TOP 10 piosenek na przygotowania do ślubu 2021
Wedding.pl / Lovestory / TOP 10 piosenek na przygotowania do ślubu 2021

TOP 10 piosenek na przygotowania do ślubu 2021

Ewelina Dac
piosenki na przygotowania do ślubu

Chcesz, aby dzień Waszego ślubu był dopięty na ostatni guzik? Zaplanuj, jaka muzyka będzie towarzyszyć Wam podczas przygotowań! Przygotowaliśmy listę 10 piosenek, które stworzą radosną atmosferę i już zawsze będą kojarzyć się z tym najważniejszym dniem. A może szukasz muzyki do ślubnego teledysku? Oto najlepsze piosenki na przygotowania do ślubu!

10 najpiękniejszych piosenek na przygotowania do ślubu 2021

  1. Colbie Caillat „I Do”
  2. Bruno Mars „Marry You”
  3. Pharell Wiliams „Happy”
  4. Katrina & The Waves „Walking On Sunshine”
  5. Frank Sinatra „Love and Marriage”
  6. Sixpence None The Richer „Kiss Me”
  7. Ed Sheeran „Thinking Out Loud”
  8. Toploader „Dancing in the Moonlight”
  9. Katy Perry „Teenage Dream”
  10. Jason Mraz & Colbie Caillat „Lucky”

Jakie powinny być te idealne piosenki na przygotowania do ślubu? Najpierw zacznijcie od selekcji takich utworów, które są dla Was ważne i idealnie podkreślą Wasze uczucia. Mogą opowiadać historię Waszej miłości lub przypominać Waszą pierwszą randkę, pierwszy pocałunek lub „pierwszy raz”. Warto też sięgnąć do Waszych zainteresowań i wybrać piosenki, które nawiązują do wspólnego hobby lub pochodzą z repertuaru ulubionego zespołu.

A macie już wybrane piosenki na wejście do kościoła i na pierwszy taniec? Sprawdźcie nasze propozycje!

Pamiętajcie jednak, że nie każdy rodzaj muzyki będzie na taką okazję odpowiedni. Piosenki na przygotowania do ślubu powinny być romantyczne, ale też niezbyt wolne, pełne radości i ekscytacji oczekiwań na ten najważniejszy moment. Najlepsze będą dynamiczne przeboje, które dodają pozytywnej energii, a jeżeli jest w nich tekst, powinien choć odrobinę nawiązywać do miłości. W końcu już na zawsze zostaną w Waszej pamięci jako te z ostatnich chwil przed godziną „0”! Takie są wybrane przez nas propozycje – niektóre z nich odnoszą się również wprost do ślubu, więc idealnie sprawdzą się w video reportażu czy teledysku.

piosenki na przygotowania do teledysku ślubnego

Jestem pewna, że Wasze przygotowania do ślubu będą mieć równie wyjątkową oprawę muzyczną, jak Wasz pierwszy taniec! Aby nic Wam nie umknęło, wpiszcie „ślubny teledysk” na listę zadań w wirtualnym organizerze ślubnym. A jak wybrać kamerzystę, który przygotuje Wam film marzeń? Możecie to zrobić poprzez nasz katalog firm ślubnych lub poprzez zlecenia na kamerzystę weselnego.

fot. Shutterstock

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.

Polecani usługodawcy