Małgorzata i Jacek - nowoczesne wesele plenerowe | Prawdziwe Śluby
Wedding.pl / Lovestory / Prawdziwe śluby / Wasze historie / Małgorzata i Jacek – nowoczesne wesele plenerowe
Wasze historie

Małgorzata i Jacek – nowoczesne wesele plenerowe

Paulina Kołaczek
Małgorzata i Jacek - miłość - okładka

Prawdziwe Śluby to wyjątkowy cykl, w którym publikujemy reportaże ślubne otrzymane od naszych Par Młodych lub fotografów. Tym samym pokazujemy Wam, że każde wesele jest niepowtarzalne, ale zawsze ma jeden wspólny mianownik – miłość i emocje jakie towarzyszą Młode Parze. Tak samo było też w przypadku, bo Małgorzata i Jacek to para stworzona dla siebie, a ich wzajemna miłość widoczna jest na każdym zdjęciu! ❤️

Wesele odbyło się pod wielkim namiotem na terenie Pałacu Żeleńskich w Grodkowicach. Zdjęcia zostały wykonane przez Damian Czarny Fotografia Ślubna.

Bezsprzecznie musimy przyznać, że zachwyciła nas suknia Panny Młodej, która idealne pasowała do nowoczesnego stylu wesela! Czy Wam też podoba się ta stylizacja? Zapraszamy do galerii zdjeć!


Szukasz miejsca na idealne przyjęcie weselne? Skorzystaj z naszych bezpłatnych zleceń weselnych. Dodaj zlecenie i otrzymaj oferty z Twojej okolicy! A jeśli szukasz inspiracji i pomocy w organizacji wesela, dołącz do naszej grupy Panien Młodych na Facebooku!


Zobacz też: Marta i Łukasz – ślub i wesele w Beskidach!

Małgorzata i Jacek – galeria

Zobacz też: Rustykalna sesja plenerowa Dagmary i Kuby

Prawdziwe Śluby – pokażcie nam swój ślub!

Chcesz, abyśmy opublikowali Twój reportaż ze ślubu i wesela? Z pewnością Wasze zdjęcia skradną nasze serca, dlatego napisz do nas na adres prawdziwesluby@wedding.pl! Czekamy na zgłoszenia zarówno od Par Młodych, jak i fotografów ślubnych.

Paulina Kołaczek
Napisane przez

Paulina Kołaczek

p.kolaczek@wedding.pl

W branży ślubnej od 5 lat, od 2018 związana z portalem Wedding.pl. Fanka zarówno rustykalnych wesel, jak i nowoczesnych przyjęć w miejskim stylu. Prywatnie zakochana w dalekich podróżach i azjatyckiej kuchni.