„U Ostrowskich” – sala weselna z duszą!

U Ostrowskich

Przyjęcie weselne to wyjątkowy moment w życiu każdej Pary Młodej. Chcemy, żeby wszystko było idealne, dopięte na ostatni guzik – od sukni ślubnej, po menu i dekoracje. Ale jednym z najważniejszych elementów przy organizacji przyjęcia jest sala weselna. „U Ostrowskich” to wyjątkowe miejsce na mapie całego Górnego Śląska. Obiekt utrzymany w eleganckim, klasycznym i pałacowym stylu to propozycja dla osób szukających wytwornego miejsca na swoje wesele.

Sala weselna z duszą

Centrum Konferencyjno-Bankietowe „U Ostrowskich” to miejsce, które może się poszczycić wspaniałą, długoletnią historią. Każda Para młoda doceni fakt, iż jest to sala weselna z duszą – powstała wskutek odrestaurowania słynnej restauracji z przełomu  XIX i XX wieku. Obecny, wytworny charakter tego miejsca zawdzięczamy właścicielom – Grażynie i Włodzimierzowi Ostrowskim, którzy z niezwykłą starannością zatroszczyli się, aby miejsce to odzyskało swój dawny blask. Obiekt jest wpisany do rejestru zabytków klasy A. Piękne dekoracje i dopracowane w każdym szczególe detale sprawią, że wszyscy Goście poczują się tu jak w bajce.

Elegancka sala weselna

Eleganckie wesele to marzenie wielu narzeczonych, którzy pragną, aby ten dzień był niezapomniany i wyjątkowy. Taka uroczystość z pewnością zostanie długo wspominana przez wszystkich uczestników zabawy. Wystawne wesela potrzebują perfekcyjnej oprawy. Szczególną atmosferę miejsca zapewnia pałacowe wnętrze. Sala weselna „u Ostrowskich” utrzymana jest w pałacowym stylu. To zatem propozycja dla Par Młodych ceniących sobie klasyczny, wytworny charakter przyjęcia. Uwagę wszystkich gości z pewnością przyciągnie jeden z największych w Polsce kryształowych żyrandoli. Właściciele sprowadzili go z Czech i umieścili w centralnym punkcie wysokiej, 11-metrowej sali, tak aby perfekcyjnie zdobił przestrzeń.

Wyśmienita kuchnia i gościnność

Jednym z najważniejszych elementów każdego przyjęcia weselnego jest menu. W przypadku wesela jest to szczególnie istotne, ponieważ stanowi ono ważną część tradycji. Wyśmienita kuchnia i sprawna obsługa to jedne z wielu zalet podkreślanych przez Gości sali weselnej „u Ostrowskich”. Różnorodna oferta kulinarna zostanie dopasowana do preferencji i gustów Pary Młodej.

Sala weselna z ogrodem

Wytrawne bale i eleganckie przyjęcia w sali weselnej to tu codzienność.  Ale przestrzeń Centrum Konferencyjno-Bankietowego „u Ostrowskich” to także piękny ogród. Organizacja zaślubin w pałacowym ogrodzie to doskonały wybór dla Par Młodych, które pragną, aby ten dzień był niezwykły. Malowniczy i pełen pięknych roślin ogród doda uroku i romantyzmu ceremonii ślubnej.  Uroczystość  w takim miejscu na pewno zachwyci Gości i zostanie na długo w ich pamięci. Ogród będzie też doskonałym miejscem do odpoczynku podczas przyjęcia lub tłem do pierwszej sesji fotograficznej nowożeńców.  Dzięki naturalnej scenerii fotografie zrobione w takim miejscu będą wyjątkowe.

Jeśli marzycie o przyjęciu w eleganckiej, stylowej sali weselnej – „u Ostrowskich” będzie dla Was najlepszą propozycją! Piękne, gustowne, zabytkowe wnętrza, wprowadzą Was w wyjątkowy nastrój najważniejszego dnia w waszym życiu!

Dekoracje Sali Weselnej 2023 – chcesz wiedzieć więcej? Klinik tu!