Rajstopy czy pończochy ślubne
Co założyć pod suknię?

Rajstopy czy pończochy ślubne?

Piękna suknia ślubna jest niewątpliwie najważniejszym elementem garderoby każdej Panny Młodej. Jednak na dodatki i akcesoria należy również zwrócić uwagę. Przecież każdy nawet najmniejszy szczegół wpływa na ostateczny wygląd i na dobre samopoczucie każdej z nas, nawet, a może przede wszystkim, bielizna ślubna. O ile suknię ślubną i obuwie udało Ci się już wybrać, cały czas nie możesz się zdecydować czy w tym wyjątkowym dniu założyć rajstopy czy pończochy ślubne. Już biegniemy Wam z pomocą!

Rajstopy czy pończochy ślubne – kwintesencja kobiecości

Większość kobiet, która planuje do pracy ubrać się w sukienkę lub spódniczkę decyduje się na założenie rajstop. Czarne bądź cieliste rajstopy cieszą się chyba największa popularnością. Nie zapominajmy jednak, że dzień ślubu jest wyjątkowy, romantyczny i jedyny w swoim rodzaju. A pończochy ślubne są bez wątpienia kwintesencją kobiecości, zalotności i delikatnego seksapilu. Dlatego to właśnie na nie decyduje się większość Panien Młodych. Jeżeli nigdy wcześniej nie nosiłyście pończoch, może nawet nie zdajecie sobie sprawy, że są ich dwa rodzaje. Mega seksowne i kobiece są pończochy, które za pomocą cieniutkich paseczków przypina się do pasa. Drugie to pończochy samonośne, które utrzymują się na nogach dzięki sylikonowym wstawkom. Zarówno jeden jak i drugi rodzaj jest bardzo kobiecy i subtelny.

Pończochy ślubne  – na co zwrócić uwagę

Jeżeli nigdy wcześniej nie nosiłaś pończoch, zapewne nie wiesz jaki rozmiar będzie dla Ciebie najlepszy. Dlatego najbezpieczniej będzie jak kilkanaście dni przed ślubem kupisz co najmniej dwa rozmiary pończoch z dwóch różnych firm. Załóż pończochy i pochodź w nich kilka godzin. Dzięki temu będziesz mogła sprawdzić czy dobrze się trzymają, nie spadają, nie marszczą ani czy za mocno nie opinają Twoich ud. W dniu ślubu unikniesz niepotrzebnego stresu i nerwów.

Pończochy ślubne – nie tylko na przyjęcie weselne

Nie zapominajcie, że po przyjęciu weselnym jest jeszcze cudowna noc poślubna. Chyba każda kobieta marzy, aby zachwycić swojego mężczyznę i zobaczyć podziw i namiętność w jego oczach. Dlatego naszym zdaniem pończochy ślubne są najlepszym rozwiązaniem.