• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Grupa akrobatyczna Everest

Paweł Pater

Grupa akrobatyczna Everest

Objazdowa 56a/2c, Wrocław

(9)
Pokaż telefon

Zdajemy sobie sprawę, że dzień, w którym pary mówią sobie uroczyste „tak”, jest jednym z najważniejszych w ich życiu i zostaje na długo w pamięci.
By uświetnić uroczystość weselną jeszcze bardziej i sprawić, by goście nie mogli wyjść z zachwytu – oferujemy państwu możliwość organizacji opraw artystycznych i muzycznych uroczystości ślubnych i weselnych.
Delikatne realizacje bazujące na pomysłach pary młodej, odpowiednio dobrane do konceptu wesela, oraz utrzymujące klimat zaślubin sprawią, że ten dzień będzie jeszcze bardziej magiczny.

Na co dzień firma i grupa akrobatyczna Everest zajmuje się tworzeniem oryginalnych produkcji rozrywkowych od konceptu do pełnej realizacji.
Skupiając się na nietypowych gatunkach artystycznych, naszym celem jest tworzenie produkcji wykonywanych przez profesjonalnych artystów. W procesie opracowywania naszych prezentacji za każdym razem starannie dobieramy oprawę muzyczną, aby była ona spójna z klimatem oraz charakterystyką danej imprezy.
Posiadając wieloletnie doświadczenie sceniczne jesteśmy w stanie dostosować nasze występy do wszelkich niestandardowych warunków. Dzięki temu możemy pojawić się niemal na każdym evencie firmowym, imprezie okolicznościowej, festiwalu, pokazie mody, premierach produktów oraz na wielu innych wydarzeniach.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

1000 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pokaz

1000 zł - 5000 zł

Taniec z ogniem

1000 zł - 5000 zł

Opinie

5

9 opinii

Dodaj opinię

PW

Piotrek W

Warsztaty z partnerowania to świetny pomysł dla osób dążących do poznania swojego ciała w przestrzeni albo chcących spróbować czegoś nowego. Na warsztatach można tego doświadczyć i nauczyć się kilkunastu widowiskowych pozycji. Trenerzy to pasjonaci którzy potrafią zarazić akrobatyka i posiadają ogromną wiedzę. Bez wątpienia pojawię się jeszcze kiedyś na warsztatach. Gorąco polecam każdemu. Piotr

2 lata temu

Źródło: Facebook

KP

Kinga P

Warsztaty z dynamicznego partnerowania to najlepszy warsztat na jakim byłam! �� Pełny profesjonalizm prowadzących, uśmiech na twarzy, zaangażowanie :) Pomimo sporej grupy osób zainteresowanie ze strony trenerów, nieustanna pomoc i wskazówki spowodowały, że czuliśmy sie jak na zajęciach indywidualnych :) Oprócz tego jako nieliczni podjeliście się prowadzenia warsztatów z partnerowania co dodatkowo punktuje :) Całokształtem jestem zachwycona, chcę jeszcze i to jak najszybciej! ��

2 lata temu

Źródło: Facebook

KP

Karina P

Full profeska :) Wielkie dzięki za przemiłą współpracę!

2 lata temu

Źródło: Facebook

KW

Krystyna W

Pokazy zapierające dech...! Wróblewska Business Event, współpracuje z grupą Everest od ponad 10 lat i wciąż ma niedosyt! Piekielnie zdolni, profesjonalni a przy tym uśmiechnięci i życzliwi. Chcemy więcej i polecamy!!

2 lata temu

Źródło: Facebook

AK

Adela K

Jesteście niesamowici!!!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

JM

Joanna M

Trzy niesamowite pokazy, zapierające dech: skrzynia cierpienia, duet mieszany, cyr wheel. Polecam serdecznie, zarówno formę pokazu jak i sam kontakt. Wielkie brawa dla artystów!!! Mam nadzieję, do zobaczenia!

1 rok temu

Źródło: Facebook

TK

Tomasz K

Super pokazy! Polecam 🤩💪

1 rok temu

Źródło: Facebook

MK

Magdalena K

Bardzo ciekawe występy podczas przerw w meczu na Superpucharze Polski mężczyzn w Gliwicach. Interesująca choreografia dopasowana pod wydarzenie - gorąco polecamy! ;)

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AB

Agata B

Współpraca z artystami to czysta przyjemność. Niezapomniane widowisko, o którym rozmawiają nasi goście wiele tygodni po evencie. Wspaniałe wspomnienia, a co najważniejsze nasi goście doświadczają czegoś niespodziewanego i zapierającego dech w piersiach. Widać ogrom pracy, który wkładają artyści w występy na co dzień. Dziękujemy bardzo za możliwość współpracy 😊!

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Wolne terminy

Kontakt

Grupa akrobatyczna Everest

facebook website instagram youtube

Objazdowa 56a/2c 54-511 Wrocław

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: