Mario Mythos Pietrzykowski

MARIUSZ PIETRZYKOWSKI

Mario Mythos Pietrzykowski

Pokaż telefon

Od wielu lat oddaję się z pasją tworzeniu niecodziennych smaków i kompozycji koktajlowych. Doświadczenie zdobywałem w wielu miejscach na całym świecie, miałem okazję serwować efekty tej pracy klientom kilku hoteli 4 i 5*.

Posiadam międzynarodowy certyfikat barmańśki, uzyskany po ukończeniu, z wyróżnieniem, Studium Miksologii. Byłem pierwszym profesjonalnym barmanem Ziemi Lubuskiej. Wiele lat brałem udział w mistrzostwach Polski, Cypru, startowałem w wielu barmańskich konkursach. Dwukrotnie zajmowałem 11. miejsce w kraju z ponad 200 zrzeszonych barmanów w SPB-PBA i 7. miejsce podczas Mistrzostw na Cyprze w stylu klasycznym.

Miksologia to moja pasja. Każdy wieczór, każda okazja, każdy klient, to nowe wyzwanie. Każda kompozycja, to zupełnie nowy zestaw składników i estetycznych dodatków.

Jeśli planujesz niebywały event, czekasz na wspaniałą uroczystość, szukasz unikalnych propozycji i kompozycji – jestem do Twojej dyspozycji. Do Twojej dyspozycji poza ofertą koktajli, pełen serwis,

500 zł - 1000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pokaz barmański

200 zł - 300 zł

Nie jest to pokaz barmanski stylu FLAIR ale forma show dla gosci czyli JAK ROBIMY KOKTAJLE ITP.

Obsługa barmańska

200 zł - 1000 zł

profesjonalna obsługa barmanska absolwenta elitarnego ''STUDIUM MIKSOLOGII ''Zdzisława T. Nowickiego

Mobilny bar

200 zł - 1000 zł

Klasyczny rozkladany '' walizkowy '' łatwy w transporcie do postawienia praktycznie w kazdym miejscu sali , tarasu lub ogrodu

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Mario Mythos Pietrzykowski

facebook

Zielona Góra

21 km od Nowej Sóli

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: