślubną, Nie mieliśmy kamerzysty, choć każdy mówił że będziemy szczerze żałować braku filmu z wesela. W dniu dzisiejszym mogę śmiało powiedzieć, że jeżeli fotograf jest kompetentny i potrafi wyczuć klimat danej uroczystości to jest w stanie zrobić cuda. Zdjęcia przepiękne, oddające emocje uroczystości, niektóre wzruszające, inne zabawne. Po (terminowym) oddaniu zdjęć mogę śmiało stwierdzić, że polecam serdecznie tego fotografa. Pomimo tego, że był jedynym profesjonalnym fotografem na weselu to jego obecność była zauważalna wszędzie :) Łapał wszystkie najważniejsze momenty w naszym życiu z bardzo ciekawej perspektywy. Co do sesji poślubnej była ona zrobiona niby tylko w lesie, ale profesjonalizm jaki zaprezentował Bartek i ujęcia spowodowały, że zdjęcia są przepiękne, pełne romantycznego klimatu, takiego o jakim marzyliśmy. Na pewno pojawią się w dużym formacie na ścianie salonu :) Bardzo dziękujemy, że mogliśmy poznać tak ciekawą osobę, która zachowuje pełen profesjonalizm w każdym momencie pracy (i poza nią też).

6 miesięcy temu

AT

Agata T

We hired Bartek as our wedding photographer. We found him to be professional, talented and we were very pleased with his work. Bartek is very down to earth and easy to communicate with. On our big day, he was like our shadow we didn't notice. We would recommend Bartek's services to anyone looking for skilful and competent photographer.

7 miesięcy temu

KR

Katarzyna R

Jeżeli czytacie mój komentarz to znaczy, że szukacie wyjątkowego fotografa by uwiecznił ten wyjątkowy dzień w Waszym życiu. Mogę Was zapewnić, że właśnie go znaleźliście. Pan Bartosz cechuje się nie tylko profesjonalnym podejściem ale również nietuzinkową osobowością, dzięki której już sama jego obecność pozwoli uspokoić nerwy. Nasza współpraca przebiegała bezproblemowo, pomimo konieczności przełożenia daty ślubu oraz pozostałych przeciwności losu Pan Bartosz wykazał się zrozumieniem jak i szybką reakcją na jakiekolwiek zmiany. Zdjęcia jakie otrzymaliśmy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania w kwestiach ilości oraz niesamowitych ujęć, które są jedną z najcenniejszych pamiątek naszego wesela. Żałuję tylko, że można przyznać jedynie 5 gwiazdek bo z chęcią dałabym i 10 :)

8 miesięcy temu

MI

Marta I

Współpraca z Panem Bartoszem była bardzo dobra. Oprócz fachowego podejścia do tematu, to człowiek niezwykle sympatyczny i skromny. Doskonale rozumie potrzeby drugiej strony. Jest elastyczny, wyrozumiały i rzetelny. Atmosfera w jakiej odbywały się zdjęcia była całkiem naturalna. Zafundowaliśmy sobie bardzo wiele przyjemności nie tylko ślubnej...pozdrawiamy i zdecydowanie polecamy!

8 miesięcy temu

ŁŻ

Łukasz Ż

Pana Bartosza poznaliśmy na weselu naszych przyjaciół i już wtedy wydał się sympatycznym człowiekiem. Fotograf to jednak nie drużba weselny i komunikatywność, takt czy umiejętność znalezienia się w każdej sytuacji nie były powodem dla którego zdecydowaliśmy się na jego usługi :-) Otóż Pan Bartosz jest bardzo dobrym fotografem, ma świetne oko i duże umiejętności. Przyznam się szczerze, ze do tej pory niechętnie oglądałem zdjęcia z takich imprez, owszem raz zobaczyłem i wystarczyło natomiast jego zdjęcia za każdym razem oglądam z wielką przyjemnością. Podsumowując jednym zdaniem. Ja i moja Ukochana polecamy usługi Pana Bartosza bo fajnie kiedy ten ważny dzień jest utrwalony na dobrych zdjęciach.

10 miesięcy temu

OI

Ola I

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Bartkiem. Od początku robi bardzo dobre wrażenie, dobrze się z nim rozmawia. Bardzo dobrze wspominamy ustalenia wspólnej wizji zdjęć. Fotografie, które otrzymaliśmy są piękne! Świetnie uchwycone momenty. O taki klimat nam chodziło :) Dziękujemy bardzo za współpracę i każdemu polecamy tego fotografa!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od ok 6 lat. To mój staż w samej tylko fotografii ślubnej rozumianej jako główny zawód. Moje całkowite doświadczenie w fotografii, na bardzo różnych polach to już wiele, wiele lat :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Dokumentalnym, reporterskim stylem pracy opartym na obserwacji. Wychodzę z założenia, że ludzie są w głębszym sensie piękni wtedy gdy są autentyczni. To nie ma nic wspólnego z perfekcyjnym wyglądem, do którego przyzwyczaja nas przemysł ślubny. Chodzi mi o coś zupełnie innego. Mam nadzieję, że to znajduje odbicie w zdjęciach które robię. Moją ofertę charakteryzują też sesje realizowane najczęściej w plenerach naturalnych. To jakby drugi biegun fotografii ślubnej. Tutaj trzeba już inscenizować, jednak robię to bardzo minimalistycznie.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Fotografowanie ślubu oddalonego o 1000 km w czasie pandemii.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy robię też zdjęcia rodzinne :) Odpowiadam, że tak.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja podstawowa oferta to fotoreportaż z całego dnia ślubu.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Optymalnie najlepiej jest zarezerwować termin z mniej więcej rocznym wyprzedzeniem.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Wykonuję fotografię ślubną w stylu reportażowym. Rozumiem to w ten sposób, że jestem obserwatorem nie ingerującym w bieg wydarzeń i nie narzucającym nikomu zachowań. Staram się pracować możliwie najbardziej dyskretny i niczego nie zakłócać. Styl oznacza dla mnie coś co wynika z samego widzenia fotografa i jego sposobu fotografowania. Cała reszta uzyskiwana w procesie obróbki, to czy zdjęcie jest bardziej kolorowe czy mniej, w takiej czy innej tonacji to tylko dodatek, nie mający ze stylem prawie nic wspólnego. Należę do tych fotografów, którzy bardziej wierzą niż nie wierzą w istnienie tzw. „momentu decydującego” w reportażu. Dążę do prostoty, eliminacji wszystkiego co jest niepotrzebne oraz do tego by to co zostało w kadrze było dobrze zorganizowane. Trochę inaczej wygląda to w trakcie sesji plenerowej, ale również w tym wypadku najważniejsze jest dla mnie uzyskanie w zdjęciach wrażenia naturalności.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Nie ma tu żelaznej reguły. Czasem szybko po ślubie a czasem......nawet w zimie :) To zależy bardziej od ustaleń z Parą.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Jest to bardzo indywidualna kwestia. Osobiście za zdecydowanie najważniejszą rzecz w fotografii ślubnej uważam reportaż z dnia ślubu. Poślubne sesje plenerowe mogą być dobrze wykreowanym, pięknym dodatkiem - odmiennym w swoim charakterze od reportażu, ale dużo wnoszącym. Co do sesji narzeczeńskich.... sam nie wiem czy warto bo nigdy ich nie robiłem :) Wiem tylko, że to też można zrobić dobrze :)

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

W szczycie sezonu ślubnego czas oczekiwania na zdjęcia wynosi u mnie 60 dni.

Kontakt - Bartosz Ciesielski

Bartosz Ciesielski - Fotografia ślubna

website facebook instagram

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: