Ślubna Szkoła – wsparcie przy samodzielnej organizacji ślubu i wesela! Praktyczne wskazówki!

Ślub i wesele to najpiękniejsze momenty w życiu – to więcej niż pewne! Ale zanim dojdzie do tego wyjątkowego dnia, musisz podjąć szereg trudnych decyzji. Ślubna Szkoła to projekt stworzony z myślą o zorganizowanych Pannach Młodych. Tych, które poszukują praktycznych rozwiązań przy organizacji ślubu i wesela od A do Z! Nad całością czuwają doświadczone Wedding Plannerki, które chcą się dzielić z Tobą swoją wiedzą, aby organizacja ślubu przebiegła sprawnie i bez komplikacji! Gotowa?

Ślubna Szkoła – wiedza i wskazówki od profesjonalistów z branży

Wyobraź sobie, że otrzymujesz harmonogram, niezbędne listy i kalkulatory do planowania budżetu i wszystkie najważniejsze wskazówki do organizacji ślubu i przyjęcia weselnego. Całość zebrana w jednej, przystępnej formie. Tutaj nie ma mowy o błędach! Ślubna Szkoła to projekt przygotowany przez agencję ślubną, która ma na swoim koncie dziesiątki wesel. Poznajcie Lily- Wedding Planner! To Agencja ślubna, która działa na rynku od 2014 roku i ma na swoim koncie zorganizowanych już dziesiątki wesel. Rozpiętość budżetowa ich projektów to od 40 000-900 000 zł! Znają więc tę branżę od podszewki i wiedzą, czego dokładnie potrzebują przyszłe Pary Młode.

Nie trać głowy przy organizacji wesela

Organizacja ślubu i wesela może być wyzwaniem. Przed Tobą trudne zadanie – ustalenie i dopięcie wszystkich szczegółów tego wyjątkowego dnia. Jaki powinien być budżet ślubny, kiedy ustalić listę gości, gdzie znaleźć najlepszych podwykonawców, jak zgrać w czasie wszystkie te niezbędne przygotowania? Jeśli nie masz doświadczenia w wyprawianiu takich wydarzeń, organizacja ślubu może być stresująca… Wszystko staje się prostsze, gdy otrzymasz gotowe rozwiązania na problemy, o których wcześniej nawet nie miałaś pojęcia!

Zorganizuj ślub i wesele na spokojnie. Nie trać poczucia kontroli nad tym najważniejszym dniem w swoim życiu. Oszczędzaj swój czas i po prostu ciesz się organizacją swojego ślubu. Tak, to możliwe! Dzięki Ślubnej Szkole!

Ślubna Szkoła – zaprojektuj swój ślub sprawnie

Co znajdziesz w Ślubnej Szkole? Praktyczne wskazówki w pigułce z opisem czym się zająć po kolei: od czego zacząć i na czym skończyć. Przygotowanie harmonogramu ślubnego może być trudne ze względu na wiele czynników. Aby zorganizować ślub, należy dokładnie przemyśleć wszystkie elementy uroczystości i wyznaczyć priorytety. Ślubna Szkoła dostarcza gotowych rozwiązań, tak abyś mogła dopasować swoje potrzeby lub marzenia do rzeczywistości. Autorski Harmonogram Ślubny i inne elementy Ślubnej Świątyni to rozwiązania przetestowane przez dziesiątki Par Młodych.

Ślubna Szkoła to wszystko w jednym miejscu, co jest potrzebne dla Par Młodych, które chcą zorganizować swój wymarzony ślub. Cenne i jasne wskazówki na konkretne miesiące lub tygodnie przed ślubem. E-booki ślubne, przydatne excele do uzupełnienia np. budżet, lista gości, scenariusz, przelicznik, tabele i kalkulatory, praktyczny newsletter. Do tego gotowe pomysły na organizację wesela i konkretne rozwiązania na najczęściej pojawiające się problemy przy planowaniu ślubu np. dokładne wypunktowanie zagadnień, które powinny znaleźć się w umowach z podwykonawcami. Ślubna Szkoła to rewolucyjna pomoc w postaci wygodnych plików do ściągnięcia, drukowania i uzupełniania!


Skorzystaj już teraz z darmowej wersji Ślubnej Szkoły lub zdecyduj się na wersję premium z płatnym dostępem do całości wiedzy i materiałów najlepszych ekspertów w organizacji ślubów i wesel. Przekonaj się sama, jakie to wygodne!