Getting Married
Getting Married Warszawa
Zobacz profil
HAPPYWED Toruń
Zobacz profil
Paczka Events
Paczka Events Warszawa
(5)
Zobacz profil
Michello Cocktail Bar
Michello Cocktail Bar Warszawa
(6)
Zobacz profil
Mobilny Bar Vertigo

Andrzej Rzeźwicki

Mobilny Bar Vertigo

Wrocław

(1)

Mobilny Bar Vertigo jest rezultatem wieloletniej pracy i doświadczeń w prowadzeniu prawdopodobnie najlepszego klubu muzycznego w Polsce. Dla wszystkich tych, którzy zakochali się w klimacie wyjętym z „Wielkiego Gatsby’ego” lub „O północy w Paryżu” przygotowaliśmy specjalny projekt, który pozwoli Państwu na swoiste przeniesienie się w czasie do tamtych lat podczas wesela lub bankietu. Nasi barmani zadbają o to, by stworzyć niepowtarzalny klimat i wprowadzić Państwa w świat inspirowany „Złotą Erą Jazzu” poprzez profesjonalną i kompleksową obsługę barową.

Co nas wyróżnia?

wielopłaszczyznowość doświadczeń,
kreatywne i indywidualne budowanie oferty,
stawiamy na naturalne produkty – homemade,
pomoc przy zaopatrzeniu alkoholowym imprezy,
bogate zaplecze logistyczne,
autorskie cocktaile zarówno alkoholowe jak i bez procentów,
dodatkowa oferta skierowana typowo pod dzieci.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu poznania szczegółowej oferty. Z przyjemnością stworzymy spersonalizowaną ofertę obsługi :)

Oferta

Bar kawowy

190 zł - 490 zł

W celu serwowania produktów najwyższej jakości, mamy dla Państwa przygotowaną aromatyczną kawę z lokalnej wrocławskiej palarni. W naszej ofercie znajdą Państwo również herbatę.

Drink Bar

1200 zł - 1450 zł

Przy naszym barze, każdy gość znajdzie coś dla siebie. Dopasowujemy ofertę do indywidualnych wymagań każdego klienta.
Nasza oferta obejmuję obsługę barmańską oraz warianty alkoholi - standard i premium. Konkretne pozycje oraz ilości alkoholu ustalamy w dopasowaniu o wybraną przez klienta kartę koktajli.

Obsługa barmańska

1200 zł - 1450 zł

Zajmujemy się obsługą barmańską przyjęć weselnych, imprez firmowych, bankietów, konferencji, imprez rodzinnych, jubileuszy, urodzin. Jesteśmy w zupełności samowystarczalni - przywozimy lód, szkło, serwetki, rurki, bar, owoce oraz wszystkie inne potrzebne akcesoria. Nie muszą się Państwo martwić niczym, podczas tego wyjątkowego dnia :)

Pokaz barmański

650 zł - 1100 zł

Nasz barman - laureat prestiżowej ligi barmańskie Just Flair League oraz wielu konkursów barmańskich - realizuje niesamowicie widowiskowe pokazy barmańskie. Proponujemy naszym klientom dwa bloki, które trwają po około 10 minut każdy. Pierwsza część to czas na show główne podczas którego barman przygotowuje 6 koktajli w efektowny sposób. Podczas drugiej części zaprosimy gości do wspólnego pokazu - będzie to forma ciekawej zabawy przy barze. Osoby które zgłoszą się do zabawy, otrzymają od nas drobny upominek (butelka wybranego alkoholu). Tego typu interakcja z gośćmi zawsze cieszy się dużym uznaniem i spotyka z bardzo pozytywnym odbiorem.

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

DP

Daria P

Chłopaki spisali się świetnie. Koktajle były niesamowicie pyszne i wyjątkowo przyozdobione. Polecam wszystkim Parą Młodych, które się wahają nad zamówieniem drink baru! To świetna atrakcja :)

1 rok temu

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Biuro Podróży Roma Travel
Biuro Podróży Roma Travel Radom
(3)
Zobacz profil
art-karykatury Barbary Galla Wrocław
Zobacz profil
Animacje dla dzieci
Animacje dla dzieci Wrocław
Zobacz profil
Lilli Entertainment Wrocław
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: