atrakcje weselne

Mariola Bochniak

atrakcje weselne

Krasne 176b, Zamość

(6)
Pokaż telefon

Animacja czyli organizacja czasu dla dzieci i chwila relaksu dla rodziców.
Tworzę scenariusze zabaw z atrakcjami dopasowane do wieku i ilości dzieci.
Czas animacji od 2 do 4 godzin. koszt : 500-1000 zł
każda dodatkowa godzina 100zł
na hasło : WEDDING - 5% rabatu na wszystkie usługi!
Kontakt telefoniczny, odpowiadam też na wiadomości i maile.
(odpowiadam w ciągu 4-5 h)
.
.
.
.
.
.
Atrakcje oraz scenariusze zabaw dopasujemy do twoich potrzeb, pod kątem wieku i ilosci dzieci dostosujemy jednego lub dwóch animatorów tak aby zabawa była wyjątkowa a najmłodsi goście oraz ich rodzice wyszli z twojego przyjęcia zadowoleni i radosnymi wspomnieniami.

Napisz i zapytaj o nowe pakiety animacji:

Mariola Bochniak
Tel. 730 001 360
AkademiaKreatywnosci.AniMari@gmail.com

500 zł - 1000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

5

6 opinii

Dodaj opinię

PB

Patrycja B

Serdecznie polecam Akademie Kreatywności AniMari!! Moje dziecko (w trakcie wesela) miało przyjemność brania udziału w zabawach z animatorkmi. Dziewczyny są świetne! Maja super podejście do swoich podopiecznych. Zgrane i absolutnie profesjonalne w tym co robią... Szeroki wachlarz zabaw- banki mydlane, twister, konkurencje fizyczne na świeżym powietrzu to niektóre z atrakcji... Dzieci które były na tym weselu uczestniczyły w zajęciach do samego końca niezależnie od tego czy dziecko miało 2, 5 czy 10 lat dla każdego zajęcie się znalazło :) super alternatywa dla zajęcia czasu dzieciom :) polecam!

3 lata temu

Źródło: Facebook

AB

Angelika B

Bardzo dziękujemy za opiekę animatorską na naszym weselu!! Dzieci były zachwycone! A rodzice?? Chyba jeszcze bardziej....☺☺🖒🖒 Rzetelność i profesjonalizm to zbyt mało aby opisać Waszą pracę. Pełne zaangażowanie, mnóstwo gier i zabaw, ciągły uśmiech na twarzy i co najważniejsze- TA OGROMNA MIŁOŚĆ DO DZIECI!!!! Polecam z całego serca!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

WG

Wiktoria G

Wspaniałe dziewczyny z cudownym podejściem do dzieci <3 Uśmiechnięte, kreatywne i pełne zaangażowania. Fenomenalnie zorganizowały czas naszym najmłodszym Gościom. W imieniu swoim i wszystkich rodziców dziękujemy i polecamy :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

AW

Agata W

Polecam z całego serca ! Nie ma nic cenniejszego od uśmiechu dziecka, a tego uśmiechu zapewniła przemiła Animatorka, świetnie zorganizowany czas dla najmłodszych ;)

2 lata temu

Źródło: Facebook

DP

Dawid P

Polecam, fajne pomysły i jeszcze lepsze realizacje. 😎

2 lata temu

Źródło: Facebook

RU

Rafi U

Kredi almama yardım eden Alexander Rivera'ya teşekkür etmek istiyorum. Geçtiğimiz üç ay boyunca borçlarımı yatıştırmak için bir kredi araştırıyordum, tanıştığım herkes dolandırıcılık yaptı ve sonunda Alexander Rivera ile tanışana kadar paramı aldım. Bana da 850 000 00 kredi verdi. Size yardımcı olabilir. Ayrıca diğer bazı meslektaşlarıma da yardım etti. Herhangi bir maddi yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen şirketiyle e-posta yoluyla iletişime geçin: {acrivxxloan@gmail.com} Size yardımcı olabileceğine inanıyorum. Bana yardım ettiği gibi yardım almak için onunla iletişime geç. Şerefiyemi bana doğru yayarak bunu yaptığımı bilmiyor ama dolandırıcılardan uzak durmak için kendimi paylaşmalıyım, lütfen taklitçilere dikkat edin ve doğru kredi şirketine danışın.

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uwielbiam tworzyć scenariusze zabaw dla dzieci i atrakcje, którymi mogę zaskoczyć, zabawić i ucieszyć najmłodszych gości podczas przyjęcia. W całym animacyjnym zamieszaniu najbardziej cenie sobie kontakt z drugim człowiekiem. Kiedy na weselu do naszego kącika zabaw podchodzą rodzice i dziękują, że mogli przez chwile wypić spokojnie ciepłą herbatę i porozmawiać ze znajomymi to miód dla mojego serca, który daje do zrozumienia, że ludzie tego potrzebują.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Na początku jeździłam na wesela jako fotograf, rozmawiałam z gośćmi, pytałam jak się bawią. Sama jako gość często obserwuje sytuacje jakie są na przyjęciach, jak zachowują się rodzice, którzy często nie mają z kim zostawić swoich dzieci lub po prostu nie chcą ich zostawiać w domu. Obserwując i zagadując dzieci, wiem że czasami się nudzą, bardzo często się też nie znają. Dlatego potrzebny jest ktoś kto będzie potrafił ich zapoznać i zorganizować im czas. I tak jestem animatorem weselnym.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracuje od dwóch lat. Natomiast animacja czasu wolnego jest mi bliska od 6 lat. przez ten czas współpracowałam z innymi firmami jako animator oraz prowadziłam szkolenia i warsztaty z zakresu animacji.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Mojego sprzętu nie da się dokładnie określić, co sezon staram się wprowadzać coś nowego. Z całą pewnością dzieci będą mogli razem ze mną skorzystać z baniek mydlanych xxl, warsztatów plastycznych, warsztatów balonowych (...) . Wypłyniemy w głąb naszej wyobraźni, zbudujemy coś efektywnego a cały kącik dla dzieci możemy umilić dekoracją.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Nie ma ulubionego momentu wesela. Każda chwila jest ważna.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Najczęściej umawiałam się na 3h animacji ale bardzo często prosili mnie abym ja lub animatorki, z którymi współpracuje o przedłużenie o 1-2h. Dlatego tutaj dobrym czasem będzie 4h animacja.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Gry i zabawy integracyjne, bańki mydlane xxl, warsztaty plastyczne, modelowanie balonów, malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, maty integracyjne, przebieranki, kącik inżyniera.

Jaki jest Twój styl?

Do każdego zlecenia staram się podchodzić indywidualnie. Jeśli tylko ktoś jest otwarty na rozmowę chętnie pomagam i doradzam.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Dla moich klientów ważne jest aby wszyscy goście byli zadowoleni.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Dla mnie każdy jest tym wymarzonym. Każdy jest inny i wyjątkowy bo wszystko zależy od naszych zainteresowań .

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Najbardziej pamiętam te, które po weselu są w stanie podzielić się swoją opinią lub opinią swoich gości.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z KAZDY MI SIĘ DOBRZE PRACUJE :) lubię ludzi :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Wracam do domu z uśmiechem na twarzy po każdych animacjach. Ja dzielę się swoją energią z dziećmi a oni to odwzajemniają :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej pada pytanie czy do danej ilości dzieci wystarczy jeden animator czy potrzeba jest dwóch? - odpowiadam : do 10 dzieci jeden animator jeśli jest więcej proponuje dwóch natomiast jeśli dzieci są mniej więcej w tym samym wieku jeden animator spokojnie sobie poradzi również z 15 osobową grupą.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Patrząc na obecną mentalność ludzi, mogę stwierdzić, że animacja dla dzieci jest tak samo istotna jak fotograf czy zespół na weselu, którzy zapewniają rozrywkę i dobre wspomnienia na dłużej.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

NAJWAŻNIEJSZE JEST BYĆ OTWARTYM CZŁOWIEKIEM :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Umiem się dostosować do każdej sytuacji. W naszych stronach wciąż jednak brakuje w lokalach specjalnej przestrzeni dla dzieci - umiemy sobie z tym poradzić :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Mogę stworzyć scenariusz na specjalne życzenie. Może być również animacja tematyczna tylko trzeba odpowiednio wcześniej taką kwestie zaznaczyć.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jestem elastyczna - Na pewno się dogadamy :)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ulubiona piosenka do której dorośli przyłączyli się do wspólnego tańca razem z dziećmi ;D

Kontakt

atrakcje weselne

facebook

krasne 176b 22-417 Zamość

78 km od Lublina

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: